آنچه آن را مانند به حرکت سال اول از مادری بدون یک خانه پایدار

در زیر گزیده ای از لورن سندلر کتاب جدید "این است که تمام کردم: یک مادر جدید برای جستجو در خانه" که به شرح زیر

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

در زیر گزیده ای از لورن سندلر کتاب جدید "این است که تمام کردم: یک مادر جدید برای جستجو در خانه" که به شرح زیر یکی مرور فقر و خدمات اجتماعی سیستم در طول سال اول خود را از مادر. با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن سندلر گفتگو با کای Ryssdal.

Camila برگزار شد من از تماس با چشم به من توضیح داد که به این گروه از زنان در اتاق که اگر آنها مایل بودند من می خواستم به دانستن داستان های خود را به شاهد زندگی خود را. برخی از آنها شانه ای بالا انداخت. برخی از آنها را تکان داد سر خود را. برخی از راننده سرشونو تکون دادن باز به دعوت و اگر شک و تردید است. اما Camila نشسته حتی بلندتر و خورده طولانی بیش از انگشتان دست کودک-آبی کیف پول استراحت در دامان او. احساس می کنم می تواند یک سوئیچ نور و با آن ذهن او دور او افکار گردش به جلو به عنوان او تشکیل شده است. گونه اش رنگ پریده برای دومینیکن, پوست, سرخ, کمی, مانند گرما ساخت داخل ، او منتظر مودبانه برای من به پایان برساند و برای دیگران در اتاق به صحبت می کنند. او مجموعه ای فک طریق سکوت بی دست و پا است که به دنبال. و سپس نشسته بر روی لبه صندلی خود او صندل بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین Camila صحبت کرد. او گفت که او تا به حال یک داستان برای گفتن.

در اینجا او در حال حاضر هفته قبل از زایمان برنامه ریزی برای خاموش ماندن رفاه و پایان خود را در رشته حقوق جزا. از آن جلسه برای اولین بار حس کردم که او یک زن بود که خم جهنم در آتش خودش را از این پناهگاه دور از شرایط گذشته نسبت به چیزی جامد و بلند پروازانه. اما مهم نیست که چقدر بلند او انجام شده خودش پا باقی مانده لنگر در محل او بود. او متولد شد به مبارزه و عمیقا افسار وجود دارد.

به عنوان من آمد به تجربه او در درون و فراتر از داستان او یک چیز برای من روشن بود: اگر Camila نمی تواند با استفاده از عقل او و پشتکار به سیستم کار برای او هیچ کس نمی تواند.

من در پناهگاه که در آن Camila شد به طور موقت زندگی می کنند چرا که من می خواستم به شاهد و درک چگونگی تعمیق نابرابری است که زندگی در امریکا و به خصوص نیویورک است که غنی به عنوان فقرا فقیرتر. این شهر سرگرمی-خانه آینه ملی نابرابری نمایش تفاوت کلاس در آنها بیشتر اغراق آمیز اشکال. در پناه من ملاقات زنان که زمینه های متنوع اما که همه تا به حال هیچ جایی برای رفتن زمانی که آنها نشان داد تا با کیسه های خود را و جایی برای رفتن زمانی که آنها آنها را بسته بندی شده پس از آن زمان به ترک.

داده ها می توانید به ما بگویید که در رفاه اطمینان حاصل کنید. اما آن را نمی کند به ما بگویید که یک فرد می شود مترادف با رفاه تعریف شده است و توسط آن یک زندگی را روایت مقطر به تعدادی عاری از انسانیت از فردیت.

من برای اولین بار به شهرستان نقل مکان کرد در سال 1992 زمانی که بی خانمانی در نظر گرفته شد یک بحران ملی. شب من بستهای من کیسه 23,482 مردم از خواب در شهر در مکان پناهگاه است. با شب من Camila در سال 2015 این تعداد به حال ballooned به بیش از شصت هزار نفر در این شهر جریان اصلی پناهگاه که در آن در مجموع این سال بیش از 127,000 مردم صرف حداقل یک شب. که در سال هزاران نفر قرار گرفتند تخصصی پناهگاه برای خشونت خانگی بازماندگان جوانان بی خانمان و یا افراد مبتلا به HIV/AIDS. و هزاران نفر قرار دارد در اتاق های هتل و یا ویران آپارتمان منتظر تعیین واجد شرایط بودن برای مسکن موقت کمک محروم بودند کمک های مداوم. در خیابان, در, پارک, در قطار مترو بیش از پیاده رو منافذ بیش از هزاران تلاش برای یافتن آرامش در یک نوار از مقوا یک کیسه پر شده با هر آنچه که می تواند انجام شود و یا scrounged.

بحران به مراتب بیشتر قدر در حال رشد است.

بی خانمان: چه کلمه بیشتر obliterates ظرافت و آزمایشات پیچیده روابط از جاه طلبی های از برنامه ؟ این به معنی شکست به جای پشتکار; بی خانمانی به عنوان یک پایان حتی در سن جوان است. اما بحران بی خانمانی یک تک لنز در لوله شکل نما آمریکایی فقر بیشتر به طور خاص فاجعه شهری, آمریکا, فقر, و حتی بیشتر به طور خاص فقر زنان شهری در امریکا است. داستان از هر کسی که خود را بی خانمان و یا در یک محل جدی مسکن و بی ثباتی فردی است و در عین حال هر یک داستان خود را از نمای نزدیک از این کشور عمیق ترین معایب: محو خالص ایمنی معضل مسکن نابرابری یوغ که خانواده شما به دنیا آمد به اصرار تثبیت نژادپرستی و بار است که زنان مجبور به حمل کاملا به تنهایی.

به لحاظ نظری و فقر و تبعیض قائل نیست. بدون شک وجود دارد که آن را سخت در فقر اما بیشترین کار را انجام نمی آن را به عنوان پدر و مادر تنها. در میان کشورهای توسعه یافته هیچ کشوری نتواند آن مادران تنها به شدت به ایالات متحده است. در اینجا آنها دریافت محقر اجتماعی درآمد پشتیبانی بدترین اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مراقبت از گزینه های حداقل مرخصی خانواده و بهداشت و درمان. بیشتر مادران تنها در ایالات متحده در کشورهای دیگر, اما آنها هنوز هم فقیر توسط فجیع نابرابر دستمزد کم است. تنها یک سوم جمع آوری حمایت از کودکان. جای تعجب نیست که مادران مجرد را تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق ما جمعیت بی خانمان—آیا ما آنها را در حال خواب در خیابان یا نه.

این اطلاعات است که هر شهروند نگران می توانید با جستجو در اینترنت. اما داده ها را بگویم کل داستان. ما روبرو می شوند پس از چند داستان در مورد بی خانمان که اعمال رژ لب, تغییر پوشک و رفتن به محل کار یا کلاس یا به بی نهایت مشمع کف اتاق -- floored فلورسنت روشن اتاق انتظار از ما شکست اجتماعی-خدمات سیستم. داده ها می توانید به ما بگویید که در رفاه اطمینان حاصل کنید. اما آن را نمی کند به ما بگویید که یک فرد می شود مترادف با رفاه تعریف شده است و توسط آن یک زندگی را روایت مقطر به تعدادی عاری از انسانیت از فردیت.

فقر در یک روز-به-روز و ساعت به ساعت بر اساس اغلب numbingly خسته کننده است. ساعت صرف شده در اتاق انتظار فقط برای یادگیری یک قرار ملاقات لغو شده است و نیاز به احساس زمان آهسته در همان فضا دوباره روز بعد. شب بعد از پناهگاه مقررات منع رفت و آمد به تنهایی در یک اتاق با یک خواب کودک. کیلومتر مترو آهنگ به دنبال آن از راه دور یک محله دیگر جستجوی منابع و اطلاعات است. این بود زندگی بود که آشنا به Camila طولانی قبل از او وارد پناهگاه جایی که من او را ملاقات کرد. آن بود که او و مادرش در دوران کودکی. آن بود که دوران کودکی خود را. در حال حاضر آن را به فرزند خود در دوران کودکی.

بی خانمانی است که در مورد بحران مسکن اولین و مهمترین. و مسکن در سن و سال ما در مورد ارث از خانواده های ما: چگونه از آنها مراقبت و یا سوء استفاده از ما چگونه آنها را بالا بردن و یا خشمگین شدن ما چگونه آنها می توانند و یا نمی تواند و یا خواهد شد و یا نخواهد به ما کمک کند. این داستان از کودکان و پدر و مادر خود را. در فقر که در آن خانواده های تک والد هستند و هنجار آن را داستان از کودکان و مادران و آزار دهنده گریزپا از مشارکتی و مسئول بودن. مادر او تحویل داده و او را به یک زندگی غیر ممکن است شرایط. اما Camila مشخص شد به مختل است که چرخه به پاس کردن سرنوشت متفاوت.

چه خواهد کشید ؟

تصویر خود را در بیست و دو با هیچ حاشیه برای خطا. تصویر خودتان shouldering استرس مراقبت از نوزاد در حالی که در تلاش برای حرکت سیستم کاملا خود را. تصویر رو از جمله اضطراب و ترس با تنها کودک شما گریه می کند به عنوان یک شریک.

هر یک از زنان من به پایان رسید تا در پناه طریق یک مسیر متفاوت است. یک معتاد به مواد مخدر مادر که نمی تواند او را در. یکی بود شاهد مرگ خشونت آمیز از هر نزدیک و اعضای خانواده اش در ایالات متحده است. یکی از پدر و مادر که دیگر نمی تواند زندگی خود را با بیماری های روانی که شاید او را دیدم بارداری به عنوان آخرین کلش. یکی اخراج شد. در بسیاری از این موارد نوزادان خود را' پدران گفت: آنها می خواهم به چوب در اطراف در ابتدا تنها به محو از تولد. همه آنها دلخراش معنی دار داستان را بگویید که انجام میلیون ها نفر از زنان دیگر در شرایط خود را. اما در میان آنها Camila نشان داد سطح عزم و ابتکار است که نشانه های این که او ممکن است قادر به پیدا کردن راه خود را از طریق دخمه پرپیچ و خم را به یک آینده در طرف دیگر. من می خواستم برای دیدن اگر او می تواند.

گزیده ای از "این همه من" توسط لورن سندلر. کپی رایت © 2020 توسط لورن سندلر. اقتباس با اجازه از خانه تصادفی یک اثر و بخش Penguin Random House LLC, New York. تمام حقوق محفوظ است. هیچ بخشی از این گزیده ای ممکن است تکثیر یا تجدید چاپ بدون اجازه کتبی از ناشر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن