نرخ بیکاری کاهش یافته و دوباره در ماه ژوئن. اما این شماره ها از قبل از تمدید COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

اشتغال افزایش 4.8 میلیون نفر در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافته و به حدود 11 درصد است. این شماره ها بهتر از حد

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

اشتغال افزایش 4.8 میلیون نفر در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافته و به حدود 11 درصد است. این شماره ها بهتر از حد انتظار به عنوان آن به نظر می رسد مانند reopenings که واقعا در جریان است در نیروی کامل در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن منجر به بسیاری از تماس مجدد.

وجود دارد هنوز هم نزدیک به 18 میلیون نفر بیکار اما در ماه ژوئن وجود دارد بیش از 2 میلیون سود کار خود را در اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی 1 1/2 میلیون اضافی مواد غذایی خدمات مشاغل (همراه با نوار کارگران) و خرده فروشی شغل بودند تا با 740,000.

البته با تجدید حیات coronavirus و تعداد بی سابقه ای از عفونت های برخی از ایالات آمریکا بوده است کاهش reopenings و یا بازگرداندن آنها را. روز چهارشنبه در ایالت کالیفرنیا دستور داد حدود 75 ٪ از دولت به نزدیکی shutdown نیویورک قصد ندارم به اجازه داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و تگزاس و فلوریدا را بسته میله های زندان. برخی از خرده فروشان مانند فروشگاه های اپل در بیشتر تحت تاثیر متحده در حال بسته شدن درهای خود را دوباره.

به عبارت دیگر این ژوئن اعداد ممکن است تمام داستان نیست. بنابراین آنها در حال حاضر منسوخ شده است ؟

چند اقتصاددانان هشدار.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک شکست در ژوئیه گفت:" دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. "ما در واقع می تواند شغل اعداد flatline به کاهش همانطور که ما در مقابله با پس گرد است که رخ می دهد که ما تاخیر بازگشایی و مردم فقط نمی نشان می دهد. مردم از ترس از گرفتن عفونت نه تنها جلوگیری از بیرون رفتن برای غذا خوردن, اما آنها همچنین توقف سفر, لغو تعطیلات و جلوگیری از رفتن به پزشکان و مطب های دندانپزشکی."

همچنین کاملا دقیق اعداد شده است روی حیله و تزویر.

"وجود دارد فقط یک میزبان کامل از اطلاعات, مجموعه, مسائل, بررسی, پاسخ, نرخ بسیار پایین است. راه آنها در حال جمع آوری داده ها به چالش کشیده شده است با خاموش کردن گفت:" جولیا کورونادو با MacroPolicy دیدگاه.

در نهایت اگر شما در نگاه هفتگی مدعیان دیگر تعداد که روز شنبه آن را اساسا مسطح از هفته گذشته — یکی دیگر از 1.4 میلیون مدعیان. اشتغال است که هنوز هم بسیاری از میلیون ها نفر از مشاغل زیر آن قبل از همه گیر سطح.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن