آنچه آن را مانند به اجرای یک دولت بیکاری دفتر در حال حاضر

بیست و دو میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری در ماه گذشته با قرار دادن یک فشار ناگهانی در ادارات دولتی ا

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

بیست و دو میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری در ماه گذشته با قرار دادن یک فشار ناگهانی در ادارات دولتی است که مسئولیت رسیدگی به برنامه است. در تگزاس این کشور دومین اقتصاد دولتی بیش از 1 میلیون نفر ثبت شده اند. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با اد Serna, مدیر اجرایی کمیسیون نیروی کار تگزاس که نظارت بر دولت را از مزایای بیکاری.

"این ششمین آژانس دولتی است که من مشغول به کار در در تگزاس دولت در حدود 34 سال" Serna گفت. "چیزی شده است به عنوان چالش به عنوان nerve-wracking به عنوان پر تنش به عنوان این است."

این کمیسیون نیروی کار تگزاس مانند دیگر بیکاری دفاتر در سراسر کشور اضافه شده است کارکنان و گسترش ساعت. حتی با سه جدید مراکز تماس عامل Serna گفت: از طریق گرفتن به دفتر است که هنوز هم یک چالش است.

"ما می دانیم که ما می تواند کمک به مردم هنگامی که آنها به ما" Serna گفت. "و ما نا امیدی است که حجم فقط همچنان به افزایش است. دیروز ما با دریافت بیش از 2 میلیون تماس و ما نمی تواند پاسخ همه آنها را بدیهی است چرا که حدود 61 تماس دوم."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن