جهانی سینما مبارزه با بیش دیجیتال منتشر

فقط به خاطر سینما بسته شده معنا نیست که شما نمی توانید پیدا کردن درام وجود دارد. جهانی — استودیو پشت "عوامل"

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

فقط به خاطر سینما بسته شده معنا نیست که شما نمی توانید پیدا کردن درام وجود دارد.

جهانی — استودیو پشت "عوامل" و "پارک ژوراسیک" — در مبارزه با برخی از بزرگترین تئاتر زنجیره ای در کشور: AMC و ریگال. این یک پیچ و تاب و های جدید در هالیوود بحث: زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت خواهد فیلم هنوز بازی روی صفحه نمایش بزرگ قبل از اینکه شما می توانید آنها را در خانه ؟

این همه را با یک دسته از عضو شورای نظارت مدت. انیمیشن نوع است. معمولا در سینما و بازی در فیلم ها برای چند ماه. پس از شما می توانید اجاره که فیلم آنلاین.

اما COVID-19 تعطیل سینما پایین. استودیو تحت فشار قرار دادند و برخی از فیلمها را مستقیما به جریان مانند جهانی "عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است." و آن گزارش شده بیش از $100 میلیون — یک رسید.

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها quarantining با بچه های خود را البته آنها پرداخت 20 دلار برای اجاره "ترول" گفت: Mike Hodel یک تحلیلگر با Morningstar.

"من فکر نمی کنم شما می توانید اثبات هر چیزی با 'پیش فرض' انتشار و موفقیت از آن, اما من فکر می کنم آن را می دهد studios برخی افزایش اعتماد به نفس است که آنها می توانید تکامل چگونه آنها به بازار در طول زمان" Hodel گفت.

اعتماد به نفس کافی برای جهانی برای بحث در مورد آینده ای که در آن فیلم ممکن است منتشر شده در تئاتر و در همان زمان آنلاین. فیلم تئاتر زنجیر نمی شد در مورد آن خوشحال است. آنها نگران مردم کمتر بازدید خواهد کرد زمانی که آنها فقط می توانید تماشای فیلم در صفحه اصلی به جای.

بنابراین AMC انتقام ممنوعیت تمام جهانی فیلم از آن زنجیره ای. شاهوار گفت: آن را فقط نشان می دهد فیلم هایی که صفحه نمایش بزرگ انحصاری. هیچ یک از شرکت ها در پاسخ به درخواست ما برای نظر.

استودیو بزرگتر از برش دیجیتال منتشر شده از فرد بلیط بنابراین از دست دادن در یک خانواده ارزش خود را از گیشه فروش هنوز هم ممکن است حس را برای استودیو یونیورسال.

"چیزی در مورد یک تئاتر گفت:" آرون Sharma, بازاریابی استاد در دانشگاه میامی است. "وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که عشق به خانواده خود را به تئاتر به خصوص برای فیلم است که مخاطبان زیادی را."

مانند جهانی در حال حاضر به تعویق افتاد "F9" آخرین "سریع و خشمگین" حق رای دادن. افرادی که عاشق دیدن Vin Diesel عضلات در IMAX 3D نمی توانید انجام دهید که در صفحه اصلی.

"پس از رکود بزرگ سینما بازگشت. پست-WW2 سینما بازگشت" گفت: Shawn رابینز یک تحلیلگر با Boxoffice Pro. "کسانی که در بازار سهام سقوط در چند دهه گذشته سینما بازگشت. من فکر می کنم که واقعا انتظار است."

چرا که پس از ماه گیر در خانه در جریان است که صفحه نمایش بزرگ ممکن است نگاه جذاب تر از همیشه.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن