USDA همه گیر جعبه مواد غذایی برنامه تمدید

کنگره هش کردن چقدر پول برای ارائه در دور بعدی همه گیر بیکاری چک به عنوان بخشی از یک بسته امداد. اما کسانی که ق

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

کنگره هش کردن چقدر پول برای ارائه در دور بعدی همه گیر بیکاری چک به عنوان بخشی از یک بسته امداد. اما کسانی که قبلا برنامه ها را ندارد و تنها چیزهایی که برای کمک به مردم در طول بیماری همه گیر.

وزارت کشاورزی است لگد زدن دور سوم از کشاورزان آن به خانواده های جعبه مواد غذایی توزیع برنامه در ماه سپتامبر. این ایجاد شده است برای کمک به مردم در مواجهه با ناامنی غذایی در طول رکود اقتصادی است. ایده این است که به بسته بندی کردن مواد غذایی از کشاورزان که ممکن است در غیر این صورت باید به زباله — گوشت تولید و لبنی به تحویل آن به خانواده های نیازمند.

آیداهو Foodbank آغاز توزیع مواد غذایی جعبه از طریق این برنامه حدود دو ماه پیش. رئیس توسعه افسر مورگان ویلسون گفت: آن کامیون ها و شرکای آن و آن درایو-از طریق مراکز توزیع جعبه نزدیک به 30 ، 000 خانواده تا کنون.

"آنها خواسته بسیار سوال ساده در اطراف چگونه بسیاری از مردم در خانواده خود و پس از آن که مواد غذایی لود شده به طور مستقیم به هر دو ماشین خود را و یا تنه خود را با حداقل تماس" ویلسون گفت:.

او گفت: این کار نیاز به مقدار زیادی از هماهنگی. بانک غذایی با این نسخهها کار با فروشندگان که بسته بندی جعبه. آن دسته از فروشندگان کار با کشاورزان که از دست داده اند و یک بازار برای بسیاری از محصولات خود را.

جارد Slinde در دشت های بزرگ مواد غذایی بانک در داکوتای شمالی گفت: برنامه های خود را در حال در آوردن حدود 1 میلیون پوند از تولید در هر ماه.

"آن را در آینده از کشاورزان ایالات متحده [و] آن را trucked به ما از کشورهای دور" Slinde گفت.

مواد غذایی جعبه می تواند مفید باشد در کوتاه مدت گفت: Craig Gundersen, یک استاد اقتصاد کشاورزی در دانشگاه ایلینوی.

اما در دراز مدت, او گفت:, مواد غذایی, جعبه نمی تواند کمک به مردم در مقیاس دولت مواد غذایی مزایای برنامه, ضربه محکم و ناگهانی.

"اگر شما به قرار دادن با هم, این مواد غذایی جعبه به درخواست همان مقدار از مواد غذایی که داده می شود از طریق ضربه محکم و ناگهانی آن خواهد بود فقط عظیم" Gundersen گفت.

او اضافه کرد که متوسط سود تحت ضربه محکم و ناگهانی است که در حدود 275 دلار در ماه است. حداکثر می تواند خیلی بیشتر. و بسته بندی تمام مواد غذایی که در یک جعبه می تواند گران قیمت.

"تقریبا گران, شما می دانید اگر ما شامل لبنی است که اگر ما از رفتن به شامل گوشت در آن," او گفت:.

Gundersen گفت: ضربه محکم و ناگهانی مزایای همچنین کمک به مردم را انتخاب کنید که چه مواد غذایی برای خرید خود را به جای نیاز به تکیه بر آنچه در جعبه.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن