دانشگاه کالیفرنیا آزمون سرنوشت SAT و ACT

کالج هیئت مدیره — مدیر SAT — و این عمل باید فقط از دست داده و صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان آینده. روز پن

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

کالج هیئت مدیره — مدیر SAT — و این عمل باید فقط از دست داده و صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان آینده.

روز پنج شنبه در دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents رای دادند به اتفاق آرا به رها کردن SAT و ACT آزمون های استاندارد به عنوان بخشی از فرایند پذیرش. نمرات خواهد بود اختیاری در سال 2021 و 2022 فاز تا سال 2025 برای کالیفرنیا دانش آموزان است.

در مقطع کارشناسی ثبت نام می ایستد در بیش از 226,000 دانش آموزان در سراسر UC نه دانشگاه که شامل دانشگاه کالیفرنیا در برکلی; دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. لس آنجلس تایمز گزارش UC سیستم بزرگترین دانشگاه تنها منبع از مشتریان برای کالج مدیره آن شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 1 میلیارد دلار درآمد در سال 2017. عمل کشیده در بیش از $353 میلیون.

SAT در حال حاضر هزینه $49.50, یا $64.50 با مقاله بخش اگر چه چشم پوشی هزینه در دسترس هستند. این عمل هزینه های 52 دلار یا $68 از جمله نوشتن بخشی از آزمون خود را با قیمت های تعیین شده برای رفتن تا سال آینده.

UC به سوال SAT طراحی در گذشته است. برای 2005-06 سال تحصیلی SAT شامل یک نگارش جدید بخش پس از رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا در سیستم پیشنهادی از بین بردن آن است.

کالج هیئت مدیره به طور مستمر سعی در وصله پینه کردن SAT تلاش در سال گذشته به معرفی یک "سختی نمره" که به حساب عوامل مانند یک دانش آموز محله محیط زیست است. این سازمان بعد کشیده پلاگین پس از واکنش.

مدارس دانشگاه ها و گروه های حمایت شده است هل دادن به عقب در برابر استفاده از SAT یا ACT در روند پذیرش با گفتن این که آن را تبعیض علیه کم درآمد و اقلیت کمتر دانش آموزان است.

"این نوع از مقاومت در برابر نشسته و قانون جدید نیست. شده است وجود دارد در حالی که گفت:" Joydeep Roy استاد مدعو در دانشگاه کلمبیا.

ویک جنگل دانشگاه در کارولینای شمالی گفته است که تنوع قومی در میان دانشجویان افزایش یافته و 90 درصد بین سال های 2008 (سال آخر نمرات مورد نیاز در دانشگاه) و سقوط 2017. "شده است وجود دارد هیچ تفاوت در پيشرفت تحصيلی در ویک فارست بین کسانی که ارسال نمرات و کسانی که کاهش یافته است به انجام این کار" با توجه به وب سایت خود را.

در حالی که بیشتر دانشگاه می رویم آزمون اختیاری, Richard P. فلپس بنیانگذار حزبی گروه آموزش و پرورش اشاره کرد که روند نگذاشته تقاضا برای تست نشده است.

"بسیاری از دانش آموزان هنوز تست. اما پس از آنها دریافت نمرات خود را, آنها می توانند تصمیم به ارسال نمرات خود را و یا نه" فلپس گفت:, و اضافه کرد که این نشست همچنین به دانش آموزان این گزینه به آن را چند بار به طوری که آنها می توانید در ارسال بهترین نمره خود را در هر بخش. در سال گذشته بیش از 2.2 میلیون دانش آموز در زمان شنبه, بزرگترین گروه تا کنون.

Roy با اشاره به این که هیئت دانشگاه است که به خوبی متنوع ارائه پیشرفته آزمون قرار دادن.

در حالی که عمل به سایر محصولات اختصاص داده شده به شغلی و نیروی کار تست فلپس گفت: اسم آن آزمون عمل است که در آن لنگر و بدون آن شرکت خواهد بود در مشکل.

او اضافه کرد که اگر غرب میانه مناطق که به نفع قانون شروع به دنبال کالیفرنیا سرب و حذف آزمون از نظر که ژست یک تهدید وجودی. اما او فکر نمی کند که اتفاق خواهد افتاد چرا که بسیاری از مردم هنوز هم فکر می کنم SAT و ACT کالج ها ارائه با اطلاعات ارزشمند است.

"اگر تنها کالیفرنیا حذف آزمون پذیرش از بررسی و تصمیم گیری درباره پذیرش دانشگاه, هیئت مدیره خواهد بود بدتر چرا که آنها غالب فروشنده" فلپس گفت. "اگر آن را به دور از کالیفرنیا پس از آن من فکر می کنم عمل خواهد بود بدتر به دلیل آن است که کمتر از محصولات خود را به سقوط."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن