چه کوچک لیگ بیس بال را لغو نجومی معنی برای تیم و این شهر که میزبان آنها است ؟

کوتاه فصل لیگ بیس بال برنامه ریزی شده است برای شروع در پایان این ماه و حتی بسیاری از بازیکنان ابراز نگرانی از

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

کوتاه فصل لیگ بیس بال برنامه ریزی شده است برای شروع در پایان این ماه و حتی بسیاری از بازیکنان ابراز نگرانی از انجام این کار و باید تصمیم بگیرید که اگر آنها در واقع می خواهند به کت و شلوار.

بازیکنان در لیگ کوچک نمی خواهد که گزینه. در هفته گذشته, minor league baseball لغو آن فصل برای اولین بار در تاریخ آن است.

هانا Keyser ملی بیس بال نویسنده در یاهو! ورزش مورد بحث و بررسی آنچه که به معنی برای بازیکنان و شهرهای جایی که این تیم در بازی با, بازار, به, اندی, Uhler. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

اندی Uhler: برای بسیاری از شهرهای کوچک که جزئی از تیم لیگ است که مرتب کردن بر اساس از جاذبه های, مرتب کردن بر اساس چیزی درست است ؟ وجود دارد پیامدهای اقتصادی وجود دارد نه تنها برای بازیکنان بلکه برای همه چیز است که رفتن در در شهرستان آره ؟

هانا Keyser: آره. پس چه جالب در مورد جزئی از تیم های لیگ برتر است که همه چیز شما در مورد شنیده ام لیگ اصلی بیس بال و احتمالا نوع از همه طرفدار تیم های ورزشی و "آنها را به مقدار بسیار زیادی از پول خود را از تلویزیون حقوق می پردازد و شما می دانید قیمت بلیط به سختی حتی عامل" — که درست نیست در یک لیگ کوچک سطح. جزئی ترین لیگ درآمد است ته در صندلی آنها پول خود را از مردم حضور در بازی. و بنابراین بیش از نیمی از این تیم می تواند در زیر می تواند تبدیل به اصل ورشکسته. و برای که شما به نوعی باید درک کنند که چگونه امور مالی کار می کنند.

بنابراین جزئی از تیم های لیگ خود را اساسا کسب و کارهای کوچک. کسی صاحب این تیم است که واقع در تولدو. اما راه که عملکرد آنها از لحاظ اقتصادی توسط لیگ اصلی بیس بال پرداخت حقوق بازیکنان و مربیان و کارکنان, اما آنها هنوز هم باید تمام این هزینه های دیگر. و این نوع از کسب و کارهای محلی در قلاب برای چیزهایی مانند ballpark اجاره, هزینه های بازاریابی, مواد غذایی و نوشیدنی, لوازم و سپس حقوق و مزایای خود را دائم کارکنان.

Uhler: از آنجا که هزینه های آن را ندارد فقط از بین برود.

Keyser: راست دقیقا. اینها هزینه های که بدون هیچ گونه درآمد در این سال از بلیط های این مادر و پاپ — اصل — کوچک لیگ بیس بال تیم نمی توانیم خود را اجاره. آنها نمی توانیم نگهداری در ballpark.

Uhler: ما شده ایم صحبت کردن در مورد جزئی لیگ انقباض در حالی که برای در حال حاضر. و شما به من گفتن شما فکر می کنم این نوع از معامله انجام می شود?

Keyser: بنابراین در لیگ اصلی بیس بال است به دنبال قرارداد تعدادی از تیم ها است. وجود 160 تیم آنها می خواهند برای کاهش 42 و این یک مسئله بزرگ در طول زمستان. و بنابراین آنچه واقعا جالب است لیگ اصلی بیس بال به عنوان بخشی از این بیماری همه گیر مذاکرات را کاهش داد پیش نویس بود و به طور کامل از 40 دور به پنج بنابراین آن را مانند جزئی لیگ می رویم بود کوچکتر است.

Uhler: این محصول در تلویزیون اگر شما در حال تماشای لیگ اصلی بیس بال آن را تغییر دهید اگر ما یک انقباض? یا ما نمی خواهید به آن را متوجه?

Keyser: منظورم این است که واقعا سوال خوبی است. لیگ اصلی بیس بال را به شما بگویم که شما در حال رفتن به آن را متوجه. که در آن شما احساس می کنید آن را اگر شما به نوعی درگیر در بازی بیس بال, واقعا وجود دارد نه بسیاری از مشاغل است. این اثرات را در حالی که احساس می شود و احتمالا شما نمی خواهد متوجه آنها اگر شما یک فن های گاه به گاه. اما مردم در داخل بازی در حال حاضر نگران آن است که, شما می دانید, آن را کاهش خود را در صنعت و بد برای افرادی که در این صنعت است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن