چه ETFs و به همین دلیل است که فدرال رزرو ریختن میلیاردها دلار به آنها ؟

فدرال رزرو امروز شروع به خرید یک نوع سرمایه گذاری شناخته شده به عنوان تبادل وجوه معامله یا Etf و آن را صرف ممک

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

فدرال رزرو امروز شروع به خرید یک نوع سرمایه گذاری شناخته شده به عنوان تبادل وجوه معامله یا Etf و آن را صرف ممکن است به طور بالقوه صدها میلیارد دلار بر روی آنها.

ETFs هستند مانند زمانی که شما نمی خواهید به سرمایه گذاری تنها در یک انبار بنابراین شما سرمایه گذاری در سهام و یا انواع خاصی از سهام.

"مردم مذهبی ETFs برابری جنسیتی ETFs. آنها باید محیط زیست ETFs که نگاهی به شرکت هایی که نمی آلوده" گفت: Jay Jacobs سر از استراتژی جهانی X ETFs. و ETFs نیست فقط کار برای سهام. "شما می توانید سرمایه گذاری در بازار سهام, شما می توانید سرمایه گذاری در اوراق قرضه شما می توانید سرمایه گذاری در کالاها."

اوراق قرضه شرکت های بزرگ واقعا نمی شد انجام این کار و پس از coronavirus آمار در ماه مارس است.

"مردم فروش شد [و] آنها ترسیده بودند گفت:" دونالد کوهن, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. سرمایه گذاران آزادسازی خود را در اوراق قرضه شرکت های بزرگ و ETFs بودند که بر اساس آنها. که به معنای کسب و کار نمی تواند صدور اوراق قرضه برای جمع آوری پول و یا اگر آنها می تواند آنها را مجبور به پرداخت واقعا نرخ بهره بالا است.

"داشتن بالا افزایش نرخ بهره که در آن شما در حال تلاش برای نگه داشتن کسب و کار رفتن دقیقا اشتباهی که اتفاق می افتد" کوهن گفت.

آن شد که به دنبال مانند بسیاری از کسب و کار نمی تواند آن را. وینسنت Deluard مدیر کلان جهانی-استراتژی در INTL fcstone انجام یک تجزیه و تحلیل از کلاه کوچک کسب و کار.

"پنجاه درصد از آنها هم به اندازه کافی نقدی خالص به دو ماه گذشته بدون دسترسی به اعتبار یا درآمد" Deluard گفت.

بنابراین فدرال رزرو گفت: این امر خرید بدهی های شرکت با خرید ETFs پر از اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

"تصور کنید اگر شما در تلاش بودند برای خرید ماشین های 1000 — این یک چالش" جاکوبز گفت. "اما اگر شما رفت و به نمایندگی و گفت:" من می خواهم به خرید کل زیادی که اساسا آنچه که آنها انجام می دهند."

و اگر فدرال رزرو خرید بدهی های شرکت های بزرگ و گفتن به کسب و کار آنها می تواند پرداخت آن را به عقب در بهره پایین وجود دارد شانس بهتری برای کسانی که کسب و کار زنده خواهد ماند. و اگر کسانی که کسب و کار برای زنده ماندن وجود دارد یک فرصت بهتر به بیش از 33 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست ممکن است rehired هر چه زودتر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن