آنچه در آن می خواهم برای جستجو و شروع یک کار جدید در طول COVID-19

وقتی که می آید به جستجوی شغل در وسط COVID-19 pandemic, Andrea Barringer همه را دیده است. او در مصاحبه از طریق

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

وقتی که می آید به جستجوی شغل در وسط COVID-19 pandemic, Andrea Barringer همه را دیده است. او در مصاحبه از طریق زوم برای باز کردن در یک شرکت و فرد دیگر که در آن کارفرمایان آینده نگر نیست با پوشیدن ماسک. او نامه رد از خرده فروش هدف — سه نفر از آنها به دقیق — با وجود این که "یکی از شلوغ ترین مکان" در منطقه در حال حاضر.

و مهمتر از همه پس از شش هفته از جستجو استفاده از مصاحبه و رد شدن او شد و در نهایت استخدام.

با توجه به بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی از اواخر ماه آوریل نزدیک به یک چهارم از آمریکایی ها هستند نه در همه اعتماد به نفس است که آنها را در پیدا کردن یک کار جدید ظرف شش ماه اگر آنها به از دست دادن شغل فعلی خود را. که بیش از دو برابر شده از 11 درصد در سال 2019.

و در عین حال از دست دادن شغل شدید واقعیت برای بسیاری از مردم در ایالات متحده در حال حاضر و پیدا کردن یک منبع جدید درآمد ضروری است. حدود 40 میلیون آمریکایی در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک های اولیه پس از coronavirus مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و کوچک خود حقوقی واجد شرایط.

کسانی که اخراج مجبور شده اند برخی از مردم برای پرش به سمت راست دوباره به بازار کار گاهی اوقات خارج از خود را ترجیح زمینه. مانند Barringer که از دست رفته کار خود را به عنوان یک منشی مدیر برای یک تی شرت شرکت در Lawton, Oklahoma. او به دنبال کار در همه جا از یو پی اس به دندانپزشکی و حسابدار دفاتر به یک فست فود زنجیره ای.

"من پس زمینه اساسی است خدمات به مشتریان به عنوان یک کل و پس از آن هر چیزی است که تا به حال به مقابله با مشتریان و یا کار کردن با مردم است آنچه که من هدف" از 28 ساله گفت.

Barringer می گوید: بسیاری از برنامه های کاربردی با پاسخ در مورد استخدام یخ و یا در حال حاضر پر از موقعیت. اما برای آن دسته از مشاغل که هنوز باز او در نقل مکان کرد به مصاحبه. در سه حالت مختلف مصاحبه او تا به حال سه بسیار متفاوت تجربه است.

"یکی در فست فود جای هیچ کس پوشیده بود یک ماسک نشستم واقعا به همه آنها. آن را بسیار عجیب و غریب با توجه به زمان" Barringer گفت: مصاحبه او برای یک دستیار مدیر موقعیت. "من گیج شده بود که آنها حتی تا به حال یک مصاحبه حضوری."

در انتهای دیگر این طیف با یو پی اس, او تا به حال یک مصاحبه تلفنی و مصاحبه ای بیش از زوم. "این احساس بسیار طبیعی" Barringer گفت. "این یک مقدار زیادی از لبخند و تکان."

سوم مصاحبه با یک کلینیک دامپزشکی, ویژه, یک مصاحبه حضوری اما در مناسب اجتماعی فاصله و هر کس عینک ماسک. در پایان این که به پیشنهاد او این است که او پذیرفته شده است. فقط یک هفته به کار Barringer گزارش شده است بسیار خوشحال کجا او فرود آمد.

"آن را به پایان رسید تا برای من دوباره خیلی خوش شانس, چرا که نه مورد برای همه" او گفت:.

در تلاش برای پایان می رسد دیدار

برای برخی از COVID-19 همه گیر به معنای در نظر گرفتن حتی ریسک کار پس از از دست دادن شغل. عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش شده است وجود دارد هیچ کمبود شغل در برخی از بخش خرده فروشی به عنوان خدمات تحویل گسترش دهد. خارج شده استخدام بیش از 235,000 کارگران است. ZipRecruiter می گوید جستجو برای مواد غذایی مواضع افزایش 22% پس از شروع بحران است. CVS گفت: در اواخر ماه مارس آن را استخدام 50000 نفر به نگه دارید تا با تقاضا است.

مصرف یکی از این مشاغل با این حال به معنی گرفتن خطر برای سلامتی است که همراه با کار در انبار, فروشگاه و یا دیگر پر جمعیت منطقه است.

شده است که این چالش برای Avanne پرورش, 31, سیمرغ است. او از دست او در کار ساختمان وان گرم و چشمه های معدنی در بخش او می گوید: چرا که او به او گفت که کارفرمای او نمی خواهد در آینده در بیش از نگرانی در مورد آسم در طول بیماری همه گیر. این شرکت مدعی است که او را ترک کنید و پس از پر فاستر موقعیت.

اما او در حال حاضر با این نسخهها کار حتی نزدیک به خطوط مقدم پردازش و حمل و نقل کالاهای ضروری و مواد غذایی برای یک شرکت لجستیک. او در بر داشت در Craigslist.

"من هنوز هم خطر زندگی من رفتن. اگر من آن را گرفتن که که او گفت:" از coronavirus.

اما پرورش تا به حال انتخاب کمی. او می گوید: او را شکست او و بعد فورا رفت واز یک محرک بررسی نشده است و او تا به حال هیچ شانس با تشکیل پرونده برای بیکاری.

پخش عمده دیگری پیشرو استخدام فشار آمازون است. آن را به ارمغان آورد و در بیش از 175,000 کارکنان جدید در این بیماری همه گیر. یکی از آنها این است که 26 سال سن استفان Proctor که سمت چپ کار خود را به عنوان یک سرور در یک Texas Roadhouse رستوران در نزدیکی دالاس هنگامی که آن را منتقل به به-بروید ، پرداخت شد و دیگر پایدار برای او که در آن نقطه او در بر داشت یک مرکز پاسخگویی آمازون.

گرفتن کار به عنوان آسان به عنوان پر کردن مجازی "ارزیابی آنلاین" و چیدن تاریخ شروع ناظر می گوید: — هیچ مصاحبه رسمی. و او تخمین می زند او در حال حاضر ساخت تقریبا سه برابر آنچه که او ساخته شده در رستوران آنجا که $1500 در هفته بسته به اینکه چگونه بسیاری از اضافه کاری شیفت او را قادر به انتخاب کنید تا.

او می گوید: حجم کار بود "مجنون" زمانی که او برای اولین بار شروع به دلیل چقدر مردم به خرید آنلاین. اما این شرکت در تلاش است برای حفظ کارگران با افزایش انگیزه. از اواسط ماه مارس آمازون ارائه کرده است $2 ساعتی بالا بردن انبار برای کارگران است. شرکت تدریجی است که "hazard pay" در پایان این ماه است. ناظر می گوید که او نیز بدست پرداخت دو برابر معمول خود نرخ را برای اضافه کاری شیفت.

اما سوال از ایمنی محل کار.

"شما باید یک تن از مردم در کارخانه اما در همان زمان آنها اقدامات در محل برای اطمینان حاصل کنید که شما در کنار کسی" Proctor گفت. "آنها اجرای 6-پا حکومت دیوانه می خواهم."

او می گوید او احساس امن تر در مرکز پاسخگویی آمازون از او در رستوران است که بخشی از بازگشایی و استقبال از مهمانان از طریق درهای خود را هر روز.

Onboarding آنلاین

جینا غرب پذیرش کار جدید به عنوان یک مدیر روابط عمومی برای Workhuman یک منابع انسانی شرکت نرم افزاری در اوایل فوریه. او همه مجموعه ای برای شروع در دفتر در مارس 18.

"در روز جمعه و قبل از من شروع کردم یک تماس و [آنها] گفت:" در واقع ، همه کار از خانه شما اخذ خواهد شد کامپیوتر خود را از طریق پست به شما و همه چیز را به کنترل از راه دور'" غرب گفت.

آن را بسیار سخت برای غرب بود و در آنجا مشغول به کار در ارتباطات بخشی از کار او این است که آشنایی با این شرکت و کارکنان آن و گفتن داستان خود را. که سخت به انجام زمانی که او هنوز به دیدار با هر یک از همکاران در فرد است.

"من می خواهم به می دانم که مردم من می خواهم به آن اتصالات, من می خواهم به گوش کسی صحبت کردن در راهرو در مورد چیزی سرد آنها انجام می شود و مانند" صبر کنید به من بگویید بیشتر در مورد آن. به طوری که سخت ترین چیز در مورد کنترل از راه دور است که من قادر به ساخت این روابط به شدت به عنوان من می توانم اگر من در دفتر" غرب گفت.

که گفت: او را سپاسگزار است که Workhuman نگه داشتن همه از آن سلامت کارکنان و ایمنی در ذهن با نگه داشتن اتاق بسته است. و او onboarding فرایند صاف بود: یک هفته کامل از جلسات و facetime با همه همکاران جدید. و برای کسانی که onboarding در همان زمان او بود که آنها با تشکیل یک نوع خاص از اوراق قرضه بیشتر تلفظ ارتباط اجتماعی است که بسیار مهم در جهان هنوز هم تعریف شده اجتماعی فاصله.

"من درک می کنم که کسانی که اوراق قرضه احتمالا قوی تر در فرد اما در همان زمان ما تا به حال این وضعیت منحصر به فرد است که پیوند ما در راه است که هنوز بسیاری از مردم می گویند که آنها" در غرب گفت.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن