دست کم گرفت و در کمتر از یک صنعت که ساخته نشد برای شما

Arlan همیلتون موسس و شریک مدیریت از پشت صحنه سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در شرکت های با کم

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

Arlan همیلتون موسس و شریک مدیریت از پشت صحنه سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در شرکت های با کمتر بنیانگذاران. همیلتون متوجه شده است که مردم او سرمایه گذاری در زنان, مردم از رنگ و تجاوز مردمی — نیز سیستمیک "دست کم" در جامعه یک اصطلاح است که frequents کتاب جدید او "آن را مورد لعنت زمان: چگونه به نوبه خود در حال دست کم گرفت خود را به بزرگترین مزیت است." همیلتون کتاب به خوانندگان یک پنجره را به سفر خود را از مواد غذایی به پوشش سریع شرکت و تمام درس های زندگی او آموخته شده در طول راه. در زیر گزیده ای از این کتاب است.

متاسفانه دست کم گرفت گروه رنج می برند از غاصب سندرم بخشی چرا که آنها اغلب به عنوان و به عنوان شبه با گسترده تر جامعه است. من آمده ام در سراسر این خودم چند بار در طول چند سال گذشته به ویژه هنگامی که من نشان داده ایم تا به یک تعامل صحبت در یک کنفرانس و یا یک جلسه و در یک هتل فانتزی و خواسته شده که برای من بلیط برای اثبات این که من به معنای وجود دارد. این اتفاق افتاده است زمانی که من headlining سخنران در یک کنفرانس. چهره من است در برنامه است. آن را در پوستر. و هنوز هم وجود دارد که فرد مصرف بلیط با نگاه شک و تردید در چهره خود را در حال انتظار برای یک - OK از کسی که به نظر می رسد "بیشتر حلال است." در نهایت کسی که با عجله بیش از خجالت و vouches برای من. مشکل این است که مردم انتظار نیست برای دیدن ما در مکان های خاص و یا در نقش های خاص. ما انتظار می رود در زمینه کمک به کسی که مهم تر از آوردن ناهار یا پاکسازی دور صفحات. ما انجام این کار در اطراف تمام وقت, سوسو زدن از سردرگمی در چهره یک مرد سفید پوست در این لحظه او متوجه می شود که شاید او قرار بود به شما پرداخت توجه است که شاید شما هستند به معنای نامرئی. گاهی اوقات آن را لحظه تعجب در چهره یک فرد را هنگامی که شما نشان می دهد تا به اولین جلسه خود را زیرا آنها هرگز انتظار شما خواهد بود . . . متفاوت است. همه این وزن ما را و شمع بر روی غاصب سندرم ما در حال حاضر احساس و ترکیبات داخلی ما شک.

نه تنها این, اما استاندارد برای ما متفاوت هستند. ما نه تنها باید imposter سندرم به رقابت با ما را از آنچه من می خواهم به تماس "غیر ممکن . . . sible به زندگی می کنند تا این دو استاندارد - باسن اقدامات از موفقیت این موسسه نگه می دارد تنظیم و تغییر سندرم"! زمانی که من شروع به پشت صحنه پایتخت, به من گفته شد که برای در نظر گرفته شدن یک داستان موفقیت من خواهد نیاز به کسب ده برابر بازگشت سرمایه گذاری به جای سه برابر مانند دیگر سرمایه گذاران. هر چیزی کمتر و من در نظر گرفته بود شکست. وجود دارد به معنای واقعی کلمه قوانین مختلف برای مردم دست کم گرفت!

من در اینجا می گویند: ما لازم نیست که زمان برای این کار است. ما نمی تواند آهسته ، ما نیاز به اعتماد به نفس فوق العاده در, فوق العاده مطمئن شوید که از خودمان; ما باید به خودمان 1,000 درصد اجازه انجام هر آنچه در آن است که ما می خواهیم انجام دهیم. اعتماد به نفس نیست فقط یک هک آن را یک ابرقدرت و آن را یکی از ما نیاز به مهار. چگونه ؟ آن را برای هر کس متفاوت است و شما نیاز به پیدا کردن آنچه که برای شما کار می کند اما در اینجا چند چیز من پیدا کردن مفید است.

1. من گوش دادن به موسیقی است. قبل از جلسه من قبل از رفتن روی صحنه در هر زمان من احساس کسانی که کمی شک و تردید خزش من گوش دادن به آهنگ ها که توانمندسازی من:

 • "تا 10" توسط Cardi B
 • "نبرد گریه" توسط Angel Haze
 • "دستور کار جدید" توسط Janet Jackson
 • "آسمان خراش" توسط Demi Lovato
 • "برچسب قیمت" توسط Jessie J
 • "نور قرمز" توسط Jonny Lang
 • "Follow Your Arrow" توسط Kacey Musgraves
 • "غرش" توسط Katy Perry
 • "نگه داشتن سر خود را بالا" توسط 2Pac
 • "CRZY" توسط Kehlani
 • "پرواز" توسط ریحانا و Nicki Minaj
 • "تمام من" توسط NF
 • "سعی" توسط P!nk
 • "لوستر" توسط Sia
 • "Run This Town" توسط Jay - Z and Rihanna
 • "این لحظه" توسط جنین
 • "کسی شما را دوست دارد" که توسط بتی

2. من "لباس برای موفقیت" خود در راه ساخت خود قوانین. برای برخی از مردم پانسمان برای کسب و کار به معنی پوشیدن یک دست کت و شلوار به این معنی که قدرت پانسمان و این به آنها اعتماد به نفس اضافه شده. برای من قدرت پانسمان لباس راحت و کفش, دلیل برای من به احساس اعتماد به نفس من به احساس خودم. من نمی توانم احساس به عنوان اینکه من با پوشیدن یک لباس. اگر من عینک یک دست کت و شلوار و کفش پاشنه بلند هر روز من احساس به عنوان اگر من تظاهر به کسی که نیستم و آن را به من دوم حدس خودم. به به من تیره است, جین, hoodie و بنفش کفش (همیشه بنفش کفش). آن را امتحان کنید; ببینید چه لباس باعث می شود شما احساس اعتماد به نفس بیشتر مانند خود معتبر خود را: خود می داند که کسب و کار خود و یا طرح خود را در رزومه و یا نمونه کارها خود را است جامد خود می داند که شما با خراب نمی شود.

3. هر زمان که من شک خودم یا من نگران که من ممکن است تجاوز یا فکر کردن بیش از حد بزرگ من خودم بپرسید "چه مرد سفید انجام دهید؟" که معمولا جرقه بزند من حق خروج از آن! اگر آن را یک ایده او را زمین اگر این سوال را از او بپرسید و بدون خجالت, اگر آن را یک حرکت او را به وجود دارد بدون هیچ دلیل که نباید انجام همان. زمانی که من در آن اعتقاد دارند.

4. من خودم هر روز: من سزاوار به اینجا. من الاغ من ، من کوچک نیست خودم را به کسی دیگری راحت تر است. من سزاوار بود به در اتاق.

5. من حاضر به مقایسه من فصل 2 با شخص دیگری فصل 10. هنگامی که دیگران را ناعادلانه مقایسه من به آنها تماس بگیرید و زمانی که من شروع به مقایسه, من خودم ، اگر شما لازم نیست خودتان را به اتاق به رشد یادگیری, و اشتباهات را, شما هرگز آن را به خود فصل 10.

6. من را به راحتی در جامعه است. بدون توجه به آنچه شما در حال رفتن را از طریق بدون توجه به چقدر شما خودتان شک و یا چگونه تخریب شما احساس می کنید با کسی که سوال شما توانایی شخص دیگری خواهد بود که احساس. بنابراین پیدا کردن خود را در جامعه و رسیدن به آن است. من با استفاده از توییتر برای این همه زمان ها است. من صدای جیر جیر در مورد microaggressions که زحمت آن روز به من و من صد پاسخ یا commiserating گفتن من تجربه مشابه دیگر مردم داشته اند و یا فقط حمایت از من و به یاد من است که من را از آنچه در آن طول می کشد. ما با هم قوی تر.

در اینجا چیزی است که من می دانم که: هر کس غاصب سندرم چون ما همه بدانند این چیزی به نام زندگی. همه شما حسادت حسادت از شخص دیگری است و مردم وجود دارد خارج وجود دارد که مایل بودند شما. بنابراین فقط به یاد داشته باشید: شما انسانی هستید ناقص و همه برای شروع بشه. اگر شما می دانید کسانی که همه چیز شما جلوتر از این بازی است.

گزیده ای از آن را مورد لعنت زمان © 2020 توسط Arlan همیلتون. منتشر شده توسط ارز یک اثر از Random House Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC, on May 5.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im