آنچه در آن به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

در مینیاپولیس — که در آن جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس — حق وتو-اثبات اکثریت اعضای شورای شهر آمده است به

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

در مینیاپولیس — که در آن جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس — حق وتو-اثبات اکثریت اعضای شورای شهر آمده است به نفع از بین بردن پلیس.

ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی و عواقب آن متمرکز شده موشکافی در مورد نحوه ادارات پلیس استفاده از بودجه خود را.

مفاهیم مانند defunding و یا از بین بردن و یا حتی لغو پلیس کمی ظریف تر از آنچه ممکن است در سراسر آمده در اعتراض به شعار. کریستی لوپز همکاری مدیر نوآورانه پلیس برنامه در جورج تاون قانون و استفاده می شود به کار در وزارت دادگستری بررسی ادارات پلیس.

او گفت که هنگامی که مردم بحث در مورد defunding پلیس "این به آن معنا نیست که شما صفر کردن بودجه عمومی برای ایمنی. ممکن است به این معنی که شما در کاهش و یا خلاص شدن از شر police department نفسه."

اما شما هنوز هم ممکن است چیزی شبیه به یک دفتر امنیت عمومی. پس چه خواهد آن را انجام دهید ؟

ران Serpas صرف 30 سال در اجرای قانون به عنوان رئیس پلیس در نیواورلئان و نشویل تنسی و رئیس دولت واشنگتن گشت. "حدود 90 درصد از تمام اداره پلیس تماس های که من در زندگی من هیچ ربطی به عمده یکنواخت جرم" او گفت:. آنها "هیچ ربطی به تجاوز به عنف و قتل, سرقت, دزدی, تجاوز, سرقت, سرقت خودرو — هیچ چیز."

Serpas در حال حاضر تدریس در دانشگاه لویولا در نیواورلئان. او گفت: پلیس بیشتر وقت خود را صرف پاسخگویی به حوادث خودرو سر و صدا شکایت تعداد زیادی از تماس های مردم در مورد برخورد با سوء مصرف مواد است.

"زمانی که به کسی است که با داشتن سلامت روانی بحران ما اغلب در حال ارسال کردن پلیس" گفت: شکایت Abderholden که اجرا می شود مینه سوتا شاخه ای از اتحاد ملی در بیماری های روانی. او گفت: دولت بهداشت روان همراه تیم بحران است که می تواند پاسخ. "متاسفانه آنها نه به طور کامل تامین می شود به طوری که آنها می توانند پاسخ 24/7 به هر تماس است که می آید."

که بدان معنی است که پلیس از نظر قانونی باید با توجه به جیم برچ رئیس پلیس ملی پایه و اساس است.

"خط پایین این است که دیگری را به شما تماس بگیرید در یک شنبه بعد از ظهر و یا در وسط شب در شب جمعه می آیند و پاسخ برای کمک به مقابله با یک اختلاف یا اختلاف?" برچ گفت. "به معنای واقعی کلمه وجود دارد این است که هیچ کس دیگری تماس بگیرید."

بخشی از کار پیش رو برای مینیاپولیس است بدانند که کار آن باید به کسانی که تماس.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن