بیکاری در Blackfeet رزرو شده بود و قبل از همه گیر و آن را تنها افزایش یافته است

حتی قبل از همه گیر آمار آمریکا نرخ بیکاری در بومی آمریکا رزرو شد بالاتر از سایر نقاط کشور است. کریگ فالکون از

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

حتی قبل از همه گیر آمار آمریکا نرخ بیکاری در بومی آمریکا رزرو شد بالاتر از سایر نقاط کشور است. کریگ فالکون از قبیله Blackfeet و زندگی در قبیله رزرو در Browning, مونتانا.

(حسن نیت ارائه میدهد کریگ شاهین)

"من می خواهم می گویند که بیکاری می ایستد در بیش از 60 درصد بود که قبل از ویروس" شاهین گفت. و در حال حاضر, او گفت:, نرخ صعود کرده است و حتی بالاتر به عنوان قبیله ای کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

شاهین فرهنگی است مشاور کار می کند و با موزه ها و مدارس و صنعت فیلم در سراسر کشور ارائه فرهنگی آموزش و پرورش است. همه از قرارداد خود را لغو یک بار همه گیر آمار و او ترس اگر ما موج دوم خود را کسب و کار ممکن است زیر بروید. او احساس خوش شانس است که او را پس انداز است و او را بسیار خود کافی است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل. این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب