واشنگتن امداد بسته های ترک کردن بسیاری از کارگران خانگی

ماریسول اگویلار دو لا فرانترا بود در وسط یک شیفت زمانی که گزارش از اولین COVID-19 تشخیص در مونتگومری آلاباما ج

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

ماریسول اگویلار دو لا فرانترا بود در وسط یک شیفت زمانی که گزارش از اولین COVID-19 تشخیص در مونتگومری آلاباما جایی که او زندگی می کند. اگویلار دو لا فرانترا که پاک سازی خانه ها برای زندگی خود گفت: مشتری یک پزشک پرداخت می شود او را برای روز و به او گفت به ترک بلافاصله.

"او اجازه نداد من پایان تمیز کردن خانه. او به من گفت به ترک همه چیز را که در آن بود به خرید مواد غذایی و قفل خودم در خانه" اگویلار دو لا فرانترا گفت. یکی یکی اگویلار دو لا فرانترا مشتریان و ارسال پیام های متنی و به نام درخواست خود را به آمده در به کار است. در عرض یک هفته او گفت: میانگین هفتگی درآمد کاهش یافته است از $450 $200.

هیچ کس ارائه کرده است چیزی شبیه قطع پرداخت اما اگویلار دو لا فرانترا گفت که او نمی کند و او را سرزنش مشتریان.

"ما همه در همان وضعیت در حال حاضر. هر کس در تلاش برای صرفه جویی هر چه آنها دارند."

اگویلار دو لا فرانترا که مهاجرت از مکزیک 18 سال پیش گفت که او ندارد بیمه ندارد و واجد شرایط برای مزایای بیکاری. 37 ساله و مادر سه در حال حاضر متکی به کمک های مالی از یک کلیسای محلی برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. او ادامه می دهد تمیز کردن چند خانه — چیزی که او ترس او را قرار می دهد در معرض خطر آلوده شدن و گسترش این بیماری به خانواده اش — اما گفت که او مجبور نیست یک انتخاب است.

"بسیاری از مردم می گویند من نباید کاری که من قرار دادن خودم در خطر است. اما من نیز در خطر از دست دادن خانه من از داشتن غذای کافی برای خوردن," او گفت:. او یک نقاش است که دیابت یک COVID-19 عامل خطر نیز همچنان به کار هنگامی که او می تواند.

بیش از 22 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در ماه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کرکره کسب و کار در سراسر کشور است. اما این اعداد و ارقام را منعکس نمی کند تلفات شیوع بیماری تا به حال در بسیاری از کارگران خانگی مانند اگویلار دو لا فرانترا و همچنین مستند نشده کارگران که واجد شرایط نیست برای تسکین.

وجود بیش از 2 میلیون کارگران خانگی — خانه, پاک کننده دایه و خانه بهداشت دستیاران — در ایالات متحده و اکثر زنان هستند از رنگ و مهاجران است. ملی داخلی کارگران داد یک شبکه فعال گروه تخمین می زند که 94 درصد از کارگران خانگی به حال مشتریان لغو آنها و 84% نمی دانم که آیا آنها می خواهم که قادر به تحمل مواد غذایی در هفته آینده.

"کارگران خانگی تمایل به پرداخت ضعیف آنها اغلب نمی باید بیمه یا پس انداز آنها مواجه شدید مالی در معرض خطر در حال حاضر گفت:" جولی Kashen این NDWA ارشد مشاور سیاست. "آن را هدف قرار دادن خانه چقدر آسیب پذیر این نیروی کار است."

سازمان خود را در راه اندازی اورژانس و امداد صندوق برای کارگران تحت تاثیر بحران; آوریل 8 دریافت کرده بودند از 2500 برنامه های کاربردی برای کمک.

Kashen گفت: بحران تأکید نیاز به یک داخلی ملی کارگران منشور حقوق چیزی است که خود سازمان شده است هل دادن برای سال.

"کارگران خانگی را در تمام کار های دیگر امکان پذیر است و در عین حال این بخش در طول تاریخ شده است سمت چپ از بسیاری از قوانین کار و حمایت," او گفت:. در تابستان گذشته سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا و تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. معرفی قانونی که گسترش فدرال قوانین کار به کارگران داخلی تضمین حداقل دستمزد و پرداخت بیمار روز در میان چیزهای دیگر. این لایحه معرفی شده است به انواع فرعی اما دیده نشده اقدام پس از ماه جولای.

در مارس 13, بهداشت،, الیزابت وارن, D-Mass., و تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا پیشنهاد کارگران ضروری منشور حقوق که گسترش نیروی کار برای حمایت از خط مقدم کارگران از جمله کارگران خانگی و به نام نمایندگان مجلس شامل این مقررات در آینده coronavirus امداد بسته است.

مجموعه ای از تسکین بسته است که در حال حاضر در خارج از واشنگتن دی سی ارائه می دهد برخی از حمایت از کارگران خانگی به خصوص مراقبان اما کارگران ثبت نشده — که بسیاری از آنها پرداخت مالیات — احتمال دریافت کمک.

Kashen گفت که او معتقد است که افرادی که در حال حاضر تمیز کردن خانه های خود و مراقبت از خود و اعضای خانواده ممکن است به دست آوردن یک درک جدید برای زنانی که تمیز کردن خانه های خود و مراقبت از فرزندان خود و بزرگان در زمان عادی.

برای بسیاری از مهاجران, استرس از دست دادن کار است مرکب دیگر قادر به ارسال پول به خانواده است. الیزابت de Paz, 42, خانه, تمیز کننده در میامی و مادر تنها شش گفت: درآمد هفتگی کاهش یافته و از حدود 900 دلار به حدود 100 دلار است. او در بر داشت برخی از کار در بام ساخت و ساز و کار است که ارائه مجموعه خود را از خطرات.

او گفت: قبل از همه گیر او را از مادر و خواهر خود در هندوراس هفتگی حواله. مادرش رنج می برد از بیماری دیابت و ایدز و de Paz می پردازد برای داروها.

"مادرم به من بستگی دارد و در طول ماه گذشته من تنها قادر به ارسال یک 40 دلار پرداخت است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه که من به طور معمول ارسال," او گفت:. او به تازگی متوجه شدند که یک عمه که تا به حال در سفر به نیویورک تشخیص داده شد با COVID-19; او در بیمارستان بستری شد و بعد از درگذشت این بیماری است.

اگویلار دو لا فرانترا در آلاباما گفت که او در تلاش برای انطباق به واقعیت جدید: کمتر وجود دارد مواد غذایی بر روی میز است. او دو کودکان به اشتراک گذاری یک کامپیوتر قرص است که با استفاده از آنها به شرکت در کلاس — های این دستگاه به معنی هر کسی نتواند یک و نیم بعد از مدرسه. یکی از دختران او را که دچار اضطراب است و دیگر قادر به دیدن درمانگر; اگویلار دو لا فرانترا است که به دنبال جایگزین در دفتر بازدیدکننده داشته است.

"من در تلاش برای مثبت ماندن," او گفت:. "من باید از نظر ذهنی و عاطفی خوب چون من فکر می کنم این وضعیت در حال رفتن به آخرین برای مدتی."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب