USAA وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی USAA تاسیس شد و در سال 1922 توسط فقط 25 افسران نظامی که می خواستم تا مطمئن شویم که هر یک از دیگ

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

بررسی اجمالی

USAA تاسیس شد و در سال 1922 توسط فقط 25 افسران نظامی که می خواستم تا مطمئن شویم که هر یک از دیگر وسایل نقلیه است. در حال حاضر گسترش یافته است خارج از بیمه و خدمت 12.4 میلیون عضو در سراسر کشور است.

وقتی که می آید به وام مسکن, USAA نشانی از یک کار بزرگ است. داده شده تمرکز خود را بر نظامی, عضویت, USAA متخصص در وام. اما آن را ارائه گزینه های دیگر بیش از حد مانند یک برای اولین بار برای خریدار برنامه و تعطیلات و ملک سرمایه گذاری تامین مالی است. آن نیز بی نظیر شهرت برای خدمات به مشتریان. و بر خلاف بسیاری از وام دهندگان USAA در ادامه به خدمات (مدیریت) وام آن سرچشمه پس از بستن بنابراین شما می توانید همچنان به لذت بردن از آن بالا سطح خدمات برای آینده قابل پیش بینی. با وجود این دیگر قدرت پردازش USAA نرخ ها و هزینه ها نیست قابل ملاحظه ای پایین تر از دیگر وام دهندگان عمده. اما به یاد داشته باشید نرخ بسیار متفاوت است از فرد به فرد. شما باید برای به دست آوردن یک سفارشی رای دادن نقل قول به ببینید که چگونه خود را با نرخ و هزینه های بسته از USAA مقایسه کنید.

مقایسه USAA نرخ وام مسکن

و وام های مسکن به طور معمول با نرخ پایین تر از بسیاری از انواع وام. و شما لازم نیست که به پرداخت حق بیمه ماهانه برای وام مسکن بیمه.

بنابراین USAA در حال حاضر شروع به سر وقتی که می آید به نرخ ها و هزینه ها با فرض اینکه شما واجد شرایط برای وام.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن و برآورد در بانک ها

 
USAA وام مسکن
Quicken Loans
ولز فارگو
نرخ بهره1
3.375% 3.125% 2.75% 3.125%
APR2
3.59% 3.571% 2.932% 3.534%
امتیاز وام مسکن3
0.0 2.0 0.5 2.0
ماهانه P&I, پرداخت
$1,105 $1,071 $1,021 $1,071

کسانی که با استفاده از وام های معمولی — چه از طریق USAA و یا وام دهنده دیگر — معمولا پرداخت نرخ بهره بالاتر است.

30 سال وام و نرخ تخمین می زند در مقابل 30 سال وام متعارف نرخ برآورد

 
USAA وام مسکن
Quicken Loans
ولز فارگو
VA رای برآورد
3.375% 3.125% 2.75% 3.125%
معمولی برآورد نرخ
3.375% 3.25% 3.125% 3.0%

وام مسکن نرخ پیش فرض

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 03/30/2020. ماهانه اصل و پرداخت بهره بر روی صفحه اصلی قیمت $250 ، 000 و صفر پرداخت برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

مقایسه نرخ شخصی از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

USAA وام مسکن بررسی برای سال 2020

قضاوت فقط با نام ایالات خدمات انجمن خودرو (USAA) ممکن است یک منبع بعید است برای وام مسکن. اما در برخی از راه آن ممکن است بهترین.

USAA به ثمر رساند بالاترین در J. D. Power را 2019 وام مسکن رضایت مطالعه که صفوف دهندگان در همه چیز خود را از خدمات به مشتریان خود را قیمت گذاری و محصولات وام.

در واقع USAA بالاترین نمرات در این بررسی فقط در مورد در هر سال است. مشتریان به نظر می رسد بسیار کمی برای شکایت.

که به احتمال زیاد به دلیل USAA بسیار تخصصی است. آن را تنها در خدمت فعلی و سابق ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح اعضا و منحصر به فرد هماهنگ به نیازهای خود را.

در شرایط اعطای وام وام مسکن است که به معنی USAA عمیقا آشنا با فهم و outs از وام — که اغلب بهترین انتخاب برای واجد شرایط خریداران خانه.

وام و انعطاف پذیر اعتباری و درآمد مورد نیاز و نرخ های رقابتی و اغلب نیاز به 0% پیش پرداخت و بدون وام مسکن بیمه.

USAA واجد شرایط وام مسکن

احتمالا بزرگترین نقطه ضعف به USAA است که آن را در دسترس برای بیشتر مردم است.

شما باید برای پیوستن به USAA برای دسترسی به محصولات خود را. و شما فقط می توانید انجام دهید که اگر شما واجد شرایط. که شامل جانبازان و زمان و یا با افتخار مرخص اعضای:

 • نیروی هوایی ایالات متحده
 • ارتش ایالات متحده
 • U. s. Coast Guard
 • تفنگداران دریایی ایالات متحده
 • نیروی دریایی ایالات متحده
 • آمریکا گارد ملی و ذخایر

بسیاری از بیوه بیوه و سازمان ملل متحد-ازدواج مجدد همسران سابق همچنین می توانید واجد شرایط.

کار با USAA وام مسکن

این USAA وام مسکن وب سایت به نظر می رسد به عنوان مدرن آموزنده و استقبال به عنوان هر یک از دیگر. اما در زیر سطح آن ارائه می دهد کمتر از برخی از قابلیت های خلاقانه تر آنهایی که فراموش.

درست است شما می توانید از پیش تایید شده برای وام مسکن در عرض چند دقیقه همه حاضر ارائه شده شما در حال حاضر به یک عضو. و وجود دارد, مفید آنلاین مقالات طراحی شده برای وام مسکن و وام گیرندگان.

اما دیگر خدمات مبتنی بر وب در حال حاضر به نظر می رسد محدود است.

شما احتمالا باید انتظار می رود به صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن خود را با املاک و مستغلات هماهنگ کننده و مسئول وام از شما ممکن است با بسیاری از وام دهندگان دیگر. برخی از وام گیرندگان خواهد بود فقط خوب است ، اما tech-دوستداران ممکن است پیدا کردن تجربه ناموفق قدیمی از مد افتاده.

در سمت به علاوه ، USAA املاک و مستغلات پاداش شبکه ارائه می دهد به شما معرفی به یک تجربه محلی املاک و مستغلات ،

با این پیشنهاد شما ممکن است ایستاده به دریافت $350-$24,000 پاداش پس از بسته شدن بر اساس قیمت فروش خانه خود را. متوسط پاداش $1,278 با توجه به USAA وب سایت.

USAA وام مسکن, خدمات به مشتریان, نظرات

USAA واقعا به خود می آید وقتی که می آید به رضایت مشتری است.

J. D. Power نیست از لحاظ فنی شامل USAA در آن رضایت مشتری در رتبه بندی به دلیل شرکت در دسترس نیست برای بسیاری از وام گیرندگان. اما آن را می دهد USAA وام مسکن یک نمره با این وجود.

و USAA له آن. در این سال آن را به ثمر رساند 900 در 1000 نقطه در مقیاس ضرب و شتم از جلو دونده Quicken Loans با 20 امتیاز.

شرکت
وام مسکن Originations4
CFPB شکایت5
شکایت در هر 1000 وام مسکن6
2019 JD قدرت امتیاز7
USAA
63,000 42 0.67 900/1,000
Quicken Loans
396,000 171 0.43 880/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 837/1,000
71,000 45 0.63 882/1,000

آن را انجام نمی کاملا به عنوان به خوبی با مصرف کننده حمایت مالی اداره که پرونده شکایت رسمی علیه دهندگان.

USAA به حال 42 شکایت علیه آن در سال 2018 است. اما هنوز هم کمتر از شکایت در هر 1000 وام مسکن مشتریان از برخی از وام دهندگان عمده باید مانند ولز فارگو, تعقیب و بانک مرکزی امریکا.

USAA وام محصولات

تقریبا هر کسی که واجد شرایط برای USAA عضویت نیز واجد شرایط برای وام. و با توجه به آنچه در معاملات بزرگ کسانی که به طور معمول ارائه آن را تعجب آور است که USAA ارائه مقدار زیادی از آنها.

در طول سال این بانک ساخته شده است تا قابل توجه دانش و تخصص و تجربه به عنوان یک متخصص وام دهنده از این محصولات است.

اما آن را نیز دارای انواع دیگر وام در نمونه کارها خود را که بیشتر آن را فراهم کند و برای کم کردن پرداخت:

 • وام مسکن — VA وام مسکن در دسترس هستند به خدمات واجد شرایط عضو و جانبازان است. آنها ارائه نرخ های رقابتی و انعطاف پذیر اعتباری و درآمد مورد نیاز و ممکن است به شما اجازه خرید با 0% پایین
 • ثابت نرخ وام مسکن — نرخ ثابت وام مسکن با ثبات نرخ بهره بیش از زندگی از وام است که به طور معمول 15 یا 30 سال
 • قابل تنظیم نرخ وام مسکن — قابل تنظیم نرخ وام های رهنی با نرخ بهره ثابت برای چند سال اول و پس از آن نرخ شناور بازار را برای بقیه مدت وام
 • معمولی 97 ("برای اولین بار برای خریدار وام") — این وام قرض دهید تا 97 ٪ از ارزش خانه (به این ترتیب نام و نام خانوادگی) و ممکن است اجازه می دهد به عنوان کمی به عنوان 3% پایین. یک جایگزین خوب برای FHA وام
 • ادم تنومند و بدقواره وام مسکن — برای زمانی که شما نیاز به قرض گرفتن بیش از وام مسکن متعارف کلاه اجازه می دهد در حال حاضر $510,400 در بسیاری از مناطق

USAA نیز می تواند کمک به شما برای سرمایه گذاری و یا تشکیلات جدید بکار تجاری و سرمایه گذاری املاک و خانه دوم.

USAA صفحه اصلی وام سهام

USAA ارائه نمی کند و خانه وام سهام یا عدالت خانه خطوط اعتباری (HELOCs). اما شما می توانید دریافت پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن از USAA. این راه دیگری برای شیر حقوق صاحبان سهام در خانه خود را و استفاده از آن ارزش پول به یک خرید بزرگ پرداخت وام های دیگر پرداخت برای یک کودک ،

اما بر خلاف صفحه اصلی وام سهام نقدی-تشکیلات جدید بکار تجاری را شامل دوباره شروع وام مسکن خود را. بنابراین شما نیاز به دقت در نظر بگیرید که در دراز مدت هزینه ها در اصل و سود قبل از ارتکاب به یک.

USAA وام ساخت و ساز

USAA ارائه می دهد وام است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید خانه و همچنین به عنوان ساخت و ساز جدید. یک USAA وام ساخت و ساز اجازه می دهد تا به شما پرداخت برای بسیاری و ساخت و سپس رول تعادل به یک وام یک بار در خانه به اتمام است.

USAA VA IRRRL (ساده refinancing)

USAA ارائه می دهد VA IRRRL به عنوان یک تشکیلات جدید بکار تجاری گزینه است. VA IRRRL (یا "کاهش نرخ بهره در وام سرمایهاضافهاندوختن") یک نوع ساده کردن تشکیلات جدید بکار تجاری است که باعث می شود آن را آسان تر برای وام به دارندگان سوئیچ به یک نرخ پایین تر و ماهانه پرداخت.

با استفاده از VA IRRRL شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری وام و بدون ارزیابی خانه, درآمد, بررسی یا تأیید اشتغال دارد. این به طور کلی باعث می شود آن را سریع تر و ارزان تر از سنتی تشکیلات جدید بکار تجاری.

اگر شما در حال گرفتن یک VA IRRRL از USAA اما اصلی خود را وام مسکن از یک وام دهنده شما هنوز هم ممکن است نیاز به ارزیابی خانه.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با USAA وام مسکن ؟

شما باید بسیار خوش شانس به یک USAA شعبه در اطراف گوشه ای از خانه. آن را تنها به پنج. آنها در Colorado Springs, CO, وست پوینت نیویورک, Highland Falls, NY, Annapolis, MD و سان Antonio, TX.

USAA Mortgage Branch Locations, from USAA Mortgage Review by The Mortgage Reports

USAA تنها عمل فیزیکی محل شعبه در چهار ایالت: نیویورک, مریلند, تگزاس و کلرادو است.

که گفت:, شما می توانید دریافت وام از USAA در سراسر کشور از طریق تلفن و یا آنلاین. و با توجه به وب سایت خود را با قابلیت های محدود شما ممکن است در نهایت هزینه های زیادی از زمان در تلفن.

هنوز USAA استثنایی رضایت مشتری نمره نشان می دهد که یک مشکل نیست برای اعضای آن است.

USAA وام مسکن پرسش های متداول

است USAA خوب برای وام مسکن ؟

USAA خوب است وام دهنده وام مسکن برای چک کردن اگر شما وام واجد شرایط. در J. D. Power را رضایت سنجی USAA است دارای امتیاز بالا توسط آن مشتریان وام مسکن سال پس از سال است. این تخصص ویژه ای در خدمت جانبازان, اعضای نظامی و خانواده های آنها و خواهد بود یک منبع بزرگ برای همه شما و از وام نیاز دارد.

فقط مطمئن شوید که برای مقایسه USAA نرخ با دیگر بالا و وام دهندگان به مطمئن شوید که آن قیمت گذاری رقابتی را برای شما. جانبازان ایران و, Navy Federal Credit Union گزینه های خوبی هستند برای وام خرید مقایسه.

که می توانید یک USAA وام مسکن ؟

برای دریافت USAA وام مسکن شما نیاز به یک زمان ایالات متحده خدمات عضو یک کهنه سرباز بازمانده همسر یک عضو نظامی و یا دیگر روابط نظامی. وام و خاص خود را واجد شرایط دستورالعمل که شما می توانید در اینجا پیدا کنید. USAA نیز ارائه می دهد غیر وام (مانند وام مسکن متعارف) اما شما هنوز هم نیاز به وابسته نظامی به کار با شرکت.

چه USAA نرخ وام مسکن?

USAA نرخ وام مسکن به طور کلی پایین تر از سایر وام دهندگان عمده.' چرا که USAA در درجه اول ارائه می دهد وام که باید زیر نرخ بازار به لطف خود را به حمایت از جانبازان انجمن. اما نرخ های متفاوت توسط مشتری بنابراین شما نیاز به درخواست یک نقل قول نرخ برای پیدا کردن شما.

آیا USAA پرداخت هزینه های بسته?

USAA نمی خواهد پرداخت هزینه های بسته خود را برای شما. اما وجود دارد راه های دیگر برای دریافت بسته کمک هزینه. شما می توانید درخواست برای پرداخت کمک و یا بسته شدن هزینه عطا کند. شما می توانید درخواست یک عضو خانواده برای هدیه وجوه. و اگر شما refinancing شما ممکن است قادر به رول هزینه بسته به تعادل وام و پرداخت آنها را در طول زمان. بحث به افسر وام خود را در مورد گزینه های.

چه نمره های اعتباری USAA برای استفاده از وام مسکن ؟

USAA نیاز به نمره FICO حداقل 620 برای به دست آوردن یک وام مسکن.

چه نمره اعتباری شما نیاز به واجد شرایط برای وام?

جانبازان انجمن از نظر فنی نیاز ندارد حداقل نمره اعتباری برای وام. اکثر وام دهندگان خود را تنظیم کنید حداقل. بسیاری از شرکت ها وام مسکن نیاز به حداقل یک 620 نمره FICO وام از جمله USAA.

است USAA بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

اگر شما واجد شرایط برای USAA عضویت — به این معنی که شما یک زمان و یا عضو سابق نیروهای مسلح و یا یک همسر واجد شرایط — USAA فقط ممکن است بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما. آن باور نکردنی است به نمره رضایت مشتری و رقابتی و نرخ وام مسکن.

اما به یاد داشته باشید که نرخ های متفاوت زیادی توسط وام گیرنده و توسط شرکت. حتی اگر به شما در تنظیم در USAA برای وام مسکن خود را دریافت یک وام تخمین می زند از دیگر وام دهندگان به هر حال — فقط مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله در نرخ خود را و هزینه های اختتامیه.

مقایسه (May 12th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن