اگر چه تحویل وانت خود را در زمان چیزهای دور به جای حذف کردن بسته ها?

مصرف مشترک قربانی و یک روز حمل و نقل — صدا آشنا است ؟ این افت بن چشمه داستان جدید "قوانین تدابیر ویژه" نوشته ش

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

مصرف مشترک قربانی و یک روز حمل و نقل — صدا آشنا است ؟ این افت بن چشمه داستان جدید "قوانین تدابیر ویژه" نوشته شده برای پادکست جدید "تواریخ از شرکت" که صورتحساب خود را به عنوان "داستانی کوتاه پاره از عناوین امروز."

در چشمه های کامیون ها و وانت های که ما استفاده می شود به ارائه بسته های ما به جای نشان دادن به مسائل دور.

اما او گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio که الهام بخش داستان است بصورتی پایدار و محکم ریشه در دنیای واقعی است.

"من صحبت کردن در مورد کوچک-زمان مسائل در این داستان: لامپ الکترونیک و گاز و کوره. اما اگر شما فکر می کنم در مورد که در جامعه ما رفته 40 سال گذشته بسیاری گرفته شده از ما دور" چشمه گفت.

"بنابراین ما می توانیم چیزهای; مسائل شده است هرگز آسان تر یا ارزان تر برای دریافت تلویزیون های الکترونیک و کفش و لباس — اما همه چیز معنی دار آنها را در اندازه های بزرگ رفته است از ما دور است."

چشمه صحبت با Brancaccio در مورد راه های خود داستان تقلید ما COVID-19 واقعیت است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.


دیوید Brancaccio: بنابراین چیزی است که شما را دیدم در خیابان که در آن شما زندگی می کنند creeped شما کردم و شما فکر?

بن چشمه: آره creeped من بسیار خفیف حس. چند سال پیش شروع کردم به دیدن این سفید تحویل وانت. و من عجیب به اندازه کافی به بی اعتمادی بسیاری از امکانات زندگی مدرن و یکی از کسانی که به راحتی بدیهی است که با داشتن چیزهایی تحویل به درب ما. ابتدا آن را سه روز پس از آن دو روز و سپس یک روز و سپس روز بعد و یا در این روز است. و بنابراین من فقط شروع به فکر کردن اگر این وانت شروع به چیدن تا چیز به عنوان مخالف به ارائه?

Brancaccio: در این جهان شما ایجاد سنگین — اما مودب — دیدن فقط می توانید نشان می دهد و نوع معکوس-آمازون شما.

"آنها تا به حال پلانشت reams خوب-نسخه قابل چاپ کاغذ بازی و پسر آیا آنها می دانند که کسب و کار خود را. آن را همیشه کاملا خاص آنچه را که آنها می آیند برای همیشه یک چیز خاص یک لامپ, گاز, کوره, الکترونیک, لوازم آشپزی, و این واقعا دلسردکننده بخشي از آنها دقیقا می دانستند که در آن بود."

Brancaccio: وجود یک نظر بر روی رایانه های شخصی وجود دارد. اما آن را مانند زمین در حال چرخش در یک جهت و به طور ناگهانی آن شروع به چرخش دیگر راه در محور آن است. این نوع از چیزی که ما در حال زندگی در حال حاضر با این بیماری همه گیر درست است ؟

چشمه: آره نه فقط همه گیر اما من فکر می کنم فقط زندگی در گذشته 15 تا 20 سال می رود سریع تر و سریع تر است. و چیزهایی که ما را تحت تاثیر قرار زندگی تصمیم گیری های بزرگ به نظر می رسد دورتر و دورتر از ما و بیشتر و بیشتر از راه دور. و پس از آن ما را با یک احساس بی معنی دار آژانس بیش از خود ما زندگی می کند.

Brancaccio: این قطعه را توضیح نمی دهد چه اتفاقی افتاده است به جامعه, اما آن را فقط نوعی از شروع خزنده است که مردم می توانید نشان می دهد و شروع به گرفتن این همه دور.

چشمه: اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم, من صحبت کردن در مورد کوچک-زمان مسائل در این داستان: لامپ الکترونیک و گاز و کوره. اما اگر شما فکر می کنم در مورد که در جامعه ما رفته 40 سال گذشته بسیاری گرفته شده است از ما دور است. دستمزد واقع شده است راکد و مالکیت خانه است که پایین آن است که در 50 سال است.

بنابراین ما می توانیم چیزهای; مسائل شده است هرگز آسان تر یا ارزان تر برای دریافت تلویزیون های الکترونیک و کفش و لباس — اما همه چیز معنی دار آنها را در اندازه های بزرگ رفته است از ما دور نسبت به جایی که ما تا حدود 1970.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن