ویزا مدیر عامل: "جهان تغییر کرده است به طور چشمگیری'

به عنوان COVID-19 تعطیل بسیاری از اقتصاد جهانی, کارت اعتباری, غول ویزا تا به حال یک صندلی ردیف جلو. در حالی که

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

به عنوان COVID-19 تعطیل بسیاری از اقتصاد جهانی, کارت اعتباری, غول ویزا تا به حال یک صندلی ردیف جلو. در حالی که شناخته شده برای آن از برچسب های مختلف و کارت های اعتباری ویزا در واقع یکی از بزرگترین شرکت های خدمات مالی در جهان و فرآیندهای میلیون ها نفر از معاملات در هر روز.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با ویزا مدیر عامل Al کلی در مورد چند ماه گذشته در اقتصاد و همچنین ویزا به تازگی اعلام کرد برنامه کمک هزینه تحصیلی با هدف کمک به سیاه و سفید-دانش آموزان در نهایت پیدا کردن شغل در ویزا. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: به عنوان یک مرد اجرا می شود که یک شرکت است که از نزدیک درگیر در بسیاری از معاملات است که اتفاق می افتد وجود دارد — سهم خوبی از آنها به هر حال -- چه چیزی شما را میبینند ؟

Al کلی: خوب کای از اواسط ماه مارس جهان به طور چشمگیری تغییر کرده. ما احتمالا تا به حال سه تا پنج سال شتاب تجارت الکترونیکی در گذشته 10 هفته ناشی از COVID. ما دیده ایم دبیت کارت افزایش حجم خیلی بیشتر از کارت اعتباری حجم. این غیر معمول نیست کای در رکود اقتصادی موقعیت های که در آن مردم می خواهید به بسیار مراقب باشید از گسترش خود و به طوری که آنها تمایل به استفاده از کارت بانکی و کارت های اعتباری که در آن آنها را مجبور به پرداخت تعادل خود را در طول زمان.

Ryssdal: به طوری که همه را حس می کند. و کسانی که گرایش های جالب. من حدس می زنم من سوال پیگیری است تصدیق کرد که ما نه مسئول به عنوان دکتر Fauci می گوید: این ویروس در شارژ چقدر نگران شما هستند ؟

کلی: خوب هر پزشکی متخصص صحبت کردم به کای خیلی نظرات مختلف در coronavirus یا COVID-19 به طور کلی وجود دارد اما به نظر می رسد کاملا سازگار نظر است که احیای این ویروس در واقع ممکن است. و بنابراین من نگران هستم که ما در حال شروع به دیدن شاید کمی بیش از حد از یک بازی گاه به گاه نگرش coronavirus. ما خودمان را در ویزا نداده یک COVID در مورد یک زن و شوهر از ماه و هفته گذشته حدود یک و نیم دوجین و ما 97 درصد از کارکنان ما کار از خانه. بنابراین من نگران هستم که ما نیاز به ماندن هوشیار به عنوان یک جامعه به عنوان یک جامعه جهانی را به مطمئن شوید که ما اجازه می دهد که اقتصاد را باز باقی می ماند. من فکر می کنم که اگر این همیشه به نقطه که در آن ما در حال قریب به اتفاق امکانات پزشکی و ما تا به حال به بسته همه چیز را دوباره از آن می تواند بسیار ویرانگر باشد.

Ryssdal: ویزا انجام بسیاری از کار با کسب و کارهای کوچک. شما خارج وجود دارد در تلاش برای گرفتن تماس با ما پرداخت چیزهایی که رفتن و کار بر روی ساخت چیزهای ساده تر برای آنها. و به عنوان ما می دانیم که کسب و کارهای کوچک شده اند آمار مسلما سخت ترین در این بیماری همه گیر. آیا شما فکر می کنم ما باید بیشتر محرک اقتصادی از سوی دولت برای کسب و کارهای کوچک در اقتصاد این است ؟

کلی: خوب, من فکر می کنم, آن را قطعا نمی تواند صدمه دیده است و بسیاری از اوایل محرک در ایالات متحده گره خورده بود به payman. و متاسفانه کسب و کارهای کوچک نه تنها می تواند ایجاد تعهد به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد خود را. آن را فقط بیش از حد بزرگ یک هزینه. و من فکر می کنم بسیاری از کسب و کارهای کوچک واقعا نیاز به کمک دارید با چیزهایی مانند اجاره و هزینه های مربوط به اجرای هر نوع از کسب و کار مانند بیمه و انواع هزینه های. نظر من این است که اگر ما می تواند بیشتر کسب و کارهای کوچک و در حال اجرا آنها را در استخدام افراد به عنوان آنها همیشه و آن را تبدیل به یک نتیجه خواهد شد که بسیار مهم است.

Ryssdal: اجازه دهید من به نوبه خود در حال حاضر به یک مقدار جدی تر و ماده در واقع, و آن را بدیهی است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و آنچه در جریان است با مسابقه در این اقتصاد است. شما اعلام کرده اند ویزای جدید برنامه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست بیرون از دانشگاه است. شما باید شروع به انتشار اطلاعات در مورد نیروی کار خود را تنوع. من می خواهم به درخواست شما بزرگتر-تصویر سوال ، و مسلم شما در حال صحبت کردن برای یک شرکت, اما آن را به یک شرکت بزرگ است. چه چیزی شما فکر می کنم شرکت های بزرگ امریکا مسئولیت است که در این لحظه ؟

کلی: خوب, من فکر می کنم شرکت های بسیار مهم و عمومی است که ما قطعا باید آگاه باشند از این واقعیت است که ما نمی توانیم حل هر مشکل در جهان است, اما در برخی از مسائل ما می توانیم و باید قطعا انجام بخشی از ما و ایده آل بازی یک نقش رهبری. سیاه زندگی مهم کای. و ما اتفاق می افتد به این باور است که یکی از اهرم های آموزش و پرورش است. به همین دلیل ما اعلام کرد ویزا دانشمندان برنامه. این در واقع دانش آموزان سیاه پوست به عنوان آنها در خود و ارشد سال دبیرستان و کمک به آنها را در سراسر کالج با نه تنها برخی از پول کمک هزینه تحصیلی اما در حالت ایده آل دیگر برنامهای چیزهایی که خارج از کلاس درس. و در همکاری با آنها را اگر آنها کار خود را, آنها را تضمین کار در ویزا. و بنابراین من بسیار هیجان زده در مورد اینکه قادر به انجام کاری است که به اعتقاد من این است که استراتژیک و پایدار و رو به جلو متمایل. بله, ما می تواند نوشتن چک به سازمان های مختلف و ما قطعا در حال تطبیق هدیه روز همه از کارمندان ما به دو تطبیق آنها, اما من می دانیم که ما نیاز به انجام بیشتر. ما شده ایم در این مورد ما دو برابر, retripling تلاش های ما به دلیل سرکوب است که وجود داشته برای 400 سال باید به پایان رسیده است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب