به عنوان کارآموزی حرکت خواهد شد فرصت ،

در میان rites of passage برای دانشجویان است که باید تغییر داده شده است توسط COVID-19 بیماری همه گیر در حال کار

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

در میان rites of passage برای دانشجویان است که باید تغییر داده شده است توسط COVID-19 بیماری همه گیر در حال کارآموزی. درست مثل کلاس ها و مراسم فارغ التحصیلی کسانی که بیش از حد منتقل شده آنلاین.

اما وجود صعودی بودن مجازی کارآموز.

"وجود خواهد داشت هیچ فتوکپی و یا ورود اطلاعات در واقع گفت:" مگی گیج و سر از سیاست در MetLife. وزارت او تصمیم به رفتن پیش با برنامه های کارورزی خود را عملا و قصد دارد از جمله کارورزان در تقریبا همه چیز — آنلاین جلسات, جلسات, check-ins.

"با توجه به چگونه به سرعت تیم ما به نظر می رسید برای تنظیم به زندگی در یک دنیای مجازی و کار از خانه ما باید قادر به انجام همین کار را برای ما کارآموزی," او گفت:.

تعدادی از شرکت ها خود را لغو کارآموزی در مجموع این سال است. انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان مورد بررسی اعضای آن و دریافتند که حدود 20 درصد آنها لغو برنامه های کارآموزی و حدود 46 درصد از مانده بودند تغییر کارآموزی خود را آنلاین.

کارآموزی از طریق زوم است و نه فقط همان ،

"بخشی از مشکل این است که شما واقعا نمی توانید به اندازه شبکه مزایای این کارآموزی به طوری که قطعا یکی از دغدغه" گفت: Nidhi Krishnan, صعود ارشد در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

کریشنان اصلی کارآموزی لغو شد اما او در بر داشت نه یکی بلکه دو مجازی کارآموزی به جای آن — هر دو در سنت لوئیس یکی با آیتالله سیستانی و دیگر با سنت لوئیس " اتاق بازرگانی است. او گفت که آنها در حال کار کردن خوب; آنها او را به مقدار زیادی از کار و روزانه وجود دارد check-ins.

"آنها در حال فراهم کردن واقعا تجربیات خوب خود را به کارورزان" او گفت:.

است که در بخشی به دلیل برای بسیاری از سازمان ها این روزها کارآموزی معنی چیزی بسیار متفاوت از آنها حتی چند سال پیش.

"در مطالعات ما شش هفت سال پیش No. 1 دلیل کارفرمایان میزبانی کارورزان بود برای به دست آوردن کار انجام شده در یک هزینه کم و در حال حاضر آن را به طور کامل معطوف به آینده شناسایی استعدادهای درخشان گفت:" رابرت Shindell رئیس تحقیق و مشاوره شرکت کارآموز پل.

این مورد برای هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک است که هنوز هم ارائه یک پرداخت کارآموزی در تابستان امسال با همکاری دانشگاه شهر نیویورک است.

"بزرگترین هدف از این کارآموزی از این صنعت چشم انداز این است که یک خط لوله و یک آینده نیروی کار گفت:" ماریا Lyubman معاون ارشد رئیس جمهور از منابع انسانی وجود دارد.

و اگر کارآموزی انجام می شود و از نیمه راه در سراسر کشور در حال حاضر که خط لوله ممکن است بیشتر فراگیر Shindell گفت. "این سطح میدان بازی مانند دیوانه. من فکر می کنم آن democratizes کارآموزی تجربه است."

ایزابلا Varney, صعود ارشد در کالج امرسون بوستون بود نا امید زمانی که او کارورزی در بوستون لغو شد اما او قادر به دریافت از راه دور کارآموزی با یک شرکت تولید در لس آنجلس.

"در راه آن نوع کار خوبی برای من چون من نمی شده اند قادر به بیرون رفتن به لا و پرداخت هزینه یک آپارتمان و قادر به انجام کارآموزی پرداخت نشده بنابراین آن را به خوبی من می توانید آن را از بوستون."

اما در حالی که از راه دور کارآموزی می تواند به کاهش فیزیکی و برخی موانع مالی برای کارورزان آنها ممکن است پرتاب کردن دیگران — شما نیاز به یک اتصال به اینترنت خوب و مناسب و معقول کامپیوتر به کارآموز از راه دور. این مسائل ممکن است باقی بماند; برخی از شرکت ها با توجه به ساخت کنترل از راه دور کارآموزی یک بخش طبیعی از زندگی کاری در حال حرکت رو به جلو است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن