آنچه که پس از جنگ امریکا می توانید به ما بگویید که در مورد امروز رکورد بیکاری

فقط یک زن و شوهر از سال پیش به ایالات متحده بود تجربه طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ است. آن بود که 11 سال

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

فقط یک زن و شوهر از سال پیش به ایالات متحده بود تجربه طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ است. آن بود که 11 سال از رشد است که شاهد کمترین نرخ بیکاری در 50 سال تا COVID-19 شیوع همه چیز را تغییر داد.

آخرین شغل گزارش نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به عنوان نرخ بیکاری به 14.7% و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. با یک تغییر در اقتصاد ما شده است به دنبال به گذشته لحظات بحران به دیدن آنچه در آن زمان به ما آموزش می تواند به ما در مورد تغییر اقتصاد است.

امروز ما به دنبال در پس از جنگ امریکا و چگونه این کشور موفق به پیدا کردن شغل برای 16 میلیون جانبازان جنگ جهانی دوم.

"قدر از آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر شبیه به قدر از انتقال ما از طریق رفت و در جنگ جهانی دوم" گفت: Gary ریچاردسون سابق مورخ سیستم فدرال رزرو.

قبل از اینکه ما وارد جنگ در سال 1941 به ایالات متحده بود و بیرون آمدن از رکود بزرگ و ماندگار نرخ بیکاری دو رقمی. اما در سال 1943 اقتصاد بود بسیج در سراسر جنگ تلاش قرار داده و میلیون ها نفر از مردم به کار در جنگ تولید.

"بسیاری از مردان نیاز بود در جنگ با تلاش و پس از آن بسیاری از زنان در واقع کشیده شد به نیروی کار گفت:" کارولین Fohlin اقتصادی مورخ در دانشگاه اموری.

از سال 1941 تا 1945 در ایالات متحده پیکربندی مجدد نزدیک به نیمی از نیروی کار در طول جنگ بود. هنگامی که جنگ به پایان رسید اقتصاد در حال گذار از یک جنگ اقتصاد را به یک محل که در آن میلیون ها نفر از سربازان و غیر نظامیان می تواند پیدا کردن شغل.

دولت ایالات متحده به شدت سرمایه گذاری در این انتقال. بسیاری از کسب و کار داده شد و مورد حمایت دولت اعتباری برای کمک به آنها را سازماندهی مجدد برای مصرف کننده پس از جنگ اقتصاد است. رئیس جمهور فرانکلین روزولت امضا GI Bill اجازه داده است که برای ارزش یک سال از بیکاری چک و کمک 7 میلیون بازگشت سربازان آموزش و پرورش.

"دولت متوجه شد که مردم برای رفتن به برخی از مشاغل جدید به خود شغل است. اما دولت و اکثر مردم درک نمی کنند چه کسانی که شغل هستند" ریچاردسون گفت.

سرمایه گذاری در فن آوری های جدید در طول دوره پس از جنگ کمک بیشتر صنایع جدید مانند تکنولوژی کامپیوتر فعال است که دهه های طولانی بهبود اقتصادی.

اما در بحران امروز, پایین آمدن از رکورد بیکاری بالا بستگی به نامشخص بهداشت عمومی آینده.

"ما در حال رفتن به می دانم که زمانی که ما در بازیابی زمانی که بچه ها در حال رفتن به مدرسه و مردم هستند و بنابراین قادر به بازگشت به کار و که آن را امن برای انجام این کار" Fohlin گفت.

تا کنون کنگره را تایید کرده است تاریخی اقدامات به تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد با افزایش مزایای بیکاری اضطراری وام برای کسب و کارهای کوچک و محرک چک برای میلیون ها نفر از مصرف کنندگان — همه تلاش ها برای تسکین اقتصادی. کامل بهبود اقتصادی می تواند نیاز به حتی بیشتر فدرال پاسخ.

"دولت برای حمایت از نوآوری و کارآفرینان در حال رفتن به نیاز به منابع مناسب به طوری که آنها می توانید آزمایش و آمد تا با ایده های جدید و فن آوری های جدید که در حال رفتن برای به دست آوردن نیروی کار بازگشت به کار" ریچاردسون گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن