USCIS کسر بودجه می تواند به معنای یک دیگر صبر کنید برای مهاجران

Suraaj Vyas آمد به ایالات متحده در سال 2002 به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه کارو

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

Suraaj Vyas آمد به ایالات متحده در سال 2002 به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت. او مشغول به کار تحت ویزای H-1B از سال 2005. او تصویب آزمایشی برای اقامت دائم در سال 2009 شده است و منتظر کارت سبز خود را از زمان.

"پس از یک دوره معینی از زمان ما فقط متوقف به دنبال," او گفت:.

Vyas و همسرش, گاریما Purohit باید دو دختر متولد شده در امریکا است. Purohit یک دندانپزشک و با هم آنها خود را با عمل خود در, York, پنسیلوانیا, جایی که آنها استخدام هفت نفر. Vyas هنوز هم با این نسخهها کار در آن است و به تمدید ویزای خود را هر چند سال.

"وجود دارد مانند یک شمشیر حلق آویز [بر سر شما] در همه زمان ها به دلیل مگر اینکه شما کارت سبز خود را در دست خود را, شما هیچ وقت نمی دانید," او گفت:. "چه اتفاقی می افتد اگر شما H-1 می شود را تکذیب کرد دفعه بعد؟"

Manan شاه داده متخصص در Austin, تگزاس نیز منتظر کارت سبز خود را, اما او بیشتر از نگرانی در حال حاضر: او نیاز به دیدار پدر خود را در هند است که سرطان دارد. شاه را در حال انتظار برای مهاجرت مقامات به او اسناد و مدارک است که اجازه خواهد داد که او را به بازگشت به آمریکا است.

"اگر آنها در حال حاضر backlogged و اگر آنها را حذف مردم من نگران آن است که ممکن است حتی باعث تاخیر بیشتر," شاه گفت.

در بسیاری از راه های شاه را تجربه معمولی است.

آژانس فدرال که اداره حقوقی در سیستم مهاجرت ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی است بودجه هزینه. به عنوان برنامه مهاجرت کاهش یافته است آژانس در حال اجرا است ، USCIS گفت: آن را مجبور کردند به دو سوم از کارکنان خود را مگر اینکه کنگره می فرستد $1.2 میلیارد دلار راه خود را در هفته برای اولین بار در ماه اوت است.

"به عنوان یک مهاجر در این کشور است به تغییر از یک اضطراب به آینده گفت:" آلن Orr, رئیس جمهور منتخب از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا.

او گفت: USCIS بودجه وخیم است به دلیل آن است دلسرد جدید متقاضیان دو برابر مقدار پول آن را صرف پیشگیری از تقلب و سه برابر آنچه در آن خرج می کند در بررسی صلاحیت.

"بنابراین این کمبود در حال حاضر با این بودجه از سوء مدیریت دولت با تحمیل مقررات جدید که نیست نیاز" Orr گفت.

USCIS کاهش یافته است به نظر.

آژانس نیز آن را گران تر به درخواست برای ویزای بالا بردن هزینه در اوایل این سال به سعی کنید به را تشکیل می دهند کمتر از برنامه های کاربردی.

ریچارد Burke مدیر عامل شرکت ایران جهانی در یک شرکت است که کمک می کند تا شرکت های حرکت روند صدور ویزا گفت: شرکت های مایل به پرداخت هزینه های بالاتر اما فقط می خواهم یقین است. کارفرمایان نگران هستند که کاهش در USCIS کارکنان می تواند به معنای آنها را دریافت نمی کارگران آنها نیاز دارید.

"کسانی که ما در خدمت این عنوان را مشاهده و به طور کامل خود وارد زخم و نتیجه این است که فقط یکی دیگر از چالش های این شرکت در تلاش برای دوباره بجای اول برگشتن از COVID و به دنبال به استخدام بهترین و درخشان ترین" برک گفت.

بدون مداخله از کنگره این کمبود را تهدید می کند به قرار دادن 13,400 USCIS کارکنان در کردند آغاز Aug. 3.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن