موج اخراج می تواند آمار ایالات متحده به عنوان حمایت و مزایای منقضی

جولای است که به نام یک محوری ماه برای بلندی آمریکا بحران مسکن. اخراج moratoriums در حال آمدن به پایان است. و

توسط AKHBAREMAAAA در 28 تیر 1399

جولای است که به نام یک محوری ماه برای بلندی آمریکا بحران مسکن.

اخراج moratoriums در حال آمدن به پایان است. و بنابراین مقدار زیادی از کمک برای اجاره و مالکان است. کارشناسان می گویند که ما می تواند به دنبال در یک موج اخراج و افزایش بی خانمانی. این یک بحران است که دم از COVID-19 همه گیر آغاز شده است.

رکورد بیکاری منجر به نزدیک به 20 درصد از مردم از دست رفته خود را به پرداخت اجاره بها در ماه ژوئن.

برخی از دولت moratoriums در اخراج اجباری در پاسخ به این بیماری همه گیر در حال حاضر منقضی شده است.

"آنچه که ما در حال انتظار در ماه جولای است که واقعا یک صخره شیب دار گفت:" ماری کانینگهام با موسسه شهری. "این زمانی است که دو چیز اتفاق می افتد که واقعا بوده است جلوگیری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن خانه های خود."

اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری فدرال منقضی می شود در پایان این ماه است. و در حالی که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل ممنوع اخراج در برابر افرادی که در زندگی فدرال یارانه مسکن که بیش از حد در هفته آینده منقضی می شود

کارشناسان انتظار دارند یک "سونامی اخراج."

لیزا رایس جمهور از نمایشگاه ملی مسکن داد, گفت خرید اینترنتی را فراتر از مستاجرها.

"اگر مردم قادر به پرداخت اجاره خود را پس از آن صاحبخانه نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را خواهد شد و مجبور به اخراج کارکنان" برنج گفت. "پس از آن که فقط تشدید نرخ بیکاری است."

و آن را تحت تاثیر قرار برخی بیش از دیگران است.

"مردم از رنگ هستند بیشتر در معرض خطر اخراج. آنها به طور نامتناسبی اجاره بر دوش" گفت: دایان Yentel ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

برخی از ایالت ها و شهرها یا تمدید اخراج خود را از اقدامات حفاظت یا گذشت مستاجرها' برنامه های کمک. اما کارشناسان می گویند مگر گسترده اقدام گرفته شده است, سراسر کشور, طوفان در حال آمدن است راه ما.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن