Venmo emoji استفاده از تغییر در coronavirus اقتصاد

Venmo یک برنامه پرداخت. اما آن را نیز یک شکل از رسانه های اجتماعی که در آن کاربران می توانید به ارسال پیام به

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

Venmo یک برنامه پرداخت. اما آن را نیز یک شکل از رسانه های اجتماعی که در آن کاربران می توانید به ارسال پیام به هر یک از دیگر زمانی که آنها ارسال پرداخت. اغلب کسانی که پیام شامل emoji. و کسانی که از emoji معمولا یک نمایش تصویری از علت پرداخت. پرداخت یک دوست را برای برخی از مواد غذایی تازه? ارسال آنها را به مقدار زیادی از تولید شکلک در پیام خود را.

اکثر Venmo معاملات عمومی به طور پیش فرض و Venmo منتشر مجموعه ای از کسانی که معاملات بر روی پلت فرم است که ارائه یک پنجره را به کاربران چگونه هستند صرف پول خود را. دنیل ولف یک خبرنگار در کوارتز در مقایسه emoji استفاده در مارس 2017 که از ماه مارس این سال و با او صحبت کرد و به "بازار" میزبان کای Ryssdal در مورد آنچه که او را دیدم. روند داده ها نشان داد بسیار انعکاسی از روند گسترده تر قابل مشاهده در اقتصاد در حال حاضر او توضیح داد.

ماسک emoji استفاده از رفت و تا سال 2000% که ولف گفت: از آنجا که مردم در حال استفاده از آن در coronavirus مربوط به معاملات. در ضمن بسکتبال emoji دیدم یک قطره در استفاده با توجه به لغو مسابقات NCAA. ولف گفت: او همچنین متوجه استفاده از بسیاری از مواد غذایی و نوشیدنی emojis را بازتاب تمام توقیف رستوران ها و کافه ها. او که "چیزهایی مانند قهوه و گاز کسانی که همه چیز در واقع رفت و پیام های اطراف آن شد و بسیاری از احساس خوب آنهایی که مانند خرید و پرستاران قهوه و یا راه اندازی یک tab در یک کافی شاپ برای مردمی که در حال ضروری کارگران در این زمان است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن