چه اتفاقی می افتد اگر شما انتخاب می کنید برای رفتن به کار در تگزاس ؟

گزارش دیگری از مدعیان بیکاری unemployment claims داده خواهد شد فردا صبح. تعدادی از اولین برنامه های کاربردی بر

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

گزارش دیگری از مدعیان بیکاری unemployment claims داده خواهد شد فردا صبح. تعدادی از اولین برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری کاهش پیدا کرد در شش هفته گذشته اما دولت بیکاری دفاتر فوق العاده مشغول است.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با اد Serna, مدیر اجرایی کمیسیون نیروی کار تگزاس به ببینید که چگونه همه چیز در تگزاس است.

"کمی بهتر است اما نه به عنوان خوب به عنوان ما می خواهم آن را به" Serna گفت. "ما هنوز هم بسیاری از مردم است که ما نیاز به کمک."

تگزاس پناهگاه در محل سفارش به پایان رسید در این ماه به طوری رستوران, خرده فروشی و بسیاری دیگر از کسب و کار باز دوباره با ظرفیت محدود. در حالی که بسیاری از اهالی تگزاس بازگشت به کار برخی احساس نمی راحت بیرون رفتن.

"ما در حال آماده به برخی از کمک هزینه" Serna گفت: به مردم اجازه می دهد که ماندن در منزل برای ادامه دریافت مزایای بیکاری. "اگر شما تشخیص داده شده است با COVID-19 یا شما را در معرض خطر و یا اگر شما مراقبت از کودکان مسائل. دیگران کسانی که در حال رفتن به نیاز ما را به نگاه به این وضعیت است."

Serna اشاره کرد که TWC به طور پیش فرض خواهد شد به ادامه پرداخت مزایای تا زمانی که آنها می توانند با تکمیل تحقیقات.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im