درک "هزینه های پنهان از سوء رفتار پلیس" برای شهرستانها در سراسر کشور

شده اند وجود دارد تظاهرات در نزدیک به 150 شهرستانها در سراسر کشور در میان خواستار عدالت در پلیس قتل جورج فلوید

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

شده اند وجود دارد تظاهرات در نزدیک به 150 شهرستانها در سراسر کشور در میان خواستار عدالت در پلیس قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس. برخی از این تظاهرات را درگیر تخریب اموال و غارت.

موارد سوء رفتار پلیس با این حال با آمدن خود به خود هزینه ها: هزینه ها به روح و روان هزینه به جامعه اعتماد و هزینه های اقتصادی. آن را فقط به طور مستقیم هزینه های مالی به شهرداری ها و مالیات دهندگان ، وجود دارد در دراز مدت نسل عوارض اقتصادی است که به عنوان یک نتیجه از خشونت پلیس.

در یک سال 2017 دانشگاه هاوایی قانون نقد و بررسی مقاله ای با عنوان "چقدر است, خشونت پلیس امریکا هزینه?" نویسنده النور Lumsden میسازد چند نمونه:

  • غایب سیاه پدران ترک کودکان بدون حمایت کافی. این کودکان پس از آن ممکن است از چپ به دفع کردن برای خود در سیستم مدرسه که اغلب به عنوان یک خط لوله به زندان به جای یک مسیر به آموزش عالی است.
  • وجود دارد همچنین هزینه های غیر مستقیم به جوامع است که تعلق از دست دادن همسران و پدر و مادر و معلمان و مربیان و یا دوستان است.
  • جوامع نیز پرداخت هزینه های اضافی برای پلیس برای راهپیمایی اختلال در ترافیک و تجارت و هر گونه تخریب اموال است که ممکن است در نتیجه از شورش. فقیر جوامع اقلیت می خواهید نظم و قانون فقط به عنوان به عنوان هر نوع دیگر جمعیتی در عین حال آنها هستند که اغلب بلافاصله تحت تاثیر خشونت پلیس و فردی یا جمعی پاسخ به آن است.

مارک Morial, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی شهری لیگ, حقوق مدنی, سازمان دیگری می گوید: "هزینه های پنهان" از سوء رفتار پلیس است که پول شهرستانها مجبور به پرداخت قربانیان عمران قضاوت.

"عمومی می داند هیچ چیزی در مورد آن. بسیاری از اوقات آن را پشت محرمانه بودن توافق نامه وکیل مشتری امتیاز. آن را مورد بحث" Morial همچنین شهردار سابق نیواورلئان گفت.

"10 شهرستانها با بزرگترین ادارات پلیس پرداخت $248.7 میلیون در سال 2014 در شهرک ها و احکام دادگاه در پلیس-سوء موارد" وال استریت ژورنال گزارش داد در سال 2015.

فقط در هشت هفته اول 2018 شیکاگو پرداخت 20 میلیون دلار در پلیس سوء دعاوی با توجه به اخبار محلی بررسی است.

شهر نیویورک می پردازد و تا کنون بیشتر. در سال 2017, آن پرداخت می شود یک رکورد $302 میلیون دلار برای پلیس سوء دعاوی با توجه به شهر کنترل ،

Morial صحبت با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در این مورد. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: در حال حاضر خشم ما شده ایم از دیدن در خیابان های سراسر این کشور را برانگیخته بود با کشته شدن یک مرد توسط یک پلیس. این یک مورد قتل مردم می خواهند عدالت است. نژادی تقسیم نقش کلیدی در این شماره از خشونت پلیس در سراسر کشور, و اما چه چیزی شما فکر می کنم در مورد اقتصادی تقسیم ؟

مارک Morial: اقتصادی تقسیم است که ما در امریکا زمینه بسیاری از دیگر تفاوت. آن را زمینه سلامت و نابرابری. آن را زمینه مسکن و نابرابری. آن را زمینه بسیاری از کیفیت زندگی تفاوت وجود دارد که در آمریکای امروز است. اقتصادی تقسیم رو به رشد نابرابری درآمد گسترش نژادی شکاف ثروت. آنچه آمریکایی ها باید درک کنند این است که ما به عقب رفته وقتی که می آید به این مفهوم رویای آمریکایی که دست یافتنی و قابل دسترسی برای همه و این مفهوم که افرادی که کار می کنند در صورتی که کار اساسا می تواند پول به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار. و در بالا از آن ما تا به حال یک اتلاف سرمایه در بسیاری از جوامع شهری. شما ببینید پر زرق و downtowns بعدی رو به وخامت محله. و رکود اقتصادی از سال 2008 تا 2011 و یا پس واقعا بدتر که تقسیم ناشی از چالش های بزرگ با توجه به مسکن بزرگ از دست دادن ثروت و مسکن. و آن محله بودند مجددا سرمایه گذاری در. آنها نمی شد, اگر شما خواهد شد با توجه به طرح مارشال و یا یک [مشکل Asset Relief Program] و یا هر نوع دیگر از پایداری. و در حال حاضر به حدی اسکناس در آینده و یا ممکن است من به جرات می گویند جوجه ها در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

Brancaccio: در حال حاضر من دیدم کیت الیسون به نقل از روز دیگر, مینه سوتا, دادستان عمومی و سابق کنگره و او می گوید او شده است احساس مانند محله که در آن او می رود در حال اجرا احساس کرده اند در لبه منظورم قبل از جورج فلوید قتل به دلیل ظروف سرباز یا مسافر است که ناشی از این بیماری همه گیر در بالا از آنچه شما بوده ام صحبت کردن در مورد.

Morial: پس از آن ترکیبی از عوامل است. من فکر می کنم دادستان کل الیسون مناسب است. نگاه COVID — شما رو 40 میلیون به علاوه مردم از کار. شما رو یک نرخ بیکاری 17 درصد. لاتینی, نرخ بیکاری در 18٪. سفید و نرخ بیکاری در 14٪. شما رفته از Jan. 1 سال از این که در آن ما تا به حال رکورد سطح اشتغال و رکورد پایین بودن سطح بیکاری. و سپس در حال حاضر فقط حتی شش ماه بعد ما رو رکورد بیکاری رکورد زیان کار, در بالای که پلیس با خشونت های نژادی و خشونت را به تمرکز در یک روشن و در یک راه است. این موارد — جورج فلوید Breonna تیلور, اگر شما خواهد شد Ahmaud Arbery — ما نوارهای ویدیوئی در دو سه. ما رو نگران کننده 911 تماس در سوم. شواهد گذاشته سر خیلی از آنچه ما شده است صحبت کردن در مورد سال.

Brancaccio: در حال حاضر در سراسر کشور ما سرمایه گذاری پول در پلیس به ایجاد جوامع امن تر است. من می دانم که شما فکر می کنم زیادی در مورد راه های اضافی برای استفاده از پول برای ایجاد جوامع امن تر است. آن را فقط به انجام ندادی.

Morial: پلیس یک جزء از ساخت یک جامعه بهتر است یا در واقع ساخت یک جامعه امن تر است. مسکن با کیفیت مهم است. جامد زیرساخت های قوی, خوب, خیابان, خوب پارک خوب زمین های بازی خوب کتابخانه های مدارس خوب خوب جامعه هستند که اگر شما خواهد شد عملیاتی که که احساس خوب و نگاه خوب عمل خوبی است که کمک می کند تا برای ایجاد یک محله. خیابان های سنگفرش شده, اگر شما در مکان عمومی, کشت و درختان همه از این محله و محله های کیفیت زندگی است. افرادی که باید از این فرصت برای به دست آوردن یک زندگی خوب وقتی که آنها سخت کار می کنند در تمام طول روز است که باعث می شود برای یک محله خوب است. و ما دیده ایم این ثابت اما وخامت کند.

زمانی که اقتصاد آمد پس از رکود اقتصادی است. این واقعا برای امریکا ثروتمندترین آمریکا به خوبی خاموش شهروندان است. برای طبقه متوسط امریکا امریکا طبقه کارگر امریکا ضعیف آنها تلاش کرده ام. درآمد واقعی
در امریکا نگه داشته است همگام با تورم در 30 سال گذشته. این یک واقعیت است و این واقعیت است که بسیاری از آمریکایی ها در صورت آمدن به این بیماری همه گیر در آینده به ویروس و قطعا حتی قبل از فلوید Arbery و Breonna تیلور موارد است.

Brancaccio: شهرستانها پرداخت مقدار زیادی از پول در این موارد خشونت پلیس. نیویورک برد و من فکر می کنم آن را مانند $230 میلیون در پلیس سوء پرداخت در سال 2018 به تنهایی. شیکاگو صرف ثروت. شهرهای کوچک به عنوان به خوبی — من به دنبال در لانگ بیچ کالیفرنیا صرف 30 میلیون دلار در اخیر دوره پنج ساله. منظورم این است که شما فرار یک شهر New Orleans آقای Morial. شما می خواهم فکر می کنم که در شهرستانها مجبور به پرداخت قربانیان را تشویق اصلاحات بیشتر.

Morial: این خشم و این چیزی است که من در تماس با یکی از هزینه های پنهان از سوء رفتار پلیس: این شهرستانها پرداخت میلیون ها و میلیون ها دلار در عمران قضاوت. عمومی می داند هیچ چیزی در مورد آن. بسیاری از اوقات آن را پشت محرمانه بودن توافق نامه وکیل مشتری امتیاز. آن را مورد بحث نیست.

شما می دانید, من به ارث برده وقتی که من به عنوان شهردار یک تعداد بسیار زیادی پرونده های حقوقی و, شما می دانید, آن را کشیده توانایی ما برای اجرای پلیس اصلاحات. و در برخی از موارد به اعتقاد من کلیولند است که یکی از آنها در واقع صادر مالیات معاف اوراق قرضه. آنها در حال پرداخت بهره در هزینه های که در آن آنها پول قرض گرفته شده به پرداخت قضاوت است که به عنوان یک نتیجه رضایت فرمان است که آنها تحت.

Brancaccio: شما در حال صحبت کردن در مورد سوء رفتار پلیس اوراق قرضه. به عبارت دیگر ما نیاز به قرض گرفتن از مردم قادر به پرداخت این مسائل و آنها مسیر است که از طریق وال استریت.

Morial: و آنها با پرداخت هزینه آنها پرداخت بهره. و شما می دانید, آن را مانند ما پول قرض گرفته شده برای ساخت یک جامعه جدید مرکز یا پول قرض گرفته شده برای ساخت یک کتابخانه جدید و یا پول قرض گرفته شده برای بهبود یک مدرسه. شما باید شهرستانها وجود دارد قرض گرفتن پول به پرداخت قضاوت به دلیل خشن و فاسد افسران پلیس. و نگاه کنید این رو برای جلوگیری از این. ما باید, ما باید به عنوان یک هدف و یک ملت از قانون اساسی انجام ندادی. یکی از چیزهایی که واقعا به من زده در مورد جورج فلوید مورد این است که شما تا به حال چهار افسر به دنبال دستگیری یک مرد برای "تخلف مربوط به 20 دلار." چه نوع استفاده از منابع آن برای چهار مرد که احتمالا هر آنچه حقوق خود هستند اما آنها قطعا پرداخت می شود, شما می دانید بیش از 20 دلار در ساعت و چهار مردان به صرف آن زمان تلاش برای دستگیری و اگر شما در نهایت گرفتن زندگی این مرد پرتاب او بر روی زمین و جوراب توری, جوراب او برای چه ؟ برای چه ؟ $20 bill? گفته 20 دلار در لایحه ؟

اصلاحات در پلیس عمیق است. این همچنین بدان معنی است که شما چگونه استقرار منابع خود را که در آن شما قرار داده و تمرکز خود را. من می خواهم برای دیدن ادارات پلیس قرار داده و تمرکز خود را در جرم و جنایت خشونت آمیز قرار داده و تمرکز خود را بر فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان مواد مخدر قرار داده و تمرکز خود را بر روی چیزهایی که واقعا ایجاد یک جامعه ناامن و نه صرف زمان بسیار اذیت و آزار مردم برای چیزهایی خرده و یا دستگیری افراد خرده چیز و با انجام این کار ایجاد اصطکاک در جامعه و کل مفهوم پلیس جامعه روابط فقط یک توهم است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن