Uber باعث می شود مواد غذایی-تحویل بازار حرکت با خرید Postmates

بسیاری از شرکت ها در حال مبارزه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما برخی از آنها پر رونق — تحویل مواد غذایی

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

بسیاری از شرکت ها در حال مبارزه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما برخی از آنها پر رونق — تحویل مواد غذایی شرکت برای یک. تقاضا شده است تا آمریکایی ها به عنوان پناهگاه در محل.

پس چه باید بکنید اگر شما در حال تلاش شرکت با کمتر از تقاضا در حال حاضر ؟ چرا خرید خدمات تحویل مواد غذایی? که آنچه در حال بارگذاری در حال انجام است خرید Postmates.

بازار را Nova Safo بیشتر در داستان است. او در گفتگو با بازار را اندی Uhler و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

اندی Uhler: چه ما می دانیم که در مورد این معامله ؟

نوا Safo: این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که آنها درباره توافق برای بارگذاری به دست آوردن Postmates برای حدود $2.65 میلیارد دلار در تمام سهام معامله است.

Postmates را با ترکیب بارگذاری موجود خدمات تحویل مواد غذایی بارگذاری می خورد که یک منطقه رشد برای بارگذاری در حالی که سوار خود را-نقطه خدمات رنج می برد در طول بیماری همه گیر. مردم کمتر مصرف سواری اما بیشتر مردم سفارش در.

Uhler: نبود بارگذاری قرار بود به خرید یکی دیگر از مواد غذایی تحویل شرکت ؟

Safo: بله, Grubhub. که معامله را به هم ریخت در ماه گذشته بیش از ضد تراست نگرانی به دلیل Uber و Grubhub دسته کوچک موسیقی جاز را کنترل بیش از نیمی از ایالات متحده رستوران تحویل مواد غذایی در بازار. آنها نمی توانند بفهمند که چگونه برای مقابله با این مشکل است.

اروپا شرکت فقط به خوردن غذای آماده به پایان رسید تا خرید Grubhub. و در حال حاضر در حال بارگذاری است خرید Postmates که خود را تا به حال تا به حال بحث با بیش از رقبای بالقوه کراوات یو پی اس.

آنچه اتفاق می افتد این است که مواد غذایی تحویل رشد منطقه است. اما سود شده اند و گریزان از آنجا که این برنامه های مختلف در حال رقابت در برابر یکدیگر در قیمت می باشد. به طوری که آنها در حال تلاش برای رشد سهم بازار با دستیابی به هر یک از دیگر به جای آن است.

اما بخش محبوب در میان مصرف کنندگان است. حتی قبل از COVID-19 سفارشات در حال رشد بودند توسط دو رقمی درصد در هر سال. تحویل مواد غذایی است که می رود به یک $16.5 میلیارد دلار در صنعت نسبتا به زودی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن