موج ورشکستگی ممکن است در باتلاق دادگاه

بسیاری از اقتصاد دانان و وکلای ورشکستگی انتظار یک موج ورشکستگی در آینده این سال است. غول ورشکستگی شرکت های که

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

بسیاری از اقتصاد دانان و وکلای ورشکستگی انتظار یک موج ورشکستگی در آینده این سال است.

غول ورشکستگی شرکت های که مدیون بیش از 100 میلیون دلار هستند تا 40 درصد از یک سال پیش که بدان معنی است که آنها تا 120% از سال 2018 است. فصل 11 ورشکستگی از همه نوع افزایش یافته است 20 ٪ از سال گذشته است. این واضح است که آسیب زا برای افرادی که کار در این شرکت ها وجود دارد اما یک پوشش نقره ای.

"این یک اغراق بگویم که ورشکستگی این عمیقا نامطلوب چیز" گفت: Jared Ellias استاد حقوق در دانشگاه Hastings, کالج قانون است.

"یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد که پس از ورشکستگی یک شرکت برگ و آنها قرار امیدوارم به رشد" او گفت:.

پست COVID-19 اقتصاد در حال رفتن به بسیار متفاوت است و بسیاری از کسب و کار نیاز به ریشه دوباره اختراع و سرمایه گذاری مجدد در خود را به منظور انطباق. فصل 11 ورشکستگی اجازه می دهد تا شرکت ها انجام دهد. به همین دلیل است که Ellias و گروهی از دانشگاهیان نگران هستند که اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از ورشکستگی دادگاه ممکن است ضعف ها و شرکت ها دریافت نمی کنند.

"هنگامی که یک شرکت است که در مشکل مالی نمی توانند سرمایه گذاری آنها را استخدام نمی, آنها نمی تواند به مردم پرداخت می آفریند آنها نمی تواند انجام کارهایی است که کسب و کار نیاز به انجام به مکان های جذاب به کار" Ellias گفت.

بنابراین اگر شما آهسته کردن روند تحول آن را کند می کند کردن کل اقتصاد است.

"شده اند وجود دارد طرح های پیشنهادی برای بازگرداندن برخی از بازنشسته ورشکستگی قضات به تازگی بازنشسته ورشکستگی قضات و همچنین شما می خواهد نیاز به اضافه کردن پرسنل در دفتر منشی سطح نیز گفت:" رابرت Keach یک وکیل است که متخصص در کسب و کار بازسازی و عجز از پرداخت دیون در برنشتاین شور شرکت حقوقی.

کنگره نیز آن را بسیار ساده تر و سریع تر و ارزان تر برای کسب و کارهای کوچک به رفتن را از طریق روند ورشکستگی از طریق اصلاحات در سال 2019 و از طریق مراقبت در عمل با توجه به Keach. اما قضات را هم به استخدام و بسیار وجود دارد شما می توانید او گفت: بنابراین بسیاری بستگی دارد که چقدر بد ورشکستگی موج خواهد بود.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن