چه ممکن است PG&E — و مشتریان خود — از همکاری با تسلا?

PG&E و تسلا این هفته اعلام کرد که آنها را شکسته زمین را با یک باتری یون لیتیوم ذخیره سازی انرژی در تاسیسات

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

PG&E و تسلا این هفته اعلام کرد که آنها را شکسته زمین را با یک باتری یون لیتیوم ذخیره سازی انرژی در تاسیسات. سیستم خواهد بود ساخته شده و نگهداری شده توسط هر دو شرکت و متعلق به اداره شده توسط کالیفرنیا ابزار قدرت.

اما نمی PG&E فقط از ورشکستگی است ؟ آیا این سرمایه گذاری را حس می کند برای شرکت و برای ratepayers در دراز مدت?

یکی از دلایل PG&E با انگیزه بود برای ساخت این تسهیلات ذخیره سازی در شهرستان مونتری ایالت کالیفرنیا است که این فرمان توسط دولت به تامین انرژی ظرفیت ذخیره سازی. و علامت Specht یک تحلیلگر انرژی در اتحادیه دانشمندان نگران گفت: از این ابزار چشم انداز این همکاری باعث می شود بسیاری از حس.

"تسلا است کاملا پیشرفته با فن آوری باتری و PG&E بود به دنبال کسی که می تواند آنها را با عرضه خوب باتری" Specht گفت.

باتری استفاده خواهد شد توسط PG&E برای ارائه قدرت به مشتریان. زمانی که تسهیلات می آید آنلاین ابزار می تواند تعطیل ناکارآمد گاز نیروگاه آن را می خواستم به صورت آفلاین برای سال. که بهره وری باید آن را ارزان تر برای PG&E برای تولید انرژی که باید در نهایت قطره به ratepayers.

اما "این روشن نیست که چقدر و چه زمانی سودمند ratepayers را در واقع شروع به دیدن صرفه جویی در صورتحساب خود را گفت:" پل Denholm, با ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاه.

او گفت که به دلیل قدرت سیستم های چند میلیارد دلار دارایی پرداخت می شود که برای بیش از چند دهه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب