به چه معنی است اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی?

در مارس 2019, Milwaukee County Wisconsin شد برای اولین بار به تصویب یک قطعنامه اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عم

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

در مارس 2019, Milwaukee County Wisconsin شد برای اولین بار به تصویب یک قطعنامه اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. این حرکت نبود با الهام از یک رویداد بزرگ اما مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد نابرابری اقتصادی در شهرستان بود در میان بدترین کشور است.

در حال حاضر بیش از 60 دولت های محلی و ایالتی از جمله مینه سوتا با توجه به و یا انجام همان — بسیاری از آنها در چند ماه گذشته با توجه به آمریکایی بهداشت عمومی انجمن. تعیین نژاد پرستی به عنوان تهدید به سلامت می آید به عنوان COVID-19 همچنان به تاخت و تاز کشور و مردم از رنگ ادامه به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار در موارد و مرگ و میر. ساختاری نابرابری و نژادپرستی نظاممند ایجاد کرده اند که هرگز پایان دادن به همه گیر خود را.

اما می تواند یک اعلامیه واقعا تفاوت دارد ؟ فقط هل دادن آن را از طریق فرایند می تواند تاثیر داشته باشد گفت: پائولا Tran Inzeo یک مدیر در دانشگاه ویسکانسین سلامت عمومی موسسه.

"بخشی از کار است که به نام و اذعان کرد که کسانی که همه چیز درست است و این که مردم در قدرت بر این باورند که این درست است," او گفت:.

Inzeo گفت: موسسه کار می کند با نزدیک به 100 سازمان های محلی از جمله بیمارستان ها و گروه های تحقیقاتی مدارس به تعیین اهداف برای تنوع در استخدام و اندازه گیری نتایج برای چیزهایی مانند مرگ و میر نوزادان.

اعلام بحران نیز دعوت پاسخگویی.

"و شش ماه از هم اکنون می گویند بنابراین County X یا شهرستان Y آنچه شما انجام می دهند, انجام داده اید و چه می خواهید انجام دهید در این مورد گفت:" کامارا فیلیس جونز متخصص اپیدمیولوژی در Morehouse دانشکده پزشکی. و آن زمان خواهد بود فقط در مورد حق داده شده است که اکثریت قریب به اتفاق اظهارات ساخته شده اند و در چند ماه گذشته ،

اما اندازه گیری پیشرفت پیچیده است.

"بهداشت عمومی اورژانس اینجا نژادپرستی کاملا آمورف به دلیل نژاد پرستی است که در پایه و اساس بسیار از آنچه که ما در این جامعه گفت:" توماس LaVeist رئیس دانشگاه Tulane در دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی گرمسیری است.

نژادپرستی اجرا می شود از طریق مسکن, آموزش و پرورش, شغل مراقبت های بهداشتی ، "آن را مانند حاد رویداد آسیب زا مانند طوفان یا زلزله است که ما می دانیم یک شروع, میانه و پایان," او گفت:.

و بر خلاف یک فاجعه ملی یک نژادپرستی بحران را آغاز کند یک سیل از دولت بودجه. بنابراین تا زمانی که یک نهاد ملی ایجاد قوانین ایالت ها و شهرهای آنها را به عنوان آنها بروید.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن