چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در گوشت فرآوری گیاهان معنی برای کارگران و تامین مواد غذایی?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و استناد به او قدرت های ویژه تحت دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گو

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و استناد به او قدرت های ویژه تحت دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گوشت پردازش باز است. برخی از گیاهان بسته پس از تبدیل شدن به نقاط داغ برای COVID-19 عفونت.

در اینجا چیزی است که رئیس جمهور سفارش می کند: مانع از آن مقامات محلی از بسته شدن گیاهان پردازش گوشت در جوامع خود به دلیل COVID-19 عفونت تا زمانی که این گیاهان به دنبال دستورالعمل های ایمنی فدرال.

توصیه های جدید روش های ایمنی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی شغلی و سلامت اداری شامل دستورالعمل برای تمیز کردن و ایجاد فاصله در ایستگاه های کاری. آنها قوانین سخت و سریع, اما آنها داوطلبانه است. این بخش کشاورزی است که نیاز به "حسن نیت" تلاش برای پیروی.

اگر گیاه اپراتورها در واقع ساخت خوب و ایمان و تلاش به دنبال دستورالعمل و سپس دولت ممکن است با آنها ایستاده اگر آنها شکایت کارگران برای قرار گرفتن در معرض COVID-19.

با توجه به ماهیت این امکانات می تواند آن را دشوار برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن کارگران دور از یکدیگر.

"این یک وضعیت بسیار دشوار است برای بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, من فکر می کنم بیشتر از هر نوع دیگر از کشاورزی کارخانه فرآوری مواد غذایی" گفت: James MacDonald, استاد اقتصاد منابع و کشاورزی در دانشگاه مریلند است. "این است که رفتن به بسیار دشوار است برای به اجرا درآوردن اجتماعی, فاصله, قوانین, من فکر می کنم در آن گیاهان است."

مک دونالد گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio شرکت نمی تواند در واقع نیروی کارگران نگران بیمار شدن به واقع نشان می دهد تا در کار است. و مشکل این است که بسیاری از این کارگران در حال حاضر بیمار است.

صنعت گوشت است که نه تنها در حال برخورد با این چالش ها در سمت عرضه از همه چیز. نیز وجود دارد یک شوک تقاضا به عنوان تقریبا تمام مصرف گوشت است که اتفاق می افتد از طریق فروشگاه های مواد غذایی در این لحظه در زمان.

"ما تا به حال به تغییر احتمالا بیش از نیمی از گوشت دور از خدمات غذایی و رستوران ها و سوپر مارکت های زنجیره ای" مک دونالد گفت. "و این که مقدار قابل توجهی از تلاش برای بسته بندی و دوباره برش که گوشت برای سوپر مارکت ها."

در دو هفته گذشته یا عمده فروشی قیمت گوشت افزایش یافته است "نسبتا به شدت" مک دونالد می افزاید. قصاب بخش به دنبال یک کمی نازک با توجه به تقاضا وجود دارد.

پس از آن وجود دارد این موضوع از آنچه اتفاق می افتد به حیوانات که نمی تواند به بازار است. ما در حال حاضر شاهد برخی از حیوانات در مزارع "که در پایین قرار داده و از آنجا که این گیاهان واقعا نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آنها را در سرعت آنها در حال حاضر مشغول به کار در" مک دونالد گفت.

فقط در یک مرغداری-کارخانه فرآوری در دلاور, 2 میلیون مرغ را معدوم شود به دلیل کمبود کارگر و زنجیره تامین مشکلات است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن