چه آوریل ملال انگیز خرده فروشی معنی زنجیر تشکیل پرونده فصل 11?

شما می دانید نوع ورشکستگی که در آن یک شرکت به فروش می رساند همه آن مسائل و درهای خود را برای همیشه لطفا برای ؟

توسط AKHBAREMAAAA در 27 اردیبهشت 1399

شما می دانید نوع ورشکستگی که در آن یک شرکت به فروش می رساند همه آن مسائل و درهای خود را برای همیشه لطفا برای ؟ که به طور کلی چگونه یک فصل 11 ورشکستگی قرار است برای رفتن.

هنگامی که یک شرکت فایل برای فصل 11 این تلاش به آمده تا با یک طرح برای نجات کسب و کار. برای یک خرده فروش است که معمولا به معنی بسته شدن فروشگاه سود برش کارکنان و گرفتن برخی از بدهی های خود را ببخشند.

"تا زمانی که شما می آیند شما لاغر و meaner شرکت از زمانی که شما در رفت و گفت:" لری کاتز یک کسب و کار و ورشکستگی وکیل در Hirschler فلایشر.

نکته این است که اگر شما از ظهور فصل 11 ورشکستگی "شما هنوز هم نیاز به یک محصول است که مردم علاقه مند هستند در خرید," او گفت:. "شما هنوز هم نیاز مشتریان و شما هنوز هم نیاز به یک طرح بازاریابی است که حس می کند."

مشتری بخشی است که به دنبال به خوبی در حال حاضر در همه.

تعداد فروش خرده فروشی کاهش بیش از 16 درصد در ماه آوریل است. برای لباس فروشان آنها را توسط 79%.

نیست که دقیقا جواب خوبی برای شرکت های لباس — مانند J. Crew و Neiman Marcus — که در حال تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی و امید آمده است از طرف دیگر.

در حال حاضر تعداد کسانی که از آوریل زمانی که کشور در کامل مستند. بنابراین کاهش در فروش را تعجب آور نیست و احتمالا در دراز مدت گفت: Craig رولی ارشد مشتری شریک برای خرده فروشی مشاوره در Korn کشتی.

"این سخت است برای هر فروش که فروشگاه خود را ندارد باز," او گفت:. "سوال اصلی این خواهد بود: با چه سرعتی می کند, درآمد, بازگشت, به فروشگاه های در حال شروع به باز کردن ؟ در حال مصرف کنندگان آماده برای دریافت کردن ؟ آیا آنها احساس امن است ؟ تا زمانی که از انجام آنها در حال رفتن به خرید بروید."

همچنین چقدر برای تغییر جهان در حال حاضر ؟

"بیشتر مردم در حال رفتن به کار در خانه پرسید:" شیدا آلن مدرس ارشد مدیریت و استراتژی در دانشگاه کرنل. "که به تاثیر به ویژه در پوشاک انواع پوشاک که مشتریان فراوانی که با مردم در حال رفتن به خرید ،

وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم. اما او می گوید: خرده فروشان که آیا موفق خواهد شد که به شکل از چه نوع لباس مردم می خواهم به خرید در حال حاضر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن