چه کاری می تواند دولت را برای احیای پریشان محله?

به عنوان تظاهرات در سراسر کشور درخشش نور بر نابرابری اقتصادی وجود خواهد داشت خواستار سرمایه گذاری بیشتر در محل

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

به عنوان تظاهرات در سراسر کشور درخشش نور بر نابرابری اقتصادی وجود خواهد داشت خواستار سرمایه گذاری بیشتر در محله های محروم. در سخنرانی خود در مرکز فضایی کندی در شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ساختمان مضطرب جوامع است یک "اولویت" خود دولت است.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با کیمبرلی Johnson, استاد, تحلیل اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه نیویورک که در مطالعات شهری, سیاست در مورد چگونه دولت فدرال در تلاش است برای انجام این کار در گذشته است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: پس به من گفت که در مقدمه وجود دارد خواهد بود برای تماس و نیاز به سرمایه گذاری در برخی از این شهرها که آسیب دیده اند. دولت آمریکا در تلاش است قبل از این درست است ؟ به من برجسته خواهد شما ؟

کیمبرلی جانسون: اطمینان حاصل کنید. منظورم این است که من فکر می کنم وجود دارد چندین دهه از چند دهه از سرمایه گذاری در مناطق شهری اعم از گفتن 1950s و 1960s که واقعا با تمرکز بر سرمایه گذاری مستقیم در افراد و مکان ها... [به] 1970 به خصوص در 1980s و 1990s, که در آن ما منتقل به دور از هزینه های مستقیم به غیر مستقیم هزینه ها مانند هزینه های مالیاتی و اعتبار مالیاتی. به طوری که که در آن ما در حال حاضر... بسیاری از ما به نوعی سرمایه گذاری در مناطق فقیر از طریق این مکانیسم های غیر مستقیم از اعتبار مالیاتی.

Ryssdal: راست. و کسانی هستند که توانمندسازی مناطق به عنوان آنها تماس آنها در دولت کلینتون [و] از این فرصت مناطق در سال 2017 مالیات است. در اینجا سوال اینکه: آیا آنچه که ما در حال حاضر انجام این مشوق های مالیاتی کار می کند ؟

جانسون: این بسیار مخلوط شده است. من فکر می کنم که [به] حدی که آنها می توانند کار آنها در مکان های که در آن وجود دارد مقدار زیادی از همکاری نزدیک بین سرمایه گذاران و دولت های محلی گروه های اجتماعی که واقعا در حال تمرکز بر آنچه با این نسخهها کار بهترین برای یک جامعه خاص است. که در آن لزوما کار است که در آن چیزی است که ساخته شده است در این فرض است که اگر ما در ساخت آن افراد و یا کسب و کار خواهد آمد و پس از آن که کاملا نمی افتد.

Ryssdal: آره "میدان رویاها" یک فیلم بزرگ اما شاید نه آنقدر در زندگی واقعی است. اجازه دهید من از شما درخواست این اگر نتایج مخلوط شده و به طور گسترده ای شناخته شده چرا ما این کار را انجام? چرا سعی نکنیم دیگری در راه است ؟ و آنچه را که در راه بود که ممکن است بهتر است ؟

جانسون: من فکر می کنم ما این کار را تا حد زیادی به دلیل اینرسی است. سیاست دیگر مردم آنها را "زامبی سیاست." آنها از لحاظ سیاسی جذاب برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. همچنین نیازی نیست که بسیاری از صف مقابل دولت که کلیدی است. پس از آن که یک مقام اداری یا رسمی دولت است pocketing پول است. این می تواند که شما می دانید کسب و کار در زمان و پول است. و سپس بعد از آن ما پیدا کردن پنج سال بعد آنها واقعا انجام آنچه آنها قرار بود برای انجام با آن. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از راه های که در آن این برنامه ها جذاب به سیاستمداران چرا که آنها به نوعی از شروع هر گونه مشکلات بالقوه و یا هزینه های نوع پایین جاده.

Ryssdal: پس چه روده خود را به شما گفتن پروفسور جانسون? منظورم این است که یک سری از تظاهرات و اقدامات توسط مردم بر روی زمین است که ما را دیده اند در 50 سال است. آیا روده خود را به شما بگویم آن ممکن است متفاوت باشد یا نه ؟

جانسون: من فکر می کنم که شما می دانید این است که یک 1-2 پانچ. خاموش کردن واقعا نشان داد من فکر می کنم این آسیب پذیری که بسیاری از خانواده ها خود را در یافت می. من فکر می کنم, آمار, آمد, از سال گذشته که بسیاری از خانواده های آمریکایی تا به حال [تنها] 400 دلار پول نقد در دست است. و اگر شما زندگی می کنند در جایی مثل نیویورک یا سانفرانسیسکو که 400 دلار بود و ارزش یک هفته اجاره. و بنابراین من فکر می کنم یکی از مسائل به دنبال به جلو است که مردم را به احساس می کنید که آنها امن است که آنها به آینده است که آنها امید دارند. و من فکر می کنم با داشتن این حوادث با پلیس در بالای اقتصادی و پریشانی عاطفی از آنچه ما شده است رفتن را از طریق — منظور من این بوده است که یک یا دو ماه برای بسیاری از مردم است. این نوع از آخرین کلش در برخی از راه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب