دانشگاههای بریتانیا ایستاده به از دست دادن میلیاردها اگر این بیماری همه گیر را نگه می دارد دانشجویان خارجی دور

به سختی هر کسب و کار است که کاملا ایمنی بدن به آسیب رساندن اثرات اقتصادی از COVID-19 بحران است. نگاهی بریتانیا

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

به سختی هر کسب و کار است که کاملا ایمنی بدن به آسیب رساندن اثرات اقتصادی از COVID-19 بحران است. نگاهی بریتانیا دانشگاه های, به عنوان مثال. آنها معمولا بادبان را از طریق رکود عملا صدمه ندیده است اما آن را نمی کند نگاه به عنوان اگر آنها را در این زمان.

دلیل: وابستگی سنگین خود را بر روی دانشجویان خارجی است. انگلستان دوم تنها به ایالات متحده در تعداد دانشجویان خارجی آموزش آن — نیم میلیون یا 20% از کل آن دانشگاه دانشجو بدن. ترس در حال رشد است که سفر محدودیت مستندات و دیگر عواقب ناشی از این بیماری همه گیر می تواند به خطر اندازد چه منبع حیاتی درآمد در بریتانیا به سیستم آموزش عالی است.

"دانشجویان بین المللی کاملا انتقادی به رفاه مالی از دانشگاه های ما" گفت: نیک هیلمن مدیر آموزش عالی موسسه سیاست. "تقریبا همه چیز را که دانشگاه های بریتانیا را از دست می دهد پول به جز جذب دانشجویان بین المللی است."

آن دسته از دانش آموزان هر پرداخت به طور متوسط بیش از 6000 $در یک سال و بیش از آن هزینه ها را به آنها آموزش اضافه کردن به سود 3 میلیارد دلار در سال برای دانشگاه.

نیک هیلمن مدیر آموزش عالی موسسه سیاست (حسن نیت ارائه میدهد نیک هیلمن)

در حال حاضر سوال این اشغال برخی از کشور بهترین ذهن را که سود تبخیر می آیند سقوط ؟

"چه کسی می داند که اگر شرکت های هواپیمایی خواهد بود پرواز؟" هیلمن گفت. "و چه کسی می داند اگر آن دسته از دانشجویان بین المللی با توجه به رسیدن این پاییز را در واقع در یک هواپیما و می رسد؟"

و چه کسی می داند که آیا بسیاری از آنها می خواهند برای آمدن به هر حال ؟ بزرگترین گروه دانشجویان خارجی در انگلیس است و برخی از آنها ساخته شده است نه به احساس خوش آمدید از همه گیری آغاز شد. رابین ژانگ در دانشگاه کاردیف در مورد شکایت از سوء استفاده است که او و همکار چینی دانشجوی Jhu رنج می برد در این شهرستان است.

"چهار بچه ایستاده در کنار یک درب فریاد در من و دوست من لوسی در اینجا گفت:" هی! Coronavirus! "و سپس خنده با صدای بلند" ژانگ گفت.

شده اند وجود دارد برخی از گزارش موارد حملات فیزیکی ،

Yinxuan هوانگ از دانشگاه منچستر (حسن نیت ارائه میدهد Yinxuan هوانگ)

Yinxuan هوانگ یک محقق در دانشگاه منچستر می گوید که از جمله موارد آشکار بیگانه ستیزی و نژاد پرستی در برابر مردم چین شده است نسبتا نادر است اما آنها شده اند تقویت شده توسط رسانه های اجتماعی که ممکن است به جلوگیری از برخی از دانش آموزان از ثبت نام در یک دانشگاه برای سال تحصیلی بعدی.

اما بیشتر خارج از قرار دادن او معتقد است گسترده ادراک است که دولت بریتانیا نمی توان اعتماد کرد برای جلوگیری از موج دوم از عفونت در انگلستان

"بسیاری از دانش آموزان که من از صحبت کردن فکر می کنم که دولت بریتانیا بوده است نسبتا بی کفایت در برخورد با بحران" هوانگ گفت.

که ممکن است مضحک به نظر می رسد که مجموعه ای در برابر غربی اتهامات بی کفایتی و پوشش توسط مقامات در پکن که سرایت آغاز شد و در ووهان. و در عین حال در بریتانیا انجام شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

سوفی Wushuang یی یک دانشجوی دکتری در کالج کینگ لندن (حسن نیت ارائه میدهد سوفی Wushuang یی)

سوفی Wushuang یی یک دانشجوی دکتری در کالج کینگ لندن بود قطعا احساس خطر هنگامی که او وارد در انگلستان در ماه فوریه و انگلیسی نگرش به این بیماری همه گیر آرامش بیشتری در مقایسه با چین دقت.

"من متوسط بررسی شد سه یا چهار بار حتی قبل از من پا در هواپیما در چین," او گفت:. "و هنگامی که من فرود آمد و در انگلستان هیچ کس بررسی من متوسط. هیچ کس مراقبت. حتی مرز کارکنان."

پدر و مادر او در چین حتی بیشتر احساس خطر توسط انگلیسی پاسخ در ابتدای شیوع.

"پوشیدن یک ماسک صورت هر روز به آنها و دیدن هیچ کس می پوشد یک ماسک صورت در انگلستان که واقعا نگران آنها" یی گفت.

در وجود پدر و مادر نگرانی یی است که مصمم به ادامه تحصیل خود در انگلستان در پاییز.

اما اگر به هر دلیلی تعداد زیادی از چینی ها و دیگر دانشجویان خارجی دور ماندن از انگلستان بعد از مدت ها می تواند عواقب وخیم بود.

"این می تواند بسیار فاجعه بار برای بسیاری از دانشگاه ها گفت: Vivienne استرن از دانشگاه های انگلستان تجاری اصلی بدن برای دانشگاه. "وجود دارد 13 دانشگاه در انگلستان برای آنها حدود یک سوم از درآمد خود را می آید از دانشجویان بین المللی هزینه."

Vivienne استرن بین المللی مدیر در دانشگاههای انگلستان (حسن نیت ارائه میدهد دانشگاههای انگلستان)

استرن افزود که دولت بریتانیا در پاسخ به این دانشگاه' درخواست یونان شده بود "نه سودمند" اما هیچ پول اضافی بوده و متعهد و بنابراین تهدید مالی به این بخش باقی مانده است.

"برای برخی از دانشگاه های آن می تواند به معنای بسته شدن. آن می تواند به معنای مدیریت ادغام با سایر موسسات" او گفت:.

کشور قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های آکسفورد و کمبریج قطعا زنده ماندن از بحران دست نخورده است. خود را وسیع موقوفات را به مطمئن شوید که. اما دانشجویان خارجی را تا حدود 40% از بدن دانش آموز در هر دو این باستان موسسات. به طوری که آنها بیش از حد رنج می برند قابل توجهی آمار اگر همه گیر درایوهای بسیاری از کسانی که دانشجویان بین المللی دور است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن