چه آن را مانند شروع یک کار جدید از خانه در طول COVID-19 همه گیر

سخت به عنوان آن را ممکن است به این باور است با توجه به سرسام آور بیکاری اعداد وجود دارد کسب و کار است که در حا

توسط AKHBAREMAAAA در 29 اردیبهشت 1399

سخت به عنوان آن را ممکن است به این باور است با توجه به سرسام آور بیکاری اعداد وجود دارد کسب و کار است که در حال در آوردن کارکنان جدید.

آن را نه فقط در فروشگاه های مواد غذایی و انبارها اما برای موقعیت های که به طور کامل از خانه کار می کنند. پس چه چیزی آن را مانند به استخدام از راه دور در وسط یک بیماری همه گیر?

بله شما آن را حدس زده: شروع یک کار جدید در حال حاضر شامل بسیاری از چت تصویری. مصاحبه های ویدئویی, ویدئو, سفید, تخته, تست, تصویری, جهت.

"من شده اند به دفتر. من هرگز دیده می شود این دفتر گفت:" تریستان سالن که شروع به کار جدید خود را به عنوان یک مهندس نرم افزار در Raleigh, North Carolina, چند هفته پیش. "من نمی دانم که در آن میز من است. من نمی دانم اگر من یک پنجره به من نگاه می کردن اگر من درست در کنار حمام."

هال که در خانه در حال حاضر مصاحبه در حالی که روی زمین افتاده. او تا لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و کراوات تعظیم حتی کفش, او ادعا می کند. او تا به حال جلسات مجازی, مجازی ناهار — اگر چه حداقل کباب HR خریداری او واقعی بود.

"او" که در آن شما می خواهید به خوردن ؟ شما می دانید مانند ما انجام DoorDash,'" سالن توضیح داد. "و من می خوردند در مقابل صفحه کامپیوتر در حالی که فرد دیگری در طرف دیگر از صفحه نمایش خوردند به عنوان به خوبی."

آن را عجیب و غریب, اما آن یک زمان عجیب و غریب برای یک انتقال بزرگ برای استخدام های جدید و کارفرمایان به طور یکسان.

"ما در حال حاضر چهار نفر onboarded. و هر یک شده است کمی بهتر" گفت: Alicia هارمون o'meara که سر ساعت در Edmodo, آموزش از راه دور شرکت در نزدیکی سان فرانسیسکو.

برای اولین بار از راه دور استخدام Edmodo FedExed یک شرکت لپ تاپ اما دیر شده بود تا کارمندان مجبور به استفاده از خود را که نمی هموار.

"بنابراین به معنای واقعی کلمه است که اولین دوشنبه, من فقط با تلفن با او می گویند," سلام, من اینجا هستم تا شما را در انجام یک کار. من فقط نمی دانم چگونه به شما بخشی از آن کار'" o'meara گفت.

او شده است پالایش فرآیند کنار هم قرار دادن جدید راهنما و آموزش استراتژی های مانند "مجازی سایه" با استفاده از صفحه نمایش های.

اما وجود دارد بیشتر به onboarding از آموزش وجود دارد کل اجتماعی چیزی.

"من میخوام متناسب با تیم ؟ من میخوام با کلیک همه و همراه با رئیس من گفت:" رابرت پایین که فقط شروع یک کار جدید در تجزیه و تحلیل داده های یک بیمارستان در اورلاندو ،

او انتقال از یک پرستار بالین بنابراین او را به کار استفاده می شود و او احساس گناه در حالی که همکاران سابق خود در خط مقدم.

"من در حال حاضر صحبت کرد به من و گفت:" مرد من نه فقط به عنوان مولد به عنوان من فکر می کنم من خواهد بود'" پایین گفت. "و او اطمینان بخش و در واقع گفت:" آره هیچ کس در حال حاضر است.'"

اجتماعی بخشی از onboarding است فقط به سادگی سخت تر در حال حاضر می گوید جیل چپمن با منابع انسانی شرکت خدمات nikki young. او می گوید: تمام کسانی که مسخره تیم تمرینات ساختمان — مانند زمانی که او طول می کشد کسی در اطراف خود را در آپارتمان و یا خانه بیش از ویدئو و یا معرفی حیوانات خانگی و بچه ها — چیزهای که مهم است در حال حاضر. حتی اگر هر کس دیگری است که به نوعی بیش از آن.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن