جانبازان ایالات دهنده نقد و بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی اگر چه آن را در سال 2002 تاسیس شد, جانبازان ایران در حال حاضر آمریکا بزرگترین ارائه دهنده و وام

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

بررسی اجمالی

اگر چه آن را در سال 2002 تاسیس شد, جانبازان ایران در حال حاضر آمریکا بزرگترین ارائه دهنده و وام های مسکن در سال 2018 است.

این سطح از موفقیت نشان می دهد Veterans United استفاده کرده است تمرکز خود را بر روی یک محصول (وام) به توسعه واقعی تجربه و تخصص است که بسیاری از ارزشمند پیدا کنید. در واقع کارکنان این شرکت به طور ویژه آموزش دیده برای کمک به اعضای نظامی و جانبازان و فوق العاده بالا و خدمات به مشتریان رتبه بندی. جانبازان ایران نیز رقابتی وام و نرخ در مقایسه با دیگر عمده وام دهندگان وام مسکن. جانبازان ایالات نخواهد بود بهترین شرط بندی شما اگر شما هیچ نظامی وابستگی. اما اگر شما ما توصیه می گرفتن سفارشی رای دادن نقل قول به ببینید که چگونه این وام دهنده پشته برای شما.

مقایسه جانبازان ایالات نرخ وام مسکن

جانبازان ایالات متخصص در وام مسکن و وام های, که تقریبا به طور انحصاری در دسترس فعلی و سابق نظامی اعضای. اما آنها یک انتخاب برای کسانی که واجد شرایط.

و وام های مسکن به طور معمول نرخ بهره پایین تر نسبت به بقیه بازار. آنها همچنین اجازه دهید اعضای نظامی و جانبازان خرید یک خانه با صفر و بدون وام مسکن بیمه.

جانبازان ایالات میانگین و نرخ وام مسکن

 
جانبازان ایران
USAA
ولز فارگو
Quicken Loans
Avg. 30 سال وام و نرخ 2019
4.0% 3.84% 3.88% 3.68%
ماهانه P&I پرداخت*
$1,464 $1,441 $1,447 $1,419
متوسط وام هزینه های 2019
$3,666 $4,084 $3,484 $5,075
ميانه منشاء اتهامات 2019
$0 $949 $1,199 $2,805

متوسط هزینه ها و VA نرخ بهره از منابع عمومی نرخ و هزینه سوابق مورد نیاز با صفحه اصلی وام مسکن افشای عمل (HMDA).

با توجه به سوابق عمومی در 2019, Veterans United مشتریان متوسط هزینه های وام از $3,666 که قرض دهنده خود منشاء هزینه اختصاص $0.

* * * * ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس یک 250.000 دلار قیمت خانه با 0% پایین در هر وام دهنده به طور متوسط 30 سال نرخ بهره برای 2019. خود رای و پرداخت ماهانه متفاوت خواهد بود.

بررسی نرخ جدید (Jun 4th 2020)

جانبازان ایالات وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

وقتی پرسیده شد که برای اضافه کردن دو سنت را به این جانبازان ایالات دهنده بررسی یک VU تشکر کرده:

"Veterans United Home Loans است که این کشور بزرگترین و وام دهنده. ما یک سرویس کامل, دهنده, اما ما تخصص در و اعطای وام و ارائه یک تجربه مشتری استثنایی برای کسانی که در خدمت کشور ما است.

"ما کارکنان آموزش دیده برای کار با جانبازان و اعضای خدمات برای کمک به غلبه بر شرایط منحصر به فرد و چالش های آنها ممکن است چهره خود را homebuying سفر به عنوان بدون درز که ممکن است.

"ما منتشر می کنیم همه ما نظرات مشتریان آنلاین ویرایش نشد و فیلتر نشده و ما مفتخر به بیش از 120,000 بررسی پنج ستاره و یک 97.9 درصد توصیه امتیاز."

"ما کارکنان آموزش دیده برای کار با جانبازان و اعضای خدمات برای کمک به غلبه بر شرایط منحصر به فرد و چالش های آنها ممکن است چهره خود را homebuying سفر به عنوان بدون درز که ممکن است." –Veterans United

و درست است که آن را سخت برای پیدا کردن هر کسی با یک کلمه بد می گویند در مورد جانبازان ایران.

برای مثال آن Trustpilot صفحه تا به حال در زمان نوشتن بیش از 4100 بررسی است. از کسانی که 95 درصد رتبه خدمات خود را "عالی" (بالاترین) و یکی دیگر از 3 درصد آن را به نام "بزرگ" (بالاترین). تنها 1 درصد آن را با برچسب "بد است."

جانبازان ایران را ارائه می کند انواع دیگر از دولت حمایت وام خانه. اما تمرکز آن است که به وضوح در وام و ارائه بهترین خدمات ممکن است برای آمریکا.

جانبازان ایالات واجد شرایط وام مسکن

اگر شما می خواهید برای دریافت یک وام مسکن از Veterans United شما نیاز به یک زمان و یا عضو سابق نیروهای مسلح و یا واجد شرایط عضو خانواده است.

کسانی که واجد شرایط برای وام از جانبازان ایالات عبارتند از:

 • ارتش
 • نیروی دریایی
 • گارد ساحلی
 • دریایی سپاه
 • نیروی هوایی
 • همسر نظامی
بررسی خود را وام واجد شرایط بودن در اینجا (Jun 4th 2020)

اگر هیچ یک از این اعمال به شما جانبازان ایران است که به احتمال زیاد شرکت مناسب برای منزل شما خرید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری. شما می توانید بررسی از دیگر بالا دهندگان در اینجا.

کار با جانبازان ایران

Veterans United محدود شبکه شعب — که ممکن است یک موضوع را اگر شما ترجیح می دهند چهره به چهره ببرند. اما, آن, آنلاین, امکانات, نرم و صاف و حمایت 24/7 پشتیبانی تلفنی.

اگر شما می خواهید, شما می توانید اسناد خود را ایمن و کامل خود را وام مسکن و درخواست آنلاین. شما همچنین می توانید:

 • تکمیل بخش نرم افزار آن را ذخیره کنید و بعد از بازگشت به آن پایان
 • استفاده از دستگاه های تلفن همراه و همچنین به عنوان صفحه اصلی و اتاق کامپیوتر
 • ایمن ها اسناد خود را
 • نظارت بر برنامه های خود را به پیشرفت از طریق به بسته شدن

در ضمن جانبازان ایالات تماس مراکز باز 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. بنابراین همیشه وجود دارد یک متخصص در دسترس برای کمک به شما از طریق یک وام مسکن یا مشکل فنی. و نیز وجود دارد یک خط تلفن شماره شما می توانید تماس بگیرید برای دسترسی به وام دهنده مشتری طرفداران.

چیزهایی که ممکن است کمتر ساده اگر شما از آنها بدم میاید فن آوری است. تنها با 25 شعبه در سراسر کشور بسیاری از مردم نمی خواهد زندگی می کنند نزدیک به یک Veterans United محل.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس را به شما می توانید لذت بردن از نوع سنتی تجربه است که شما فقط می توانید در یک آجر و ملات محیط زیست است.

جانبازان ایالات فانوس برنامه برای اعتباری فقیر

آن را به ارزش در حال گسترش در جانبازان ایالات فانوس برنامه. این سرویس منحصر به فرد کمک می کند تا جانبازان با sub-par اعتبار ساخت تا نمره خود را به homebuying سطوح.

اگر نمره اعتباری خود بیش از حد پایین برای شما واجد شرایط برای وام مسکن (فکر می کنم 620 یا زیر) شما می توانید یک در یک با یک مشاور اعتباری از جانبازان ایالات. او و یا او را نشان می دهد استراتژی برای دریافت منابع مالی خود را در مسیر بازگشت و به بازسازی نمره خود را به سرعت.

با توجه به وب سایت وام دهنده یک خانواده با نمره های اعتباری در 400s تایید شده برای وام مسکن تنها 10 ماه پس از اولین تماس گرفتن.

خدمات مشتری و وام خدمات

وقتی که می آید به خدمات به مشتریان آن را سخت برای نوشتن یک Veterans United بررسی است که نمی به عنوان خوانده شده مانند یک تبلیغ. البته بسیاری از وام دهندگان در تلاش برای ارائه تعالی. اما آن را سخت به فکر می کنم که رسیدن به آن وضعیت را به خوبی.

شرکت
وام مسکن Originations 2019
CFPB شکایت 2019
شکایت در هر 1000 وام مسکن
2019 JD قدرت امتیاز7
جانبازان ایران
122,851 19 0.15 891/1,000
USAA
115,206 49 0.43 900/1,000
Quicken Loans
774,900 187 0.24 880/1,000
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000

ما در حال حاضر ذکر شده این وام دهنده عالی رتبه در Trustpilot. و نتایج آن در حال همسان در اداره بهتر کسب و کار: بیش از 1,650 بررسی در زمان نوشتن با میانگین امتیاز 5 ستاره.

جانبازان ایران نیز می شود دوم بالاترین رتبه در J. D. Power وام مسکن را بررسی مشتری (پس از USAA) و کمتر از یک شکایت در هر هزار وام مسکن به مشتریان.

جانبازان ایالات وام محصولات

به وضوح, Veterans United بسیار تنگ تمرکز بر وام. و اگر شما واجد شرایط برای یکی از کسانی که احتمالا به اندازه کافی. به خصوص اگر شما یک خریدار اولین بار, نسبتا ساده نیاز دارد.

پس از همه وام و اغلب با صفر پرداخت نسبتا آسان اعتباری آستانه (حداقل نمره 660 در VU) پایین تر از نرخ وام مسکن از بسیاری از دیگر انواع وام مسکن بدون وام مسکن ادامه پرداخت بیمه پس از اولیه حق بیمه. آنچه را دوست دارید ؟

اما اگر به هر دلیلی یک وام است نه محصول مناسب برای شما, Veterans United ارائه می کند جایگزین.

دیگر وام وام مسکن در ایالات جانبازان

اگر شما واجد شرایط برای وام و یا نیاز آنها نمی توانند برآورده Veterans United ارائه می دهد محصولات دیگر:

 • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — تنها دیگر وام مسکن است که بدون نیاز به پرداخت. اما اعتباری آستانه شروع در 640 و شما مجبور به پرداخت بیمه وام مسکن در طول زمان به شما وام. نیز وجود دارد که درآمد کلاه که می توانید واجد شرایط
 • FHA وام — Veterans United FHA وام اجازه می دهد تا یک پیش پرداخت به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد و نیاز به نمره های اعتباری از 640 یا بالاتر. آنها همچنین با یک وام مسکن ماهانه پرداخت بیمه
 • وام های معمولی — پایین پرداخت در شروع و 5 درصد اما شما باید برای قرار دادن حداقل 20 درصد پایین برای جلوگیری از پرداخت وام مسکن بیمه. وام های معمولی از جانبازان ایالات اعتبار داشته آستانه 660
 • VA وام ادم تنومند و بدقواره — هنگامی که شما نیاز به قرض گرفتن بیش از استاندارد (شهرستان-based) وام و کلاه دهد. شما نیاز به یک پرداخت و نمره های اعتباری بالا 660 اگر شما می خواهید به قرض گرفتن بیش از 1 میلیون دلار

به دلیل آن سرچشمه تا چند غیر وام و آن را دشوار است به می گویند که چگونه رقابتی و یا جانبازان ایران است که برای این نوع. شما می خواهید برای دریافت یک سفارشی رای دادن نقل قول به پیدا کردن برای خودتان.

Veterans United Home Loans, پرسش و پاسخ

آیا Veterans United پرداخت هزینه های بسته?

Veterans United ندارد هزینه بسته شدن برنامه کمک به پرداخت هزینه های بسته برای وام گیرندگان. این شرکت متخصص در وام است که به طور معمول کاهش هزینه بسته نسبت به سایر انواع وام. و آن را ممکن است برای تمام کسانی که هزینه های بسته به پوشش داده شده توسط فروشنده. یک Veterans United افسر وام می تواند کمک به شما حرکت خود را از بسته شدن گزینه های هزینه.

است Veterans United مستقیم وام دهنده ؟

بله, Veterans United مستقیم قرض دهنده است. این بدان معناست که آن را ارائه می دهد خود را در خانه محصولات وام مسکن به جای بازیگری به عنوان یک مرد متوسط برای وام از شرکت های دیگر.

چگونه Veterans United Home Loans کار می کند ؟

جانبازان ایالات متخصص در وام است که در دسترس هستند برای بسیاری از پرسنل نظامی جانبازان را انتخاب کنید و همسران و دیگران با نظامی وابستگی. وام اجازه می دهد تا شما را به خرید یک خانه با 0% پایین و به طور معمول نرخ پایین تر از وام های دیگر خانه.

برای دریافت وام و وام گیرندگان باید ثابت کند آنها واجد شرایط با استفاده از یک "گواهی واجد شرایط بودن." و وجود دارد و بودجه هزینه در صف مقابل خواهد شد که بین 1.4 درصد و 3.6 درصد از قیمت خانه, بسته خود را پرداخت. جانبازان ایران نیز ارائه می دهد FHA USDA و متعارف وام برای جانبازان که می خواهند به کشف گزینه های دیگر.

هستند و وام خوب است ؟

وام و مسلما بهترین محصولات وام مسکن در دسترس است. به نام چند وام و مزایا: وجود صفر پرداخت مورد نیاز وجود دارد ماهانه وام مسکن و بیمه و نرخ فوق العاده پایین و هزینه های بسته ممکن است ارزان تر نیز هست. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد وام و چه کسی واجد شرایط برای یکی اینجا.

چه نمره های اعتباری جانبازان ایران استفاده می کنید ؟

Veterans United معمولا نیاز به یک FICO نمره اعتباری 660 یا بالاتر. که در پایان بالا در مقایسه با سایر وام مسکن و وام دهندگان که ممکن است اجازه می دهد نمرات به عنوان کم به عنوان 580. اما جانبازان ایران و خارج از غرفه برای ارائه یک ویژه برنامه "فانوس برنامه" — که کمک می کند تا جانبازان ساخت تا اعتبار را به واجد شرایط برای یک خانه و یک نرخ پایین تر است. پس از آن ممکن است با توجه به ارزش این شرکت اگر شما کم اعتبار برای خرید یک خانه.

چه VA بودجه هزینه برای سال 2020?

VA بودجه هزینه های تغییر در سال 2020 است. وجود دارد دیگر هیچ هزینه جداگانه برای اعضای ذخایر یا گارد ملی. در حال حاضر همه VA پرداخت وام بین 2.4 درصد و 3.6 درصد برای خرید خانه وام بسته به اندازه از خود پرداخت و اینکه آیا یا نه آنها استفاده کرده اید, وام و قبل از. اطلاعات بیشتر در مورد زمان و بودجه هزینه ها در اینجا.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با جانبازان ایالات?

جانبازان ایران. NMLS ID: 1907

اگر شما ترجیح می دهند به ترتیب وام مسکن خود را به صورت چهره به چهره جانبازان ایران در حال حاضر دارای دو یا سه شاخه در هر یک از ایالت های زیر:

Veterans United Branch Locations, VU Mortgage Lender Review from The Mortgage Reports

اکثر جانبازان ایالات شاخه های واقع شده در نزدیکی پایگاه های نظامی در کشورهای که در آن آنها در دسترس است.

کسانی که نمی زندگی می کنند نزدیک به یک شاخه می توانید درخواست آنلاین از هر کشور ایالات متحده آمریکا. و وب سایت فراهم می کند عملکرد بهتر نسبت به بسیاری از رقبا انجام دهد.

در واقع, شما ممکن است قادر به انجام تقریبا کل معامله به صورت دیجیتالی. و اگر شما نیاز به کمک دارید با یک تکنولوژی موضوع و یا یک وام مسکن پرس و جو وجود دارد 24/7 پشتیبانی تلفنی.

است Veterans United بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

پس چه باید شما را به دور از این جانبازان ایالات وام دهنده وام مسکن بررسی کنید ؟ اگر شما می خواهید یک وام شما قطعا باید کشف گزینه های خود را با این شرکت است.

اگر شما می خواهید نوع دیگری از وام مسکن آن را به خوبی ممکن است هنوز قادر خواهید بود برای کمک به. اما آن استعداد کمتر آشکار است و کمتر به اثبات رسیده است.

در هر صورت مطمئن شوید که شما مقایسه شخصی نرخ وام مسکن به نقل از چند وام دهندگان قبل از خرید. شما می توانید شروع به استفاده از لینک زیر.

بررسی نرخ جدید (Jun 4th 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن