چه گزینه های من اگر من از دست رفته من بیمه درمانی است ؟

حدود 27 میلیون آمریکایی ممکن است از دست کارفرمای خود را مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان به دلیل COVID-19 گیر با ت

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

حدود 27 میلیون آمریکایی ممکن است از دست کارفرمای خود را مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان به دلیل COVID-19 گیر با توجه به یک گزارش جدید از قیصر بنیاد خانواده.

از آنجا که بحران آغاز شد بیش از 33 میلیون آمریکایی را برای ثبت مزایای بیمه بیکاری — معادل 1 از هر 5 آمریکایی کارگران.

اما چندین گزینه وجود دارد که شما می توانید دنبال و اگر شما از دست داده اند, خود را تحت پوشش بیمه درمانی.

"آنها به احتمال زیاد مقرون به صرفه تر از مردم ممکن است انتظار" با توجه به تعمید Linke جوان یک همکار با USC-بروکینگز شفر ابتکار برای سیاست های بهداشتی.

بازار صحبت به سیاست های بهداشتی کارشناسان برای یادگیری در مورد برخی از برنامه های که در دسترس هستند.

پوشش تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه

مردم می توانند با خرید بیمه بهداشت و درمان در ACA بازار از طریق دولت فدرال در healthcare.gov و یا یک دولت در بازار است.

جوان گفت که طرح یارانه ها و بر اساس برآورد کل درآمد سالانه خود را از مزایای بیمه بیکاری و درآمد انتظار می رود اگر شما بازگشت به کار.

"بنابراین به طور متوسط برای افرادی که در خرید یک برنامه در healthcare.gov در سال گذشته کمک های مالی تحت پوشش 87 درصد از حق بیمه," او اضافه شده است.

تارا کلش ارشد سیاست تحلیلگر در مرکز بودجه و اولویت های سیاست گفت که مردم نیاز به سرعت عمل می کنند وقتی که می آید به استفاده از این نوع پوشش. آنها باید 60 روز از تاریخ آنها پوشش از دست داده بنابراین برای افرادی که خود را از دست داده بیمه در اواخر ماه مارس پنجره بسته خواهد شد به زودی.

نی اشاره کرد که دولت فدرال ایجاد نمی اضطراری دوره ثبت نام ویژه یا مهر و در پاسخ به بحران است. منظور از افراد واجد شرایط برای یک موجود SEP شما نیاز به مواجهه با شرایط خاص مانند داشتن فرزند و یا از دست داده اند و کار مبتنی بر پوشش.

"متاسفانه این برگ از بسیاری از مردم است که هر کس ثبت نام در کار خود را مبتنی بر پوشش و افراد دیگر نیست و ارائه آن در دسترس نباشد به خصوص کاهش درآمد مردم و نامتناسب مردم رنگ" نی گفت.

وجود 13 ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک و آیداهو که در حال ساخت استثنا برای ایجاد. در پاسخ به COVID-19 این کشورها همکاری با شرکت های بیمه برای ایجاد ویژه ثبت نام دوره. شما می توانید پیدا کردن خود را در مهلت در اینجا.

پزشکی

با توجه به KFF گزارش نزدیک به نیمی از آمریکایی ها که ایجاد شد پس از از دست دادن شغل خود را واجد شرایط برای خدمات درمانی فراهم می کند که رایگان و یا کم هزینه مراقبت. که برنامه فدرال فراهم می کند پوشش برای آمریکایی های کم درآمد.

شما می توانید بررسی خود را با دولت مدیکید برای پیدا کردن اگر شما و خانواده شما واجد شرایط هستند در اینجا.

جوان گفت که مدیکید واجد شرایط را به حساب خانواده خود را در حال حاضر درآمد ماهانه همراه با هر گونه قطع پرداخت و بخشی از مزایای بیمه بیکاری. (الزامات حذف اضافی 600 $در هر هفته در UI ارائه شده تحت برنامه مراقبت عمل می کنند.)

"اگر شما واجد شرایط برای پزشکی که به شدت خود را بهترین گزینه," او گفت:.

کبرا

در زیر مزایای فدرال قانون شناخته شده به عنوان کبرا بیشتر کارکنان که از دست دادن یا ترک یک کار باقی می ماند می تواند خود به کارفرما طرح سلامت برای حداقل 18 ماه. با این حال تعداد بسیار کمی از مردم در ثبت نام برای کبرا چون گران با توجه به متی Rae, دانشیار مدیر مراقبت های بهداشتی, بازار, پروژه در KFF.

"شما می توانید همان برنامه به شما به عنوان استفاده می شود به خرید قبل از, اما ممکن است آن را سه یا چهار بار به عنوان گران قیمت به این دلیل که کارفرما نمی باشد لگد زدن به هر چیزی نسبت به حق بیمه" جوان گفت:. "بسیاری از افرادی که به تازگی گذاشته در حال رفتن به پیدا کردن که خرید پوشش در بازار و یا بدیهی است که مدیکید اگر آنها واجد شرایط در حال رفتن به به مراتب ارزان تر از کبرا."

به طور متوسط کبرا, دریافت کنندگان تا پایان پرداخت بیش از $20,000 در سال برای یک خانواده چهار.

استراو گفت که این طرح نیز برگ از افرادی که تا به حال ثبت نام در کار مبتنی بر پوشش در یک شرکت که ورشکست فسخ بیمه خود را برنامه ریزی.

اما جوان گفت: وجود برخی مزایا مانند گرفتن به نگه داشتن خود را با کبرا.

کوتاه مدت برنامه های بهداشتی

این برنامه ای که شما می توانید با ثبت نام در هر زمان است. کلش هشدار داد که این می تواند محدود کننده در پوشش خود. شما اغلب نمی دانم در پیشبرد آنچه که آنها در حال رفتن به پوشش و آنها می توانند خود را از قبل موجود شرایط از سیاست.

"این یک گزینه خوب برای مردم, اما این یک گزینه است که در خارج وجود دارد," او گفت:. "ما در بر داشت قصد دارد به صورت کاملا گمراه کننده در مورد پوشش خود را."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن