آنچه سالمندان کالج در حال از دست دادن خود را در ترم آخر به دلیل COVID-19

در سراسر ایالات متحده, کالج سالمندان باید به حال خود را در آخرین ماه های کارشناسی, برش های کوتاه به عنوان بیما

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

در سراسر ایالات متحده, کالج سالمندان باید به حال خود را در آخرین ماه های کارشناسی, برش های کوتاه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش یافته است. دانشگاه به طور ناگهانی تعطیل کلاس منتقل آنلاین, شروع مراسم رفت و مجازی.

که سمت چپ بسیاری از دانش آموزان دست و پنجه نرم کردن با دست دادن. فقط در سه سال ملیسا Yue به دست آورده خود را در رشته روانشناسی با تخصص بالینی از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، او بی وقفه به فارغ التحصیل اوایل سال بود و به دنبال به جلو به آخر ماه از کالج.

"در این سه ماهه گذشته من برنامه ریزی شده بود در واقع هزینه های زیادی زمان بیشتری را با دوستان [و] انجام کالج, زندگی اجتماعی, چیزهایی که قبل از فارغ التحصیلی" Yue گفت. "من فقط احساس من از دست دادن بسیاری از چیزها است."

UCSD اعلام کرد آن را نگه مجازی خود شروع مراسم در روز 13 ژوئن به "اذعان قدرت و انعطاف پذیری از کلاس از سال 2020 است." اما مجازی شروع فقط همین.

"این کمی ناامید کننده است زیرا شما خود را صرف تمام دوران کودکی آماده شدن برای کالج" گفت: Lynn کوهن ارشد در UCSD. "من به یاد داشته باشید که در مدرسه ابتدایی و صحبت کردن در مورد و شاهد فارغ التحصیلی در فیلم است."

کوهن گفت: آن را نمی شخصا زحمت او که UCSD را شروع مجازی است چرا که او را به مراقبت بیشتر در مورد تجربیات خود را در کالج. اما برای خانواده اش آن را یک معامله بزرگ است.

"من یک مقدار زیادی از خانواده زندگی می کنند که در خارج از کشور, و آنها در حال برنامه ریزی در پرواز" کوهن گفت. "برای آنها این بود که واقعا نوع یک لحظه افتخار خانواده با هم."

کوهن شناختی و رفتاری, علوم اعصاب, دانشجو, همیشه برنامه ریزی شده به کار برای یک سال پس از آن در حالی که تقاضا برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد.

"من هم کمی نگران پیدا کردن یک آزمایشگاه کار به این دلیل که من احساس آن را می شود بسیار دشوار است برای پیدا کردن واقعا یک" کوهن گفت. "این در حال حاضر بسیار دشوار است اما در حال حاضر وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از فارغ التحصیلان به دنبال موقعیت های که آنها به طور معمول نمی رفتن برای — مانند داوطلبانه به جای دنبال شغل آن پرداخت."

"من فقط احساس من از دست دادن بسیاری از چیزها است."

ملیسا یو ارشد در UCSD

سالمندان مجبور به تغییر برنامه های خود را به عنوان رکورد بیکاری آمار و برنامه لغو شد یا به تعویق افتاد. Itzel Mercado ارشد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس پذیرفته شد و به تدریس برای آمریکا اما مطمئن نیست اگر او را در انجام این برنامه است. او اختصاص داده بود به کار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو اما به عنوان یک کمک کننده مالی به خانواده اش, او نیاز به ماندن در لس آنجلس.

"به خصوص با COVID-19 حرکت پنج به علاوه ساعت دور از خانه من نمی قادر خواهد بود به فقط یک درایو سریع صفحه اصلی و یا گرفتن یک پرواز" Mercado گفت. "همه چیز هنوز هم نوع در هوا در حال حاضر."

Itzel Mercado (سمت چپ) دریافت پیشنهاد از آموزش برای امریکا اما ممکن است آن را با توجه به COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد Itzel Mercado)

او اعمال می شود برای انتقال به L. A. اما مطمئن نیست او شما را از آن دریافت کنید.

Rebekah پریر Paré, مدیر اجرایی برای خدمات حرفه ای برنامه SuccessWorks در کالج حروف و علوم در دانشگاه ویسکانسین گفت: انتقال از دانشگاه است که در حال حاضر دشوار است. در حال حاضر او را به دیدن بسیاری از دانش آموزان احساس اضطراب حتی اگر آنها یک کار امن.

دانشگاه نقل مکان کرد تا به عنوان بسیاری از خدمات به عنوان آن را می توانید آنلاین و تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان متصل به همان اندازه که ممکن است.

"آن را دلهره آور و حذف شدن از خدمات که در دسترس هستند به آنها — و یا حداقل احساس واقعا قطع از کسانی که انواع خدمات پشتیبانی — می توانید آن را فوق العاده به چالش کشیدن" پریر Paré گفت.

رابین Mwai با حضور مجازی شروع مراسم از راحتی از نیمکت خود را. (حسن نیت ارائه میدهد رابین Mwai)

بسیاری از دانش آموزان او افزود: در حال تلاش برای کشف کردن چقدر تلاش آنها باید قرار دادن به پیدا کردن یک شغل با توجه به ملال انگیز بازار کار.

رابین Mwai فقط فارغ التحصیل از دانشگاه ویسکانسین مدیسون و تلاش برای کشف کردن که تعادل.

"آن را مانند احساس این حس از بسیاری از عدم قطعیت و عدم کنترل بلکه مایل به انجام چیزی را امتحان کنید و به حداکثر رساندن قدرت کمی من," Mwai گفت. "این عجیب و غریب وقت نمی دانید که در آن تلاش من بیشتر منطقی قرار می گیرد. من ارسال یک دسته از برنامه های کاربردی در هر هفته و حتی هر چند شرکت همه در این عجیب و غریب برزخ فضا است."

او هنوز هم زندگی در آپارتمان در پردیس و گفت: معمولا شلوغ مرکز شهر احساس می کند مانند شهر ارواح.

"ترم بهار در ویسکانسین فوق العاده, فوق العاده ویژه زمان" Mwai گفت. به طور معمول دانش آموزان اویختن در دریاچه در اسکله و خیس خوردن در آب و هوای خوب. این عجیب و غریب بود, او گفت: تا آخرین روز واقعی در فرد کلاس بود بارانی دلتنگ یکی. "شما احساس می کنید مثل همه این چیزهایی که شما فقط دوست داشتم در مورد این دانشگاه فقط می رویم به اتفاق می افتد دیگر به عنوان یک دانشجو. آن را فقط احساس ناامید و غمگین مثل شما به نوعی عزادار این از دست دادن زندگی گذشته خود را."

Mwai با حضور مجازی شروع مراسم در مارس 9 از راحتی از نیمکت خود را.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن