اگر COVID-19 چک شد یک اتفاق به طور منظم?

این COVID-19 همه گیر شده پرهیاهو و حذف ترک ها در اقتصاد ما: ضروری کارگران فاقد کافی پرداخت و مزایای سیاه زنان

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

این COVID-19 همه گیر شده پرهیاهو و حذف ترک ها در اقتصاد ما: ضروری کارگران فاقد کافی پرداخت و مزایای سیاه زنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر اخراج و furloughs خرس بیکاری سیستم.

پس چگونه می خواهد ما ایجاد یک اقتصاد قوی تر بیرون آمدن از این رکود ؟ علامت Blyth, استاد اقتصاد بین الملل در Watson, موسسه بین المللی و امور عمومی در دانشگاه براون و نویسنده کتاب "Angrynomics," معتقد است حداقل بخشی از راه رو به جلو نهفته در یک "صندوق ملی برای ما ثروت" است که توزیع درآمد به آمریکایی ها است.

بلیته صحبت با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد کتاب خود. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: سیستم قبل از همه گیر نمی شد کار به این نکته که بسیاری از مردم عصبانی بودند. در حال حاضر کتاب خود استدلال می کند که برخی از این خشم بد و مخرب و برخی از آن خشم است که مرتب کردن بر اساس حق و خشم و چیزی بیشتر مولد بر اساس من فکر می کنم در خشم اخلاقی واقعا.

علامت بلیته: کاملا. یک محل برای دیدن این در است ایسلند. بنابراین شما به یاد داشته باشید 10 سال پیش ایسلند بود یک غول مالی حزب که رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه است ؟ که در آن نقطه در زمان وجود نداشت بزرگ فوران خشم وجود دارد کمی از خشم را در برابر بانک ها, اما اساسا جامعه بسته با هم و در واقع پشتیبانی از یکدیگر و آنها را از طریق بدترین آن. خشم ریخت و زمانی که آنها متوجه است که خود سیاستمداران پنهان شده بودند پول خود را از طریق پاناما مقالات. و که منجر به این غلیان احساسات از آنچه ما تماس بگیرید یک نوع از خشم برحق یک نوع اخلاقی خشم است که تمایل به شنیده می شود. و آن چیزی است که شما می بینید در بسیاری از مردمی قیام از هر دو سمت چپ و راست این مفهوم است که ما به گوش ما نخبگان و آنها بازی های مختلف مجموعه ای از قوانین.

Brancaccio: ما در حال دیدن این از خیابانهای آمریکا و در واقع فراتر از آن در حال حاضر در مورد نژادپرستی نهادی که همچنین بیان خود را در راه ما کنار هم قرار دادن این اقتصاد است.

بلیته: البته خشم و نژاد پرستی نیست تقلیل به یکدیگر, اما شما واقعا نمی تواند به این نوع از نابرابری در میان گروه ها و در میان نژادها در ایالات متحده است که ما می بینیم مگر اینکه شما واقعا سعی کنید سخت است. اجازه بدهید به شما یک آمار در این یکی. بوستون فدرال رزرو قرار دادن یک [2015] گزارش که متوسط خالص ثروت خانواده برای بوستون. سفید, خانواده, $247,000; سیاه و سفید, خانواده, هشت دلار است. نه تایپی هشت دلار است. هنگامی که شما اضافه کردن دارایی ها و بدهی, راست, زمانی که آن را تمام شبکه — آنجا که آنها نمی خانه های خود را زیرا آنها بوده است redlined در اموال زیرا آنها نمی توانند در برابر قرض گرفتن اموال خود را به خاطر آنها از مطالعه حذف شدند بانکی — تمام کسانی که همه چیز به پایان می رسد ایجاد این شخص تفاوت بین این دو گروه. و این البته یک منبع مشروع خشم که در میان جمعیت.

Brancaccio: شما می خواهم به واقع تغییر اقتصاد در عمیق — منظورم این است که شما آن را بپذیرد — رادیکال راه برای رسیدگی به این موضوع به این معنا که برخی از نخبگان گاهی اوقات شرکت های بزرگ رسانه ای کار با نخبگان ایجاد کرده است یک سیستم نیست که در خدمت بسیاری از مردم است.

بلیته: این نوع از ایده هایی که ما می خواهیم به فشار آنهایی که امیدوارم فراتر از معمول چپ و راست سیاسی مرزهای. یک مثال بسیار ساده از این است که حتی اگر ایالات متحده انجام شده است نسل بعد از نسل از کاهش مالیات و underfunding آن خدمات عمومی و حاشیه نرخ مالیات بر گروه های کم درآمد زمانی که شما شامل فروش و مالیات و همه چیز بسیار بالا است. بنابراین میآید و میگوید: "بیایید بیشتر پرداخت مالیات" است غیر استارتر که به کار نمی رود. اما شما می دانید آنچه که ما باید داشته باشد ؟ ثروت خالص مالیات است. از آنجا که این مقدار از درآمد است که تولید از طریق دارایی که مشمول مالیات می شود کاملا متفاوت از کار درآمد که آنچه اکثر مردم که منفجر شد و بیش از 30 سال گذشته. که نیاز به خطاب. یکی دیگر از چیزی است که ما بسیار علاقه مند است که مفهوم شهروندان ثروت صندوق.

Brancaccio: اجازه دهید من این را درک شهروندان ثروت صندوق کمی بهتر است. منظورم این است که من فکر می کنم از ثروت و بودجه است که مکان هایی مانند عربستان سعودی و نروژ با هم قرار دارند این سرمایه گذاری عظیم و تقریبا اوقاف از ثروت نفت. این کمی شبیه به آن ؟

بلیته: آره, آن را بسیار شبیه به آن است. تنها سوال این است که چگونه شما آن را به صندوق? و ما در یک جهان که در آن ما هیچ تورم منفی نرخ بهره واقعی که بدان معنی است که سرمایه گذاران در حال پرداخت دولت زمانی که آنها قرض گرفتن. تا زمانی که اقتصاد خود را در رشد مثبت خاک اگر شما منفی واقعی نرخ بدهی خود را کوچک خواهد شد. بنابراین ما می تواند حتی بدهی تامین مالی خرید این مضطرب سهام حمایت جدی در بخش هایی از اقتصاد آمریکا که تحت استرس هستند به دلیل COVID. و پس از بهبود به جای توزیع آن را به عقب به دیوار خیابان, عمومی صاحب ثروت نیست و در این راه از برخی سوسیالیستی مفهوم در سرمایه داری مفهوم است که ما منفعل سرمایه گذاران در صندوق ملی برای ما ثروت است. و پس از آن در واقع ما قادر به توزیع درآمد از آن نه به بالا بلکه بیشتر به وسط و پایین.

Brancaccio: توزیع پول چگونه است ؟

بلیته: ما در حال مدیریت به انجام آن در حال حاضر در COVID بیماری همه گیر. ما مردم ارسال چک. تصور کنید اگر آن چک شد وقف چک. بنابراین اجازه دهید می گویند شما شماره 20 درصد از [تولید ناخالص داخلی] در اوراق قرضه به این دلیل که بازار را در وحشت و آنها خرید یک منفی نرخ واقعی. شما را 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی شما هوور تا همه کسانی که دارایی شما اجازه می دهد آنها را به رشد برای 10 سال. شما می توانید پرداخت بدهی و تولید یک زن و شوهر از هزار میلیارد دلار است. شما پس از آن می تواند می گویند به مردم زمانی که آنها 21, "خوب, شما می خواهید برای شروع یک کسب و کار ؟ خوب است." ما باید برای انجام کاری در مورد هزینه دانشگاه; این یکی دیگر از راه برای انجام آن است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد اما ما در حال حاضر بدست در عادت پستی مردم چک. چرا که نه آنها ایمیل چک است که در واقع آنها به دست آورده چرا که آنها در واقع عملا صاحبان ؟ آنها در خطر زمانی که آنها خریداری این دارایی ها. در حال حاضر آنها باید دریافت پاداش است.

Brancaccio: منظورم این است که من باید نگران باشم که اگر دولت به این غول سبد سهام یا پرتفوی اوراق بهادار است که اگر چیزی واقعا بد اتفاق می افتد, این تانک ؟ و ما در حال زندگی در یک زمان هنگامی که چیزی واقعا بد اتفاق می افتد.

بلیته: آره اما نگاه در سمت روشن: زمانی که این تانک چه اتفاقی می افتد این است که ارزش اوراق قرضه دولت بالا می رود. بنابراین دولت می تواند اساسا تشکیلات جدید بکار تجاری خود را در این بحران و خرید حتی بیشتر سهام را صعودی بعدی زمان بازار می شود. آن را با این نسخهها کار. آن را واقعا کار می کند. یک دلیل وجود دارد که نروژ و هر کس دیگری می کند و این مسائل. چرا باید محدود به افرادی که رو نفت اجاره? چرا ما نمی توانیم این کار را با مولد سهام آمریکا و سرمایه آن را به کار برای همه ؟

Brancaccio: همه حق است و در این هلیکوپتر پول دادن پول بیشتر به طور معمول به عنوان ما در حال حاضر انجام در وسط COVID — یکی از انتقادات از آنچه که واقعا جهانی درآمد اولیه این است که این پول است که مردم کار نمی کند و آنها را یک مشکل با آن است. شما باید یک کمی متفاوت چین و چروک بر روی هلیکوپتر پول است.

بلیته: ما فکر می کنیم آن را به سادگی یک سوال بهره وری. اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام داده ایم بیش از دور بعد از دور از سیاست های تسهیلی است که ما شده ایم در واقع جاری شدن سیل در بازار با پول ارزان است که اجازه می دهد تا دارندگان سرمایه به انتخاب آن و حتی بیشتر از بازده دارایی های خود را. آن incentivizes رفتار بد مانند به اشتراک گذاری buybacks آن مانع سرمایه گذاری واقعی و هزینه آن افتضاح مقدار زیادی از پول.

اگر شما فقط ایمیل مردم چک کسانی که مردم را به صرف 100% از کسانی که چک, درست است که اکثریت کارگران آمریکایی. شما فقط یک مقدار بزرگتر مالی بنگ برای جفتک انداختن. آن را به سادگی کارآمد است. اگر شما می خواهید به صرف پول کمتر زمانی که شما باید برای کوسن ضربه از رکود قطعا برای هلیکوپتر. فراموش نکنید QE — همه از آن است که منجر به بیشتر دارایی تورم و حتی بیشتر نابرابری.

Brancaccio: حق پس دادن پول به مردم اما شاید نه تنها برای هیچ چیز ؟ شما باید این ایده شاید ما می فروش که ما به حقوق و حریم خصوصی دیجیتال شرکت شاید آنها باید چیزی با ارزش به ما به عنوان افراد ؟

بلیته: کاملا. اگر ما فکر می کنم در مورد S&P 20 درصد از S&P است که توسط "نيش" — Facebook, Apple, بقیه دیجیتال شرکت. و بسیاری از این شرکت ها اکثر در واقع تنها وجود داشته باشد چرا که ما داده است و سود خود را. هر بار که ما استفاده از خدمات خود را از نقشه های گوگل به Facebook, ما در حال دادن به آنها داده است که سپس آنها را بسته بندی و commodify و فروش های مختلف را به کاربران نهایی است. حالا تصور کنید که ما یک شرکت تلفن همراه — ما هرگز اجازه نمی دهد این. دولت می گویند به شرکت تلفن همراه "آیا شما می خواهید یک کمی از طیف? آره. خوب در اینجا این است که چگونه بسیاری از میلیاردها آن را به شما هزینه برای اجاره آن را برای یک مقدار مشخصی از زمان است." ما باید انجام دقیقا همان چیزی که با خود ما داده به طوری که ما می گرداند و آن را نمی کند همه فقط بازگشت به آن شرکت. در آن صورت آن چیزی نیست که برای هیچ چیز. دارایی های خود را در یک معنا داده های خود را که در یک اقتصاد دیجیتال در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن