چه آن را مانند به بازگشایی یک رستوران در حال حاضر ؟

در یک نمونه دوشنبه شب و قبل از همه گیر لو استعماری — فانتزی ویتنامی رستوران در Buckhead محله آتلانتا خواهد بود

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

در یک نمونه دوشنبه شب و قبل از همه گیر لو استعماری — فانتزی ویتنامی رستوران در Buckhead محله آتلانتا خواهد بود. شما می خواهم bartenders slinging کوکتل با نام مثل ویتنامی قاطر و گروه های بزرگ های خانواده-غذاهای سبک مانند اردک بو داده در یک آلوچه-زنجبیل سس فرو بردن.

رستوران بسته در اواسط ماه مارس و بازگشایی در مارس 4. این احساس های مختلف در حال حاضر. نوار بسته شده است. سرور در حال پوشیدن ماسک و دستکش. جدول به 6 فوت از هم جدا گلدانی با کف دست قرار می گیرد استراتژیک در میان است.

"ما تلاش ما برای پر کردن جای خالی با گیاهان و خلاق بودن را به اتاق ناهار خوری نگاه خالی" گفت: حسن Obaye منطقه ای اجرایی آشپز در Le استعماری.

تنها یک نفر مجاز است در حمام, در یک زمان و یک کارگر اختصاص داده شده به اسپری آن را با مواد ضد عفونی کننده پس از هر استفاده.

همچنین این رستوران را با چند لایه منوها به نفع یکبار مصرف کاغذی آنهایی است و توزیع اتفاقی chopsticks — نوع آمده است که پیچیده شده در کاغذ.

"فقط برای جلوگیری از, شما می دانید که هر نوع از آن را به صلح از ذهن است که واقعا آنچه در آن است" گفت: جیک Guyette رستوران مدیر کل.

صلح از ذهن. آن را فقط چگونه شما را به رستوران امن در طول یک بیماری همه گیر? اما همچنین: چگونه می توانم شما را مردم احساس بی خطر است ؟

Guyette می گوید در Le استعماری مردم در جداول مختلف — کل غریبه — استفاده می شود به صحبت کردن با یکدیگر. در حال حاضر آنها چوب به گروه های خود را. و او متوجه شد که آنها راه رفتن به جداول خود را و یا حمام "وجود دارد احتیاط را در چهره خود را به عنوان آنجا که آنها نمی خواهید برای دریافت بیش از حد نزدیک می دانید ؟ من احساس می کنم مثل همه اسکن هر یک از دیگر و سلامت. چگونه به این فرد نگاه می کنید؟"

بسیاری از افرادی که دوباره می خواهید ظاهر ، آنها می خواهند برای رفتن به یک رستوران برای احساس مانند آن را قبل از. اما همه چیز یکسان نیست برای مشتریان — و یا برای رستوران.

با تغییرات لو استعماری ساخته شده است و قوانین تعیین شده توسط دولت این رستوران تنها قادر به خدمت به حدود نیمی از مشتریان به عنوان بسیاری به عنوان معمول است.

"مهم نیست که چگونه به خوبی ما را تحت محدودیت های که در محل شما هنوز گریه به دور از آنچه شما قادر به انجام prepandemic گفت:" ریک کمپن که صاحب لو استعماری و شش رستوران دیگر.

فروش از جمله takeout حال کردن با 30 تا 40 درصد است. اما لو استعمار هنوز هم به پرداخت اجاره و آب و برق و دستمزد. آن را به ارمغان آورد حدود 75 درصد از کارگران آن است.

کمپن می گوید هدف خود را برای بقیه سال نیست به پول. آن را فقط به از دست دادن پول. برای زنده ماندن.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن