چه PITI? وام مسکن پرداخت و حساب سپردن توضیح داد

PITI خود است 4-بخش ماهانه پرداخت وام مسکن ماهانه وام مسکن خود را پرداخت می شود به چهار بخش: اصل بهره و مالیات

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

PITI خود است 4-بخش ماهانه پرداخت وام مسکن

ماهانه وام مسکن خود را پرداخت می شود به چهار بخش: اصل بهره و مالیات و بیمه. با هم این بخش شناخته شده به عنوان "PITI." وام دهندگان وام مسکن خود را نگاه کنید کل PITI, پرداخت, نه تنها اصل و بهره در زمانی که تعیین می کنند چگونه یک وام شما واجد شرایط برای. بنابراین شما می خواهید به عامل در تمام چهار بخش زمانی که شما خود را برآورد خرید خانه بودجه.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 7th, 2020)

وام مسکن سپردن این است که چگونه شما خود را پرداخت PITI

وام مسکن سپردن حساب اجازه می دهد تا به شما پرداخت تمام چهار بخش خود PITI — اصل بهره و مالیات و بیمه — در یک بار. اگر شما یک وام مسکن, سپردن, شما پرداخت صاحب خانه خود را بیمه و مالیات بر املاک در اقساط ماهانه برای وام دهنده وام مسکن خود, همراه خود را با اصل و سود به جای پرداخت به شرکت بیمه و اداره مالیات به طور مستقیم.


در این مقاله (جست و خیز به...)


چه PITI?

هنگامی که شما خود را خانه خود را مسئولیت مالی می رود عمیق تر از فقط ساخت ماهانه پرداخت وام مسکن به بانک. املاک و مستغلات مالیات و بیمه صاحب خانه مورد نیاز هستند بیش از حد.

این چهار مولفه را اضافه کنید "PITI" — خود را ماهانه پرداخت به عنوان یک صاحب خانه:

  • (P) اصل — مقدار تعادل وام خود را بازپرداخت در هر ماه
  • (من) بهره — بهره وام دهنده وام مسکن خود را جمع آوری وام
  • (T) مالیات — مالیات بر املاک مورد نیاز توسط دولت
  • (من) بیمه — بیمه صاحبان خانه و در صورت نیاز خصوصی وام مسکن بیمه

پیدا کردن خود را PITI مهم است برای تعدادی از دلایل. آن را به شما می دهد یک بودجه واقع بینانه برای مالکیت خانه.

و PITI به شما می دهد یک ایده از چه مقدار وام مسکن شما واجد شرایط برای. بنابراین آن را بسیار مهم شماره هنگامی که شما در حال تلاش برای کشف کردن خانه خود را خرید بودجه.

چگونه PITI شما را تحت تاثیر قرار وام مسکن

هنگامی که شما یک وام مسکن وام دهندگان به خود را تأیید کنید "توانایی بازپرداخت." به مطمئن شوید که شما قادر خواهید بود به پرداخت هزینه ماهانه وام مسکن خود را پرداخت قرض دهنده در حال رفتن به خود را در مقایسه پیش بینی PITI به درآمد ماهیانه خود را.

شما فقط باید تایید شده برای وام مسکن اگر شما PITI همراه با موجود خود را ماهانه بدهی طول می کشد تا کمتر از 43 درصد از درآمد ناخالص خود را (و یا 50 درصد در موارد خاص).

>> مرتبط با: بدهی به نسبت درآمد توضیح داده شده

که چرا از آن مهم است در نظر گرفتن تمام هزینه های وام مسکن خود را هنگامی که شما در حال برآورد چقدر خانه شما می توانید استطاعت.

اگر شما تنها نگاهی اصل و بهره و ترک کردن مالیات و بیمه شما می آیند تا با یک به طور قابل توجهی بالاتر مبلغ وام از شما در واقع برای واجد شرایط. نگاهی به یک مثال:

  اصلی & فقط علاقه اصل بهره و مالیات و بیمه (PITI)
زمان بدهی ماهانه $250 $250
درآمد سالانه $70,000 $70,000
برآورد پرداخت وام مسکن $1,850 $1,850
برآورد بودجه خرید خانه $523,070 $418,270

*مثال فرض 30 سال رای دادن وام با نرخ بهره ثابت و از 3.375% و 20% پایین پرداخت.

در مثال بالا نادیده گرفتن مالیات و بیمه می افزاید: بیش از 100.000 دلار برای خرید از خانه خود را بودجه.

این امر می تواند یک درد ناامیدی شروع به شکار خانه بر اساس تعداد کسانی که تنها برای پیدا کردن پس از صحبت با وام دهنده است که بودجه خود را $100,000 کوتاه از آنچه شما می خواهم برآورد شده است.

شما می توانید یک برآورد بهتر با استفاده از یک ماشین حساب وام مسکن است که شامل اصل بهره و مالیات و بیمه — تمام PITI بسته است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 7th, 2020)

نحوه محاسبه خود را به درستی PITI

شما می توانید با استفاده از یک ماشین حساب به راحتی خود را برآورد PITI پرداخت آنلاین.

شماره شما دریافت نمی شود دقیق به دلیل نرخ وام مسکن تغییر هر روز خود را مالیات و بیمه, به احتمال زیاد خواهد برآورد شده است. اما این خواهد بود به اندازه کافی نزدیک رقم برای شروع بودجه است.

دو قسمت اول از خود PITI — اصل و بهره — ساده ترین راه برای برآورد. شما می توانید وام مسکن امروز, نرخ آنلاین. و هنگامی که شما با استفاده از یک ماشین حساب اصلی خود را پرداخت خواهد شد به صورت خودکار محاسبه شده بر اساس مبلغ وام خود را.

بدانند خود را مالیات و بیمه است که کمی بیشتر درگیر.

به منظور برآورد مالیات اموال خود را, شما نیاز به دانستن ارزش خانه و محلی نرخ مالیات. شما ممکن است در حال حاضر می دانیم که ارزش خانه اگر شما چشم خود را در یک ملک. اما شما همچنین می توانید بررسی سوابق عمومی آنلاین. و نرخ مالیات را می توان در محلی خود را tax assessor یا شهرداری.

دیدن این مقاله مفید در محاسبه مالیات اموال خود را برای اطلاعات بیشتر.

برای پیدا کردن آنچه صاحب خانه خود را بیمه حق بیمه خواهد بود برآورد 1 ٪ از قیمت خرید. این عملکرد یک تخمین است که به احتمال زیاد بزرگتر از خود واقعی بیمه, اما هنگامی که ساختمان یک بودجه اغلب بهتر به برآورد در سمت بالا.

بعد خود را تقسیم مجموع با 12 ماه در سال است.

به عنوان مثال یک Bucks County Pennsylvania خانه با یک $8,400 سالانه مالیات و 1200 $در بیمه نامه پرداخت خواهد شد $9,600 سالانه است. این بازده 800 دلار پرداخت به سپردن ماهانه به عنوان بخشی از PITI.

این پول پرداخت می شود همراه با وام مسکن پرداخت اصل و سود بخش است.

دریافت سفارشی برآورد وام مسکن امروز (May 7th, 2020)

PITI ماشین حساب وام مسکن

آیا سپردن?

سپردن شرکت خنثی شخص ثالث شرکت است که تسهیل کردن پول دست به دست در یک معامله.

سپردن به بازی می آید یک زن و شوهر از راه های مختلف هنگامی که شما خرید یک خانه.

در طول فروش وجود خواهد داشت یک شرکت escrow درگیر است که کمک می کند تا مدیریت تمام وجوه در حال حرکت در اطراف — از پول جدی به عامل املاک و مستغلات کمیسیون بازرسان و سود حاصل از فروش خانه.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سپردن کار می کند در طول یک فروش خانه در اینجا.

در این مقاله ما بیشتر در رابطه با چگونه سپردن کار می کند پس از فروش خانه به عنوان آن مربوط به PITI و پرداخت وام مسکن.

چگونه وام مسکن, سپردن کار می کند

اگر پرداخت به صورت جداگانه در چهار بخش خود PITI پرداخت خواهد باید به آن ارسال شود را جداگانه جمع.

پرداخت وام مسکن (شامل اصل و سود) به طور معمول ماهانه با توجه به وام دهنده خود را; املاک و مستغلات مالیات با توجه به محلی خود اقتدار مالیات و بیمه صاحبان خانه است که با توجه به بیمه گر خود را.

اما اکثر مالکان پرداخت تمام چهار جزء با هم به روند آسان تر است.

که در آن وام مسکن سپردن در می آید.

وام مسکن سپردن حساب اجازه می دهد تا به شما پرداخت تمام چهار بخش خود PITI به وام دهنده وام مسکن خود به جای پرداخت مالکان شرکت های بیمه و مالیات محلی قدرت به طور جداگانه.

با استفاده از وام مسکن, سپردن, شما را به پرداخت های ماهانه خود نسبت به بیمه و مالیات فقط می خواهم شما را با اصل و بهره. تمام چهار بخش در حال پرداخت به وام دهنده.

وام دهنده جمع آوری این وجوه در حساب سپردن و استفاده از آنها را به شرکت بیمه پرداخت و جمع آوری مالیات در صورت لزوم معمولا هر شش ماه.

چرا استفاده از یک حساب سپردن

با ساخت یک PITI پرداخت خود را به حساب سپردن هر ماه شما را پوشش می دهد همه خود را عمده هزینه های مالکیت خانه در یک بار. این کاهش بدون هیچ زحمتی خود را به مدیریت مسکن صورتحساب.

اما دیگر وجود دارد مزایای استفاده از وام مسکن, سپردن, بیش از حد.

یکی است که شما را وادار به پرداخت مالیات و بیمه در اقساط ماهانه به جای frontloading شش ماه یا یک سال ارزش حق عضویت در یک بار. که یک کنترل از راه به پرداخت برای بسیاری از مالکان.

اما بزرگترین سود است که مالکان که با استفاده از یک حساب سپردن به طور معمول کاهش نرخ وام مسکن.

پس از وام مسکن, سپردن کمتر مخاطره آمیز ترتیب برای وام دهندگان آنها مایل به ارائه بهتر نرخ وام مسکن به وام گیرندگان که با استفاده از حساب سپردن.

اگر شما انتخاب کردن برای وام مسکن, سپردن, شما به احتمال زیاد برای دیدن یک 0.125% تا 0.25% نرخ بهره پایین تر نسبت به کسانی که انتخاب کردن. پس از آن در بهترین منافع خود را به عنوان به خوبی به عنوان وام دهنده خود را برای پرداخت خود را PITI با استفاده از یک حساب سپردن.

است وام مسکن سپردن مورد نیاز است ؟

این صدا ممکن است مانند عجیب و غریب, تنظیم, اما وام مسکن سپردن است که در واقع هنجار. حدود 80 درصد از مالکان پرداخت وام مسکن خود را و مالیات و بیمه با استفاده از حساب سپردن با توجه به یک سال 2017 مطالعه توسط CoreLogic.

اینکه آیا یا نه شما نیاز به استفاده از وام مسکن حساب سپردن بستگی دارد چه نوع وام شما را و چگونه بزرگ خود را پرداخت است.

  • وام های معمولی (با حمایت Fannie Mae و Freddie Mac) — سپردن لازم است در تمام وام های با کمتر از 20% است. اگر شما به 20% یا بزرگتر پرداخت شما ممکن است انتخاب کردن
  • FHA وام — سپردن لازم است در تمام FHA وام
  • وام — سپردن است و لازم نیست توسط, VA, اما بسیاری از وام دهندگان نیاز به سپردن برای وام
  • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — سپردن مورد نیاز است برای تمام وزارتخانه روستایی وام خانه

پس چرا وام دهندگان گاهی اوقات نیاز به وام مسکن سپردن? در به خاطر سپردن را کاهش می دهد و خطر ابتلا به شرکت های وام مسکن.

مالیات و بیمه بسیار مهم برای امنیت مالی خود را به عنوان یک صاحب خانه — و با فرمت به وام دهنده خود را تامین مالی.

اگر صاحب خانه نمی پرداخت مالیات اموال خود را, دولت می تواند توقیف اموال و وام دهنده می تواند از دست دادن پول خود را.

به طور مشابه یک وام دهنده می تواند از دست دادن اگر صاحب خانه نتواند به پرداخت بیمه خود را و خانه صحه آسیب های جدی.

همین دلیل است که وام دهندگان ترجیح می دهند وام مسکن سپردن. این اجازه می دهد تا آنها را به بررسی کنید که مالکان در حال حاضر در مالیات و بیمه به طوری که آنها می توانید مطمئن باشید که سرمایه گذاری های خود را محافظت می شود.

پرداخت وام مسکن پرسش های متداول

چه PITI پرداخت ؟

PITI مخفف است که به شرح چهار قسمت از یک مسکن معمولی پرداخت: اصل بهره و مالیات و بیمه. "بیمه" جزء PITI اشاره به بیمه صاحبان خانه و هنگامی که آن را مورد نیاز خصوصی وام مسکن بیمه. وام دهندگان خود را نگاه برآورد PITI پرداخت زمانی که تصمیم گیری چقدر بزرگ از یک وام شما واجد شرایط برای.

آیا سپردن پرداخت ؟

سپردن پرداخت پرداخت ماهانه به شرکت وام مسکن خود را که شامل اصل و بهره وام خود را به عنوان به خوبی به عنوان بیمه صاحب خانه وام مسکن بیمه و مالیات بر املاک. سپردن پرداخت یک جایگزین برای پرداخت مالیات و بیمه به طور جداگانه. همه مالکان ملزم به پرداخت وام مسکن خود را با استفاده از یک حساب سپردن اما حدود 80 درصد انجام دهد.

چگونه است PITI محاسبه می شود ؟

PITI محاسبه شده است با اضافه کردن خود را ماهانه پرداخت وام مسکن (شامل اصل و سود) را با اموال و مالیات و بیمه صاحبان خانه و بیمه وام مسکن. صاحبخانه بیمه و مالیات بر املاک و اغلب نمی پرداخت ماهانه پس از تقسیم هزینه سالانه 12 برای دریافت حق خود را PITI محاسبه است. شما می توانید با استفاده از یک ماشین حساب وام مسکن با مالیات و بیمه و هوا به برآورد خود را PITI.

است ها شامل PITI?

ها حق گنجانده شده در "PITI" مخفف. اما PITI است که به منظور برآورد خود را ماهانه هزینه های مسکن — بنابراین این مهم است که عبارتند از: ها حق عضویت در آن محاسبه. یکی از تفاوت های کلیدی به یاد داشته باشید این است که PITI (اصل بهره و مالیات و بیمه) می پرداخت هم هر ماه از طریق وام مسکن, سپردن, در حالی که ها به طور معمول پرداخت می شود به طور مستقیم به ایمیل ،

آیا PITI شامل مالکان بیمه ؟

بله PITI شامل بیمه صاحب خانه. به جای پرداخت بیمه صاحب خانه به طور مستقیم به شرکت بیمه اکثر مالکان پرداخت حق بیمه به شرکت وام مسکن خود را به عنوان بخشی از کل PITI پرداخت. سپس وام مسکن شرکت طول می کشد مراقبت از پرداخت بیمه از طریق وام مسکن حساب سپردن.

چگونه وام مسکن, سپردن کار می کند ؟

در طول فروش وجود خواهد داشت یک شرکت escrow درگیر است که دسته همه پول ، سپردن شرکت برگزار خواهد شد به صورت جدی پول, کمیسیون املاک و مستغلات بازرس هزینه سود حاصل از فروش خانه و "اعتباری عناوین" (مالیات و بیمه در پرداخت) تا فروش نهایی است.

پس از شما خرید خانه, سپردن طول می کشد در یک معنی متفاوت است. برای مالکان سپردن حساب اجازه می دهد تا وام دهنده به مدیریت ملک مالیات و بیمه از طرف شما. شما به سادگی به پرداخت همه چیز را به وام دهنده خود را به مبلغ ماهانه و قرض دهنده به جلو پرداخت به شرکت بیمه و مالیات بر قدرت از طریق یک حساب سپردن.

است سپردن خوب یا بد ؟

با استفاده از یک حساب سپردن به پرداخت وام مسکن خود را به طور معمول خوب برای صاحبخانه است. سپردن باعث می شود آن را آسان تر به ماندن در حال حاضر در حساب های خود را با پرداخت وام مسکن خود را و مالیات بر املاک و مالکان بیمه در همان زمان. علاوه بر صاحب خانه است که با استفاده از وام مسکن سپردن به طور معمول دریافت 0.125%-0.25% پایین تر از نرخ وام مسکن از کسانی که نمی. بنابراین شما در واقع صرفه جویی در پول با وام مسکن, سپردن.

چگونه می توانم جلوگیری از سپردن در وام مسکن ؟

اگر شما با استفاده از یک خانه معمولی وام و پرداخت حداقل 20% شما لازم نیست به پرداخت برای یک وام مسکن سپردن. در بسیاری از موارد دیگر وام مسکن سپردن مورد نیاز است.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

استفاده از امروز نرخ وام مسکن خود را به محاسبه آینده PITI پرداخت. زیر شروع کنید.

بررسی نرخ جدید (May 7th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن