آنچه در آن هزینه می توانید برای دریافت بازداشت در اعتراض

معترضان دستگیر کنید در همه زمان ها. هیچ معامله بزرگ است. که چه d'angelo Sandidge فکر, قبل از آن اتفاق افتاده ا

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

معترضان دستگیر کنید در همه زمان ها. هیچ معامله بزرگ است. که چه d'angelo Sandidge فکر, قبل از آن اتفاق افتاده است به او.

"مانند OK آنها را نگه دارید و شما به مدت 24 ساعت و سپس آنها را به آزادی شما," او گفت:. "وجود دارد هیچ طولانی اثر است."

اما برای Sandidge یکی از هزاران نفر از افراد بازداشت شده در روزهای اخیر در تظاهرات در سراسر این کشور بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و قتل جورج فلوید وجود داشته است قابل توجهی طولانی اثر است.

و در راه خود را برای اعتراض در مرکز شهر ایندیاناپولیس در اوایل ماه ژوئن مقررات منع رفت و آمد درست در زمانی که افسران پلیس به آنها گفت که برای جلوگیری از راه رفتن. به جای وحشت زده آنها زد. Sandidge گرفتار شد و بازداشت و نقض مقررات منع رفت و آمد و برای مقاومت در برابر دستگیری توسط پرواز.

او برای بیش از 24 ساعت که در طی آن او از دست رفته جهت برای کار جدید خود را.

"زمانی که من قفل شده بود تا من قادر به برقراری ارتباط با آنها از طریق که پس از آن احتمالا با نگاه به آنها به عنوان اگر شاید من غفلت بود و یا شاید من نمی مراقبت" گفت: Sandidge, 23, که فقط نقل مکان کرد و به ایندیاناپولیس در ماه فوریه است. "من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به جمع این فرصت را از من است."

میلیون ها نفر از مردم به خیابان آمده اند و در سراسر این کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه. (Maranie R. Staab/خبرگزاری گتی ایماژ)

هنگامی که او در نهایت منتشر شد پلیس نمی دهد او را از هر چیز خود را — نه کیف پول خود را با کارت های بانکی و شناسایی نیست و خود گوشی نه خود خانه های arrow و یا کلید ماشین. در عوض, آنها را نگه داشته و آنها را به عنوان مدارک و ارسال آنها را به اموال ،

"من هیچ دسترسی به هر یک از وجوه. من به معنای واقعی کلمه بی خانمان و بدون ماشین," او گفت: روز پس از دستگیری او. "آنها به من تلفن همراه و همچنین, بنابراین من لازم نیست که هر گونه تماس و یا هر گونه منابع هر چیزی شبیه به آن."

آن را در زمان حدود یک هفته برای او در نهایت همه چیز خود را به عقب. هنوز هم او را تاکید کرد و ترس در مورد چه مقدار از دستگیری در حال حاضر هزینه و چه اثرات دراز مدت می تواند.

"وجود دارد خرید اینترنتی و آن را بسیار مخرب به آنچه که آینده من در حال رفتن به اینجا" Sandidge گفت. "من احساس می کنم هدف قرار دادند. من احساس می کنم مانند آنها به عمد هدف آینده من. و آنها در حال موفقیت است."

در سراسر کشور, بازداشت بیش از 10 ، 000 نفر در تظاهرات بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در روزهای اخیر با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس اغلب برای نقض مقررات و عدم پراکنده. بسیاری متهم شده اند با رفتار آشوبگرانه و مقاومت در برابر بازداشت.

گرفتن بازداشت برخی از این اتهامات می تواند با یک هزینه قابل توجه; وثیقه و جریمه رزرو هزینه وکیل, هزینه ها, هزینه های دادگاه و هزینه های دیگر می توانید به سرعت اضافه کنید.

هر چند آن متفاوت است به طور گسترده ای مورد به مورد, شهر, شهرستان, دادگاه توسط دادگاه "یک اعتراض ساده می توانید کسی در هر نقطه بین $10 ، 000 به $12,000 فقط به حل و فصل مطلوب را جایی که آنها راه رفتن پس از اتمام خدمت به جامعه و نه با ترک هر چیزی است که به طور دائم در خود رکورد گفت:" چارلز تاکر جونیور شریک مدیریت با تاکر مور, گروه, LLP در مریلند است که به نمایندگی از تعدادی از معترضان طرفدار بونو. این رقم شامل هزینه های وکیل.

وکلای سراسر کشور که به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس شده اند ارائه خدمات خود را به صورت رایگان برای حمایت از معترضان و برای کمک به کاهش برخی از بار مالی است که می تواند با دستگیر شدن. نیز وجود دارد که با قرار وثیقه بودجه بسیاری از آن بدست سیل کمک های مالی به طور فعال مشغول به معترضان در خارج از زندان است. و برخی از شهرستانها از جمله ایندیاناپولیس و لس آنجلس در حال حاضر گفت: آنها نمی خواهند تعقیب مسالمت آمیز معترضان — بازداشت شدگان برای چیزهایی مانند نقض مقررات یا عدم پراکنده — پس از قابل اعتراض عمومی. اما حتی برای کسانی که متهم هستند و فقط با داشتن یک دستگیری در خود ضبط می تواند تاثیر قابل توجهی در زندگی خود را.

"مردم می تواند از دست دادن شغل خود را; آنها برای از دست رفته روز از کار در حالی که آنها در زندان است. آنها می توانند از دست دادن خانه های خود را با عدم توانایی در پرداخت چرا که آنها مجبور به پرداخت وثیقه و یا آنها حتی می تواند به از دست دادن خود را از مسکن دولتی" گفت: دریک مورگان جونیور یک وکیل در شرکت حقوقی Saeed & Little, LLP که همچنین به نمایندگی از معترضان طرفدار بونو.

"هنگامی که شما نگاه در مطالعات اطراف مالی بلند مدت اثرات دستگیر ... بیش از یک طول عمر درآمد سالانه کاهش اضافه کردن به مقدار قابل توجهی است که می تواند ایجاد یک عمده اجتماعی و اقتصادی تفاوت فقط با قرار بازداشت, اعتراض به زمانی که شما بودند 19."

این چیزی است که d'angelo Sandidge است که بیشتر ترس از آنچه که این می تواند برای آینده اش.

او فقیر در گری ایندیانا و نقل مکان کرد به Indianapolis به امید پیدا کردن فرصت های بیشتر برای رشد حرفه ای. او در نهایت فرود یک کار خوب در یک شرکت امنیتی درست قبل از دستگیری او. در حال حاضر او می ترسم که او را برای رفتن به آن را از دست بدهند و آن را به سخت برای پیدا کردن یکی از جدید.

آن را در حال حاضر احساس به اندازه کافی سخت قبل از.

"من نه جنس مخالف. من یک مرد بزرگ سیاه و سفید با موهای رنگ کرده و موهای من طبیعی نیست, آن چه شرکت را از نظر حرفه ای چون من نوارهای. و پس از آن دشوار است برای پیدا کردن کار در بسیاری از راههای مختلف," Sandidge گفت. "سپس coronavirus بوده است و همچنین اضافه کردن حتی یک لایه اضافی از مشکل گذشته از تبعیض برای من قادر به پیدا کردن کار می کنند."

در حال حاضر او دارای یک بازداشت رکورد خود را برای اولین بار. دادستان به پرونده اتهامات — مقاومت در برابر بازداشت و وجود دارد یک جلسه برنامه ریزی شده برای اوایل آگوست.

"تا زمانی که این مورد است که حل و فصل آن را به نشان می دهد در بررسی زمینه های جنایی. آن را به نشان می دهد که در انتظار" گفت: Hiba Suleman, وکیل سعید & کوچک است که به نمایندگی از Sandidge pro bono. که می تواند به خطر اندازد توانایی های خود را برای دریافت و یا نگه داشتن یک شغل.

همان درست است برای بسیاری از معترضان دستگیر ورزش در قانون اساسی خود حقوق Suleman گفت.

"قطعا وجود دارد یک مالی زای وجود دارد برای بسیاری از افرادی که در حال حاضر نیاز به انتخاب بین نوع یک وظیفه مدنی, اعتراض علیه بی عدالتی و امرار معاش خود را."

همه از این است که ساخت Sandidge احساس استرس و آشفته و عصبانی است. او هیچ ایده چه چیزی برای آینده اتفاق می افتد و هیچ اعتماد به نفس در سیستم حقوقی.

"این است چگونه سرکوب می کند. این شروع می شود با صدای خود را در حال سکوت و سپس شما روبرو هستند که همیشه رفتن به فقط" او گفت:. "شما همیشه در معرض خطر بودن بیشتر مظلوم زمانی که شما صحبت می کنند. در واقع من احساس می کنم مانند لعنت من تا به حال نرفته این رخ نمی داد. اما جدا از جنبه من قطعا احساس می کنید مانند آن مهم تر از همیشه."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن