USMCA جایگزین نفتا در این هفته. چگونه آن را تغییر تجارت ؟

این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی آهسته تجارت جهانی اما معاملات تجاری نونهالان. این هفته در ایالات متحد

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی آهسته تجارت جهانی اما معاملات تجاری نونهالان. این هفته در ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد به اثر می رود.

مذاکره جدید "نفتا" شد یک وعده انتخاباتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. معامله حفظ بسیاری از این توافق اما USMCA می کند را به برخی از تغییرات.

حتی اگر این نشانه پایان دادن به تقریبا 30 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی "وجود دارد هنوز هم تجارت آزاد در سراسر شمال امریکا" گفت: Chris Wilson معاون مدیر مکزیک موسسه در مرکز ویلسون.

او گفت: وجود دارد برخی از تغییرات است که آمد از مذاکرات طولانی مانند کار جدید و پرداخت استانداردهای.

"نیز وجود خواهد داشت مجموعه ای جدید از قوانین از مبدا در بخش خودرو" ویلسون گفت:. "و آنچه را که بدان معنی است که بیشتر قطعات و مواد را به ساخته شده در آمریکای شمالی در سفارش برای این خودرو که تجارت آزاد بهره مند شوند."

این قرارداد همچنین شامل قوانین جدید برای حل و فصل اختلافات تجاری.

"افرادی که نگران حفاظت از حقوق کارگران در حال رفتن به دسترسی به ویژه واکنش سریع مکانیزم برای شکایت در مورد شیوه کار در مکزیک گفت:" سیمون لستر با مرکز سیاست های تجاری مطالعات در موسسه کاتو.

بنابراین او می گوید ممکن است سیل دادخواهی پایین آمدن خط لوله به زودی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب