چه می گذشته بیماری های همه گیر آموزش اقتصاددانان در مورد COVID-19?

اقتصاددانان در حال توزین در حال حاضر با تازه-مقالات منتشر شده در تلاش برای درک بهتر آنچه COVID-19 همه گیر ممکن

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

اقتصاددانان در حال توزین در حال حاضر با تازه-مقالات منتشر شده در تلاش برای درک بهتر آنچه COVID-19 همه گیر ممکن است انجام دهد — به همه چیز: بازده سرمایه گذاری و دستمزد و کار از خانه.

این پژوهش با تمرکز بر تاریخ اقتصادی از بیماری های همه گیر. اقتصاددانان در حال گرفتن مدل های خود را در تلاش برای انطباق با آنها را به صورت اضافی بینش در طول این زمان و با استفاده از چیزهایی مانند نظرسنجی آنلاین و Facebook فعالیت برای گرفتن روندهای در حال ظهور.

بیماری های همه گیر داشته قدرتمند اقتصادی اثرات از طریق سنین. آنچه از چوب به عنوان این اقتصاددانان در نظرسنجی گذشته است ؟

یک مقاله از بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو به نظر می رسد در اجرا دیگر اقتصادی و عواقب ناشی از بیماری های همه گیر. این محققان از جمله در مطالعه خود 15 عمده بیماری های همه گیر.

این takeaways? مرگ و میر از بیماری های همه گیر: وحشتناک. اقتصاد یک ضربه بزرگ ،

"اما آنها یافت می شود که در دراز مدت اقتصادی و نتایج آنها تا حدودی بیشتر مخلوط" بازار ارشد اقتصاد کمک کننده کریس فارل گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "و اثرات راهپیمایی گذشته حدود 40 سال به طور متوسط."

برای مثال تورم نرخ بازده دارایی — پس از بازگشت واقعی دارایی — بودند به طور قابل توجهی افسرده.

اما تورم دستمزد به تدریج افزایش می دهد. می تواند وجود دارد تعدادی از دلایل پشت, آن, اما آن را احتمالا به دلیل کار کمیاب است. است که مردم بیمار هستند و یا افرادی که فوت کرده اند از بیماری و این که افتضاح راه فشار به نیروی کار عرضه به طوری که دستمزد بالا برود.

تا آنجا که رسانه های اجتماعی می رود و مفید بودن آن به عنوان یک سنج برای آنچه اتفاق می افتد در زمان واقعی MIT محققان در زمان نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم شده اند قادر به موفقیت انتقال به کار از خانه.

"یکی از بزرگ تقسیم در جامعه در حال حاضر بین مردم است که می تواند کسب درآمد با کار از راه دور در خانه و کسانی که نمی توانند" فارل گفت. "بنابراین این دانشگاه MIT آنلاین بررسی و نگاه آنها به teleworking. بررسی فرار از 1 آوریل آوریل 5 25,000 پاسخ."

"چیزی که آنها پیدا شده است که از کسانی که شاغل چهار هفته قبل از آن بیش از یک سوم تبدیل کرده بود از رفت و آمد به کار از خانه. بنابراین اگر شما آن را همه با هم نزدیک به نیمی از خود را بررسی نمونه کار از خانه است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن