وزارت کشاورزی ایالات متحده وام – وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام و مورد نیاز (به روز شده برای سال 2020)

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن مورد حمایت وزارت کشاورزی ایالات متحده به عن

توسط AKHBAREMAAAA در 23 فروردین 1399

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن مورد حمایت وزارت کشاورزی ایالات متحده به عنوان بخشی از آن را وزارت کشاورزی توسعه روستایی تضمین برنامه وام مسکن. وزارت کشاورزی ایالات متحده وام در دسترس هستند به خریداران خانه با پایین-به-متوسط درآمد برای منطقه خود ارائه می دهیم 100 ٪ تامین مالی با کاهش وام مسکن بیمه حق بیمه و ویژگی های زیر-بازار نرخ وام مسکن.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام خانه در حال قرار دادن مردم در خانه های که هرگز به فکر آنها می تواند چیزی جز اجاره.

این وزارتخانه وام اطلاعات دقیق از امروز 11 آوریل سال 2020 است.

کلیک برای بررسی خود را در وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط در حال حاضر (May 11th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چه USDA وام ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام ویژه مسکن به معنای کم - متوسط درآمد خریداران خانه. این وام تضمین شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده. که تضمین عمل به عنوان یک شکل از بیمه حفاظت از USDA وام مسکن وام دهندگان به طوری که آنها قادر به ارائه کمتر از نرخ بهره بازار و صفر کردن وام خانه. وزارت کشاورزی ایالات متحده اجرا می شود این برنامه به منظور تشویق مالکیت خانه و توسعه اقتصادی در مناطق روستایی است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط

وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط بودن بر اساس خریدار و اموال. ابتدا به صفحه اصلی باید واجد شرایط "روستایی" در منطقه است که وزارت کشاورزی ایالات متحده به طور معمول تعریف می کند به عنوان یک جمعیت کمتر از 20000. خریدار باید با وزارت کشاورزی درآمد کلاه. برای واجد شرایط بودن شما را نمی تواند بیش از 15 درصد بالاتر از محلی حقوق و دستمزد متوسط. شما همچنین باید به استفاده از خانه به عنوان محل اقامت اولیه خود را (بدون تعطیلات خانه و یا سرمایه گذاری خواص مجاز).

وام گیرندگان نیز به دیدار USDA "توانایی بازپرداخت" استاندارد از جمله:

  • شغل ثابت و درآمد ثابت اظهارنامه مالیاتی
  • FICO نمره اعتباری حداقل 640 (هر چند این می تواند توسط وام دهنده)
  • بدهی به نسبت درآمد از 41 درصد و یا کمتر در اکثر موارد

برای پیدا کردن اگر ملک شما خرید توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط, شما می توانید با استفاده از این وزارتخانه را واجد نقشه.

در مورد USDA / مسکن روستایی وام مسکن

توسعه روستایی وام را با نام کامل وزارت کشاورزی توسعه روستایی تضمین وام مسکن. این برنامه بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان یک وزارتخانه وام.

توسعه روستایی وام نیز گاهی اوقات به نام "بخش 502" وام که اشاره به بخش 502(h) از قانون مسکن از سال 1949 که باعث می شود این برنامه امکان پذیر است.

این برنامه به معنای کمک به خریداران خانه و تحریک رشد کمتر جمعیت یا "روستایی" مناطق.

که صدا ممکن است محدود. اما در واقع 97 درصد از نقشه آمریکا است واجد شرایط برای کشاورزی وام. هر منطقه با جمعیت 20,000 یا کمتر می تواند واجد شرایط (و از 35000 در موارد خاص).

>> مرتبط با: وزارت کشاورزی ایالات متحده وام: واجد شرایط جغرافیایی مناطق

در عین حال ایالات متحده خریداران خانه شنیده نشده از این برنامه و یا می دانم کمی در مورد آن.

دلیل این است که این وزارتخانه برنامه وام نیست راه اندازی شد تا 1990s. تنها به تازگی به روز شده است و تنظیم به درخواست تجدید نظر به مناطق روستایی و حومه خریداران در سراسر کشور.

اکثر وام دهندگان حتی در لیست وزارت کشاورزی وام در منوی خود را. اما بسیاری از آن ارائه دهد.

بنابراین اگر شما فکر می کنم شما واجد شرایط برای صفر کردن کشاورزی وام ارزش خود را درخواست خود را کوتاه از وام دهندگان که آیا آنها را از این برنامه است.

پیدا کردن یک وزارتخانه وام امروز (May 11th, 2020)

چگونه USDA وام کار

با استفاده از یک وزارتخانه وام خریداران می توانند سرمایه گذاری 100% از یک خانه به قیمت خرید در حالی که دسترسی به بهتر از متوسط نرخ وام مسکن. دلیل این است که وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام مسکن با تخفیف نسبت به نرخ با دیگر کم downpayment وام.

فراتر از آن است که وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیستند که "عجیب و غریب است."

برنامه بازپرداخت نمی کند, ویژگی یک "بادکنک" و یا هر چیزی غیر استاندارد; بسته شدن هزینه های عادی هستند و پیش پرداخت جریمه هرگز اعمال می شود.

این دو منطقه که در آن کشاورزی وام هستند متفاوت است با توجه به نوع وام و downpayment مقدار.

با USDA وام, شما لازم نیست که به یک downpayment; و شما نیاز به یک وام نرخ ثابت است. سلاح های در دسترس هستند از طریق وزارت کشاورزی روستایی برنامه وام.

روستایی وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط خریداران بار اول و تکرار خریداران خانه به طور یکسان. صاحب خانه مشاوره است نه مورد نیاز برای استفاده از این وزارتخانه برنامه.

کلیک کنید برای دیدن نرخ امروز (May 11th, 2020)

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیاز به وام مسکن بیمه (MI)

وزارت کشاورزی ایالات متحده "تضمین" وام خود برنامه — به معنی آن ارائه می دهد حفاظت از وام مسکن وام دهندگان در مورد کشاورزی وام به طور پیش فرض. اما این برنامه است که بخشی از بودجه خود. بنابراین برای نگه داشتن آن در حال اجرا, وزارت کشاورزی ایالات متحده با استفاده از صاحب خانه پرداخت وام مسکن بیمه.

همانطور که از اکتبر 1, 2016 USDA تا به کاهش هزینه های بیمه وام برای هر دو صف مقابل و هزینه های ماهانه.

فعلی وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن نرخ بیمه عبارتند از:

  • برای خرید 1.00% هزینه در صف مقابل پرداخت در پایان بر اساس اندازه وام
  • برای refinances, 1.00% هزینه در صف مقابل پرداخت در پایان بر اساس اندازه وام
  • برای همه وام 0.35% هزینه سالانه بر اساس مانده موجودی اصلی

به عنوان یک زندگی واقعی به عنوان مثال: یک خریدار با 100.000 دلار وام از اندازه در بلکسبرگ ویرجینیا مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد یک 1000 $در صف وام بیمه پرداخت حق بیمه در پایان به علاوه ماهانه $29.17 پرداخت وام مسکن بیمه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده چشمگیر وام مسکن بیمه را پرداخت نکرده است به عنوان پول نقد. آن را اضافه به تعادل وام خود را برای شما.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن نرخ بیمه کمتر از کسانی که برای مقایسه FHA وام یا معمولی هستند.

با USDA وام های, وام مسکن, حق بیمه تنها کسری از آنچه شما می خواهم به طور معمول پرداخت. حتی بهتر USDA وام مسکن نرخ پایین هستند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام مسکن اغلب کمترین میزان در میان FHA وام مسکن نرخ وام مسکن و نرخ متعارف وام نرخ وام مسکن — به ویژه هنگامی که خریداران در حال ساخت و یا حداقل downpayment.

برای یک خریدار با میانگین نمرات اعتباری وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام مسکن را می توان به صورت 100 امتیاز (1.00%) یا بیشتر در زیر نرخ قابل مقایسه با وام های معمولی.

نرخ پایین تر به معنی کاهش پرداخت به همین دلیل است که وزارت کشاورزی وام می تواند بسیار مقرون به صرفه است.

کلیک کنید برای دیدن نرخ امروز (May 11th, 2020)

وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام مسکن: چگونه می توانم آنها را نسبت به FHA & معمولی?

در مقایسه با دیگر برنامه های وام USDA نرخ وام مسکن معمولا پایین ترین در دسترس است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ به طور معمول تنها همسان با وام است که به طور انحصاری برای جانبازان. این دو برنامه — وزارت کشاورزی و VA — ارائه می دهند کمتر از نرخ بهره بازار از آنجا که دولت خود را تضمین محافظت از وام دهندگان در برابر از دست دادن.

دیگر برنامه های وام مسکن مانند FHA وام و وام معمولی می تواند نرخ حدود 0.5%-0.75% بالاتر از وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ متوسط است.

که گفت: نرخ وام مسکن شخصی هستند. فقط به خاطر اینکه شما در حال گرفتن یک وزارتخانه وام لزوما به این معنا نیست شما رای خواهد بود "پایین بازار" و یا مطابقت USDA وام نرخ آگهی.

به پایین ترین نرخ ممکن است شما نیاز به نمره های اعتباری بسیار عالی و کم بدهی. ساخت یک بزرگتر پرداخت می کند بیش از حد.

شما همچنین نیاز به در اطراف مغازه با چند مختلف کشاورزی وام دهندگان وام مسکن.

هر شرکت مجموعه, نرخ متفاوت — بنابراین مقایسه نرخ شخصی از بیش از یک شرکت است که تنها راه خود را برای پیدا کردن پایین ترین گزینه است.

Pros & Cons of USDA Loans

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن پرسش های متداول

چه USDA وام و کسی که واجد شرایط?

USDA وام صفر-پایین وام مسکن به معنای کم - متوسط درآمد خریداران خانه. شما ممکن است واجد شرایط اگر شما به طور متوسط حقوق و دستمزد برای منطقه خود را و می خواهید برای خرید یک خانه در یک روستا در حومه و یا محله. به طور معمول تنها در مناطق با جمعیت تحت 20,000 واجد شرایط. واجد شرایط خریداران می توانند سرمایه گذاری 100 ٪ از قیمت خرید خانه را با یک وزارتخانه وام.

چه محدودیت درآمد برای USDA صفحه اصلی وام ؟

محدودیت درآمد برای وزارت کشاورزی ایالات متحده وام خانه است که بر اساس منطقه خود حقوق و دستمزد متوسط. برای واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام شما نمی توانید بیش از متوسط بیش از 15٪. به عنوان مثال اگر متوسط حقوق و دستمزد در شهرستان خود است $65,000 هر سال شما می تواند واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام با حقوق و دستمزد $74,750 یا کمتر است. (15%$65,000 = $9,750 → $65,000 + $9,750 = $74,750)

USDA وام خوب است ؟

USDA وام گزینه خوبی برای خریداران متوسط درآمد. این اجازه می دهد تا شما خرید یک خانه با هیچ چیز پایین و کم نرخ وام مسکن — دو مزایای بزرگ است که تنها یک وام دیگر برنامه (وام) ارائه می دهد.

اگر خانه خود را در یک واجد شرایط منطقهآن را به ارزش بررسی یک وزارتخانه وام. اشکال اصلی این است که وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیاز به وام مسکن بیمه. بنابراین اگر شما می توانید یک 20% پیش پرداخت شما ممکن است ترجیح می دهند یک وام معمولی با هیچ بیمه وام مسکن پرداخت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده است بهتر از FHA?

وزارت کشاورزی ایالات متحده است بهتر از FHA? هر دو برنامه به شما اجازه خرید با پایین پرداخت و نیاز به وام مسکن بیمه. وزارت کشاورزی ایالات متحده را می توان با صفر کردن اما این خانه در یک واجد شرایط روستایی منطقه و خریدار برای دیدار با درآمد کلاه. FHA نیاز به 3.5 درصد پایین اما هیچ محل یا محدودیت درآمد. FHA نیز بیشتر ملایم در مورد نمره اعتباری (580 برای FHA در مقابل 640 برای USDA). یک حق برای شما بستگی به جایی که شما در حال خرید و وضعیت مالی خود را.

ببینید: وزارت کشاورزی ایالات متحده در مقابل FHA: کدام بهتر است ؟ برای اطلاعات بیشتر.

چگونه USDA وام کار می کند ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام با حمایت وزارت کشاورزی ایالات متحده به طوری که آنها می تواند ارائه دهد صفر پایین و نرخ پایین. گذشته از آن آنها کار زیادی مانند سایر وام های مسکن. آنها ارائه شده توسط جریان اصلی دهندگان بنابراین شما می توانید درخواست آنلاین در شخص و یا از طریق تلفن. و شما هنوز هم باید برای به دست آوردن قبل از تایید و واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام خود را بر اساس درآمد و اعتبار بدهی و عوامل دیگر. یک تفاوت دیگر این است که قرض دهنده به قرار دادن وام فایل به وزارت کشاورزی ایالات متحده به تایید شود. این می تواند اضافه کردن حدود 2-3 هفته به وام خود را در زمان پردازش.

بررسی واجد شرایط بودن شما برای یک وزارتخانه وام (May 11th, 2020)

USDA نرخ وام مسکن خوب است ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام اغلب پایین تر از معمولی قابل مقایسه 30 سال ثابت نرخ وام مسکن. به علاوه از آنجا که بیمه وام مسکن نرخ پایین خود را کوچک پرداخت USDA وام اغلب می تواند یک معامله بهتر نسبت به FHA وام و یا وام های معمولی.

زمانی که نرخ وام مسکن, سقوط من می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری کشاورزی وام مسکن ؟

بله USDA وام واجد شرایط برای تشکیلات جدید بکار تجاری. USDA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه waives درآمد و تایید اعتبار پس از بسته شدن می تواند به سرعت اتفاق می افتد. صفحه اصلی ارزیابی لازم نیست هر دو.

چرا وزارت کشاورزی ایالات متحده ارائه توسعه روستایی وام ؟

وزارت کشاورزی توسعه روستایی وام است که به منظور کمک به خانواده های متوسط به معنی دسترسی به مسکن و وام مسکن در برخی از کمتر پرجمعیت نقاط کشور. با فعال کردن مالکیت خانه وزارت کشاورزی ایالات متحده کمک می کند تا برای ایجاد ثبات جوامع را برای خانواده ها از تمام اندازه ها.

چگونه می توانم چک کنم اگر من واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام ؟

با وزارتخانه مسکن روستایی در برنامه خانه خود را باید به واقع در یک منطقه روستایی. با این حال این وزارتخانه تعریف "روستایی" لیبرال است. بسیاری از شهرهای کوچک در دیدار با "روستایی" مورد نیاز آژانس به عنوان انجام حومه و exurbs بسیاری از شهرستانها عمده ایالات متحده.

97 درصد از ایالات متحده وزارت کشاورزی ایالات متحده است وام واجد شرایط. تنها 3 درصد است که فاقد شرایط لازم.

چگونه می توانم پیدا کردن اگر من منطقه توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط?

وب سایت وزارت کشاورزی ایالات متحده لیست واجد شرایط USDA جوامع سرشماری توسط دستگاه. شما نیاز به ارائه یک خانه آدرس دقیق. این سایت نشان خواهد داد که آیا این خانه مطابق با دستورالعمل برنامه.

آنچه که این وزارتخانه برنامه حداقل downpayment?

وزارت کشاورزی ایالات متحده است بدون پیش پرداخت مورد نیاز است. شما می توانید سرمایه گذاری 100% با یک وزارتخانه وام.

وجود دارد وام مسکن بیمه (MI) در وزارت کشاورزی ایالات متحده وام ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیاز به وام مسکن بیمه (MI) پرداخت می شود. همانطور که از تاریخ 4 دسامبر 2019 USDA وام مسکن بیمه حق بیمه شامل 1.00 درصد هزینه در صف مقابل که اضافه شده است به شما وام تعادل در بسته و هزینه سالانه 0.35% که اضافه شده است به شما پرداخت ماهانه.

حداکثر وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن وام ،

هیچ وام حداکثر اندازه برای این وزارتخانه برنامه وام. مقدار شما می توانید قرض محدود است توسط خود خانوار بدهی به درآمد.

وزارت کشاورزی ایالات متحده به طور معمول محدودیت بدهی به نسبت درآمد به 41 درصد به جز زمانی که وام گیرنده دارای یک نمره اعتباری بیش از 660 پایدار اشتغال و یا نشان می دهد نشان دادن توانایی خود را ذخیره کنید.

توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه وام محدود به خریداران بار اول?

بدون این وزارتخانه مسکن روستایی در برنامه را می توان مورد استفاده توسط خریداران بار اول و تکرار خریداران.

آیا من می توانم سرمایه گذاری چشمگیر بیمه وام مسکن به وام مسکن ؟

بله این وزارتخانه خواهد اجازه دهید شما سرمایه گذاری خود را در صف مقابل بیمه وام مسکن پرداخت به وام خود را اندازه.

برای مثال اگر شما خریداری یک خانه برای $100,000 و قرض کامل 100.000 دلار از وام دهنده خود را در صف مقابل بیمه وام مسکن خواهد بود $1,000. شما پس از آن می تواند افزایش وام خود را به اندازه $101,000.

از کجا می توانم پیدا کردن یک وزارتخانه وام وام دهنده ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده سایت حفظ یک لیست از وام دهندگان در مسکن روستایی در برنامه. بازدید از وب سایت خود را به جستجو برای یک وام دهنده و یا فقط پرش به رای دادن نقل قول.

وزارت کشاورزی ایالات متحده گزینه های وام: 15 سال ثابت و 30 سال ثابت

روستایی وام مسکن در دسترس است به عنوان یک 30 سال وام مسکن نرخ ثابت و یا 15 سال با نرخ ثابت وام مسکن تنها. هیچ قابل تنظیم نرخ وام مسکن (بازو) برنامه در دسترس از طریق کشاورزی ایالات متحده است.

چقدر هزینه های بسته برای کشاورزی وام مسکن ؟

بسته شدن هزینه های متفاوت توسط وام دهنده و محل. برای مثال برخی از وام دهندگان را بالا منشاء اتهامات عنوان شده علیه. دیگران ندارند. همان درست است برای دولت های ایالتی و محلی. هزینه های بالا در برخی از ایالت ها و کم دیگران است.

به دلیل بسته شدن هزینه های متفاوت می باشد که در اطراف مغازه برای پیدا کردن مناسب ترین ترکیب از نرخ وام مسکن کم و کم هزینه است.

من نمی توانیم هزینه های اختتامیه. می توانم یک هدیه برای من بسته شدن هزینه ها ؟

بله USDA وام اجازه می دهد تا هدیه از اعضای خانواده و غیر خانواده.

من مذاکره به فروشنده پرداخت هزینه های اختتامیه. که مجاز است ؟

بله این وزارتخانه مسکن روستایی در برنامه اجازه می دهد تا فروشندگان به پرداخت هزینه های بسته برای خریداران. این است که شناخته شده به عنوان "فروشنده امتیازات".

فروشنده امتیازات ممکن است شامل تمام و یا بخشی از یک خرید دولتی و دولت های محلی, هزینه وام, هزینه, عنوان اتهام و هر تعداد از خانه و آفت بازرسی.

آیا من می توانم با استفاده از USDA وام برای یک خانه تعطیلات ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعطیلات به خانه آن است که برای اقامت اولیه تنها.

آیا من می توانم با استفاده از USDA وام برای سرمایه گذاری ملک ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعطیلات به خانه آن است که برای اقامت اولیه تنها.

وجود دارد حداقل نمره اعتباری برای این وزارتخانه برنامه وام ؟

در دسامبر 1, 2014 USDA اجرا حداقل نمره 640. قبل از آن تاریخ USDA مجموعه حداقل نمره برای این برنامه است. اکثر وام دهندگان انجام داد. زمانی که وزارت کشاورزی ایالات متحده اجرا شده رسمی نمره های اعتباری حداقل آن را حذف نمیکند بسیاری از خریداران اضافی.

اگر شما بدون نمره اعتباری وام دهنده شما ممکن است قبول "جایگزین" tradelines به ایجاد سابقه اعتباری.

من به تازگی رفت و برگشت به محل کار. چه مدت تا زمانی که من هستم USDA-واجد شرایط?

اگر شما از W-2 کارمند شما واجد شرایط برای کشاورزی تامین مالی بلافاصله; شما نمی نیاز به سابقه کار. اگر شما کمتر از 2 سال در یک شغل, اما, شما ممکن است قادر به استفاده از پاداش خود را درآمد برای صلاحیت اهداف است.

من خود اشتغالی. آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام ؟

بله خود اشتغالی می توانید با استفاده از این وزارتخانه مسکن روستایی در برنامه.

اگر شما خود اشتغالی و می خواهید به استفاده از کشاورزی تامین مالی به عنوان با FHA و تامین مالی معمولی شما خواسته خواهد شد که به ارائه 2 سال اظهارنامه مالیاتی فدرال خود را به منظور بررسی خود اشتغالی درآمد.

می توانم یک "نقد" تشکیلات جدید بکار تجاری با وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه ؟

بدون این وزارتخانه مسکن روستایی در برنامه است برای خرید و امتیاز دهی-و-اصطلاح refinances تنها.

آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام برای کار مزرعه ؟

هیچ مسکن روستایی در برنامه برای املاک مسکونی.

آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام برای ساخت و ساز جدید خانه ؟

بله این وزارتخانه برنامه وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تازه ساخته شده خانه ها و دیگر ساخت و ساز جدید.

آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام برای تعمیرات و بهبود های موجود خانه ؟

بله این وزارتخانه برنامه وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد را واجد شرایط تعمیرات و بهبود صفحه اصلی. این ممکن است شامل تعویض ویندوز و یا لوازم; آماده سازی یک سایت با درختان پیاده وآمد; نقشه کشی ثابت خدمات پهن باند به صفحه اصلی; و اتصال و آب و فاضلاب و برق و گاز.

آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام برای ساخت یک خانه قابل دسترس برای افراد با معلولیت فیزیکی?

بله این وزارتخانه برنامه وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور دائم نصب تجهیزات به کمک اعضای خانواده با معلولیت های جسمی است.

آیا من باید برای سپردن من مالیات و بیمه با وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن ؟

بله USDA وام مسکن نیاز به وام گیرندگان به سپردن مالیات و بیمه خطر با وام دهنده. شما ممکن است خود را پرداخت مالیات املاک و مستغلات و یا سالانه بیمه صاحب خانه به طور جداگانه.

آیا من می توانم با استفاده از USDA برنامه وام برای ایجاد انرژی-بهره وری بهبود به خانه ؟

بله این وزارتخانه برنامه وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید و نصب مواد به منظور بهبود بهره وری انرژی خانه از جمله ویندوز بام و پانل های خورشیدی.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

این لیست به معنای جامع از آنچه در وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه می دهد تا با یک وام مسکن, اما آن را پوشش می دهد مقدار زیادی از زمین خوب. برای کسب اطلاعات بیشتر در صحبت کردن با وام دهنده خود را و یا شروع با یک وام مسکن نرخ نقل قول آنلاین.

دریافت به امروز زنده و نرخ وام مسکن در حال حاضر. شماره امنیت اجتماعی خود را مورد نیاز نمی باشد برای شروع و تمام نقل قول ها آمده است با دسترسی به زندگی می کنند خود را وام مسکن نمره های اعتباری است.

خود را شروع وزارتخانه درخواست وام در اینجا. (May 11th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن