آنچه باعث می شود مردم می خواهید به سر و صدا از ویندوز و یا از بین بردن اموال ؟

در نیویورک مقامات دولتی را کشیده اند با هم 500.000 دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در برانکس که آسیب دیده و

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

در نیویورک مقامات دولتی را کشیده اند با هم 500.000 دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در برانکس که آسیب دیده و یا غارت در این روز از تظاهرات. مادر اریک گارنر — این Staten Island, New York, مرد کشته شده در سال 2014 توسط یک افسر پلیس که با استفاده از یک سبد — در پشتیبانی کامل از تظاهرات در روزهای اخیر اما نام افرادی که استوک خشونت "اپورتونيست."

در مینیاپولیس گروه بیمه و برآورد خسارت در حدود 25 میلیون. بسیاری از تظاهرکنندگان می گویند اعتراض مسالمت آمیز ضروری است; دیگران می گویند برابر با عدالت و نه صدمه به اموال مرکزی موضوع در اینجا.

آن مشخص نشده است چه کسی مسئول از فعالیت های غیر قانونی — که آیا آن را در خارج از گروه و یا افرادی که زندگی در این شهرها است. اما آنچه باعث می شود مردم می خواهید به سر و صدا ویندوز و از بین بردن اموال ؟

"این هرگز فقط در مورد این رویداد تحریک" گفت: Darnell, شکار, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. "آنها تمایل دارند در نتیجه یک انفجار از عوامل زمینه ای شده اند که نهفته برای سالها."

در حال حاضر این عوامل شامل افراد روابط با دولت و پلیس. اما آن را نیز در مورد روابط خود با جوامع خود.

"بسیاری از مردم از آن جوامع خواهد استدلال می کنند آن را واقعا نمی جامعه من. در واقع کسب و کار در این جامعه اغلب exploit من" شکار گفت.

تحقیقات نشان می دهد که هنگامی که پلیس می پوشند riot gear یا استفاده از گاز اشک آور همه چیز می تواند به تشدید بیشتر به سرعت.

"هنگامی که پلیس سعی کنید به نظم آن را ایجاد سرخوردگی بیشتر به ارمغان می آورد و مردم بیشتر و بیشتر مقاومت" گفت: Kevin Mumford در, استاد تاریخ و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. او گفت: پس از نا امیدی می شود جسمی افراد ممکن است در عمل در برابر کسب و کار است که احساس نمادین است.

"این کاملا خود به خودی" او گفت:. "وجود دارد یک روایت."

Mumford گفت مارک ها و ساختمان های خود را می توان فیزیکی نمایندگی از نابرابری. مثلا هدف ضربه اولیه در مینیاپولیس. نام تجاری است که مقر آن وجود دارد و در سال 2004 این شرکت اهدا 300.000 دلار به شهرستان برای کمک به خرید 30 دوربین های مدار بسته در مرکز شهر. و آن را به همکاری با پلیس در راه های دیگر شده اند که با انتقاد فعالان محلی.

شکار گفت: آن را فقط در مورد فروشگاه های خاص, اما گاهی اوقات خاص محله.

"ما شاهد بسیاری از فعالیت های نسبتا مجلل و مرفه جوامع از ساحل به ساحل" او گفت:, و اضافه کرد که البته برخی از افراد می تواند سرقت به استفاده از لحظه ای. اما برای دیگران این می تواند آخرین راه حل را با توجه به نابرابری.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن