Walgreens اضافه خواهد شد دفاتر پزشکان به 500 فروشگاه

Walgreens چکمه داد — صاحب eponymous داروخانه های زنجیره ای در آمریکا و انگلیس — گزارش سه ماهه زیان 1.7 میلیارد

توسط AKHBAREMAAAA در 21 تیر 1399

Walgreens چکمه داد — صاحب eponymous داروخانه های زنجیره ای در آمریکا و انگلیس — گزارش سه ماهه زیان 1.7 میلیارد دلاری در درآمد خود را تماس بگیرید و جمعه. همچنین گزارش شده آن را قطع بیش از 4000 شغل از آن چکمه فروشگاه ها و دیگر کسب و کار در بریتانیا است.

خبر بد می آید بر روی پاشنه از روز چهارشنبه اعلام کرد که Walgreens زنجیره ای در آمریکا قصد دارد به همکاری با VillageMD برای باز کردن دفاتر پزشکان در بیش از 500 فروشگاه در طول چند سال آینده.

رقیب CVS ساخته شده است که مشابه حرکت می کند پس از آن به دست آورد گر ایتنا در سال 2018 است.

اکثر آمریکایی ها زندگی می کنند در عرض 5 مایل از یک Walgreens یا CVS. فروشگاه امید به استفاده از آن به نفع خود گفت: Jeffrey Galak بازاریابی استاد در دانشگاه کارنگی ملون.

"اگر این فروشگاه متوجه است که قرار دادن یک عمل پزشکی نوعی به جای استفاده از نمونه کالا آنها را افزایش فروش خود را در هر فوت مربع — که یک پیروزی برای آنها" Galak گفت.

چرا که حتی اگر بیشتر از سود در Walgreens یا CVS می آید از داروهای تجویزی — بسیاری از فروش تمام چیزهایی که شما راه رفتن به داروخانه ها: ریمل, میله آب نبات, تیغ, شامپو. کسانی که خرید و فروش است.

"بسیاری از آنچه که شما می توانید در یک داروخانه شما می توانید در یک فروشگاه مواد غذایی و یا در خارج و یا به طور فزاینده ای از طریق ایمیل گفت:" اریک گوردون یک کسب و کار استاد در دانشگاه میشیگان است.

به همین دلیل هم زنجیر شده اند در تلاش برای تغییر تمرکز خود را به سلامتی. آنها به فروش تناسب اندام و لوازم. CVS متوقف فروش توتون و تنباکو و Walgreens فروشگاه های ramped تا خود را آرایش و مراقبت از پوست ارائه شده است. نیل ساندرز یک تحلیلگر با GlobalData,.

"آنها همچنین تلاش برای معرفی بیشتر محصولات سلامتی را به فروشگاه با تمرکز بیشتر بر روی چیزهایی مثل خواب, سلامتی, ویتامین ها, همه از این نوع محصولات است که کمک به افزایش سلامت ما" ساندرز گفت.

این VillageMD درمانگاه را تا حدود یک چهارم از فضا در یک دمای Walgreens فروشگاه. زنجیره امید برای باز کردن بین 500 و 700 مکان های بیش از پنج سال آینده. که در مقایسه با CVS' برنامه ای برای باز کردن 1,500 HealthHUB فروشگاه با گسترش و درمانگاه و آزمایشگاه تست و سلامتی برای اتاق یوگا و سمینارها.

"CVS و Walgreens هستند مشابه در یک مسیر. هر دو می خواهند برای تبدیل شدن به خیلی بیشتر گرد بازیکنان در سلامت فضای" ساندرز گفت.

ساندرز فکر می کند CVS دارای این مزیت در اینجا. این اولین بار بود به حرکت می کند و آن 70 میلیارد دلار کسب ایتنا بیمه سلامت آن را می دهد برخی از نفوذ.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن