"ما ایستاده با علت" اما صاحبان فروشگاه ترس برای امرار معاش خود

اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید و دراز مدت سیستماتیک پلیس نژادپرستی آغاز شد که در مینیاپولیس-سنت پل در ماه مه رسی

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید و دراز مدت سیستماتیک پلیس نژادپرستی آغاز شد که در مینیاپولیس-سنت پل در ماه مه رسیده اند هر دولت است. برخی از اعتراضات را تبدیل به مخرب است. ویندوز از مغازه ها و کسب و کارهای کوچک همراه اعتراض مسیرهای شده اند شکست ها و ساختمان ها شده اند به آتش کشیدند.

برای صاحبان کسب و کارهای کوچک آن را دشوار شده است تجربه. آینده تعطیلی و یا کاهش ساعت به دلیل coronavirus بسیاری از ترس برای آینده کسب و کار خود را.

"من واقعا امیدوارم که این کشور می داند صاحبان کسب و کار کوچک در حال همسایگان خود گفت:" جک استوارت (بدون ارتباط به این خبرنگار) که صاحب یک نوری فروشگاه با همسر خود در بوفالو, نیویورک, که غارت شد. "ما درک می کنیم و ما ایستاده, با, باعث, اما زمانی که شما در رسیدن با خشونت و سرقت, شما در حال گرفتن به دور از هدف اعتراض."

در مینیاپولیس رجا Samlai صاحب و اجرا می شود یک رستوران به نام درهم طعم. رستوران او تخریب شد اما آسیب خیلی بد بود. "ما باید برای حفاظت از ساختمان در حال حاضر بسیاری از رویاهای در آن ساختمان," او گفت:. "ما با مردم به دنبال عدالت, اما ما می خواهیم همه چیز را صلح آمیز است."

چند بلوک دور, Jaqueline ریس که صاحب والری را Cariceria گفت که او ترسیده است اما مصمم به بازگشایی با وجود فروشگاه خود را شکسته و آسیب دیده است. "ما تا به اینجا بوده است 19 سال و ما قصد داریم در هر نقطه."

Jaqueline ریس,' پسر آریل خارج از خانواده کسب و کار, والری را Cariceria در خیابان Nicollet در مینیاپولیس. عکس: بث Pearlman بازار,

بیش از 10 شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده اعلام کرده اند یک شبه حکومت و 23 متحده و سی فعال گارد ملی.

در بوفالو شنبه شب شورش آغاز شده در نزدیکی استوارت فروشگاه پس از یک روز از تظاهرات صلح آمیز است. او یک تماس از پلیس گفتن او ذخیره شده بود شکسته. او در اخبار محلی. "ما می توانید ببینید مردم بودند پریدن در داخل و خارج است," او گفت:. پنجره ها و شیشه صفحه نمایش بودند شکست و فریم های عینک به سرقت رفته است.

استوارت سوار کردن ویندوز از فروشگاه صبح روز بعد اما گفت که او می خواست برای قرار دادن یک پیام مثبت برای جامعه روی تخته. "من و همسرم واقعا عصبانی هستند اما می خواستم برای نشان دادن این است که نمونه ای از شهر ما," او گفت:. او استخدام یک هنرمند محلی به رنگ اسپری پیام از جمله "ایستادگی در کنار هم BFLO" و "متحد و قوی است."

صاحب بوفالو نوری خواسته یک هنرمند محلی به رنگ پیام همبستگی پس از ذخیره در هم شکسته شد. عکس: جک استوارت

در مینیاپولیس Samlai است eatery در Midtown بازار جهانی پر از مواد غذایی بین المللی دکه ها و مغازه ها. او و دیگر صاحبان کسب و کار ایستاده در خارج به مدت دو شب در یک ردیف به دفاع از ساختمان. چرا که او و خانواده اش زندگی می کنند در آپارتمان بالای او گفت که آنها نتوانسته اند به خواب.

Samlai نگران تاثیر دراز مدت در کسب و کار خود را. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او قادر به باز بماند برای منظقه وانت اما در حال حاضر او را بسته است. او نگران آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از مشتریان می آیند. "مردم در حال رفتن به بسیار می ترسم."

رجا Samlai کمک به حفاظت از رستوران او از مینیاپولیس غارتگران است. عکس: بث Pearlman بازار,

"ما تا به حال یک استراحت در روز جمعه صبح در حدود 3:20 am" گفت: ریس که صاحب او carniceria در خیابان Nicollet در مینیاپولیس با شوهرش خوزه یک قصاب. آنها بوده ام در کسب و کار برای نزدیک به دو دهه و تجربه هرگز چیزی مثل این. آنها یک هشدار است که فروشگاه زنگ رفتن. در آن زمان آنها شتافت وجود آسیب انجام شده بود. فروشگاه شده بود شکسته و پرتاب. آن نگاه مانند کسی که در حال تلاش برای شروع یک, آتش, اما آن را نمی گرفتن.

ساختمان صاحبان در مینیاپولیس نقاشی پیام "مردم در اینجا زندگی می کنند" خود propery. عکس: بث Pearlman بازار,

"از ما ضبط ویدئو وجود دارد 10 در فروشگاه گفت:" ریس. "ما صلح آمیز است و مردم ما در حال کار بسیار سخت است. ما خیلی ناراحت و عصبانی است."

او و خانواده اش سوار کردن فروشگاه و مجاور taqueria که آنها نیز خود را. آنها بسته شده و از جمعه تا یکشنبه و گفت: کارکنان به در آمده است.

"ما در خانه به تماشای اخبار و هر بار آن را نشان داد ما در فروشگاه ما فقط به امید هیچ چیز دیگری بد است."

کسب و کار است که تنها حدود یک سوم از آنچه آن را قبل از همه گیر تا حدی به دلیل هزینه های گوشت رو به افزایش بوده است در سراسر کشور به تازگی به این معنی او تامین کنندگان در حال شارژ ، ریس گفت: او نمی خواهید به تصویب افزایش قیمت به مشتریان خود را, اما در حال حاضر که او تا به حال به قطع فروشگاه ساعت از نگرانی که وجود دارد بیشتر خواهد بود زمان شب تخریب او ممکن است مجبور به. در این میان خانواده خواهد شد فایل برای بیمه و تمرکز بر حفاظت از فروشگاه خود را.

در بوفالو استوارت نیز با شروع فرایند تشکیل پرونده بیمه ادعا می کنند اما مطمئن نیست که دقیقا چه چیزی از آن را پوشش میدهد. "این یک زمان سخت به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک" گفت: استوارت. او نگران هر شب که کسی می تواند در شکستن دوباره.

"این هرگز پایان غلتکی coaster" گفت: استوارت. "شما واقعا فقط باید به یک دوم و یک دقیقه در یک زمان."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن