با پوشیدن ماسک می تواند به جلوگیری از 5% کاهش در تولید ناخالص داخلی گلدمن ساکس می گوید

ملی دستور برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت می تواند صرفه جویی در تقریبا 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی بر اساس

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

ملی دستور برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت می تواند صرفه جویی در تقریبا 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی بر اساس یک تجزیه و تحلیل از گلدمن ساکس.

"ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج" بانک سرمایه گذاری گفت: در گزارش توزیع شده به مشتریان. "ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است."

در ماه آوریل وزارت بازرگانی اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی این کشور کاهش یافت و 4.8 درصد در سه ماهه اول بزرگترین فصلنامه رها کردن پس از رکود بزرگ.

جانت Nguyen/بازار

در حال حاضر 20 ایالت و منطقه کلمبیا نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک یا در تمام اماکن عمومی که در آن اجتماعی فاصله نیست و ممکن است بسیاری از فضاهای بسته و یا در کسب و کار با توجه به سازمان #Masks4All. کشورهای دیگر را محدود تر ماسک مورد نیاز است.

Goldman Sachs تحقیقات می گوید یک ملی دستور می تواند به افزایش تعداد افرادی که ماسک را با 15 درصد و کاهش نرخ رشد روزانه از تایید coronavirus موارد توسط 1 درصد به 0.6%.

نویسندگان این گزارش اشاره کرد که ایالات متحده آمریکا است که در میان کمتر محدود کشورهای وقتی که می آید به صورت اجباری.

عمل صرف پوشیدن ماسک در کشور تبدیل به یک مسئله سیاسی با دموکرات ها بیشتر به احتمال زیاد به می گویند که پوشیدن ماسک از جمهوریخواهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع همین یک ماسک ، ویدئوها را نیز دستگیر مشتریان مواجه شده نیست و با پوشیدن ماسک.

در این گزارش برآورد شده است که ایالت ماسک حکم افزایش تعداد افرادی که "همیشه" یا "غالبا" ماسک 25 درصد در 30 روز پس از سفارش امضا شد.

آن را نیز در بر داشت که تجمعی COVID-19 موارد رشد 17.3 درصد در هر هفته بدون ماسک قیمومیت اما تنها 7.3 درصد با چنین سفارش.

این یافته ها همسو با سایر مطالعات است که نشان داده اند اثربخشی سیاست های است که برای پوشیدن ماسک در میان همه گیر. حکم در 15 متحده همراه با منطقه کلمبیا ممکن است کمک به جلوگیری از بين 230,000 و 450,000 موارد COVID-19 May 22, با توجه به مطالعه از امور بهداشت و درمان. مطالعه دیگری نشان داد که "کشورهای با هنجارهای فرهنگی یا سیاست های دولت حمایت از ماسک ماندگاری" تا به حال کاهش نرخ مرگ و میر.

در حالی که گلدمن ساکس در گزارش بر اهمیت ماسک به طور خاص و اقتصادی طرف سوال کارشناسان نقطه به طیف وسیعی از اقدامات مورد نیاز برای مبارزه با خطرات بهداشت عمومی است که COVID-19.

لین گلدمن دین از hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: بازار آن نیز گسترده تست و اجتماعی فاصله تا زمانی که ما یک واکسن.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im