چه در مجلس سنا جمهوری خواهان پیشنهاد برای COVID-19 امداد لایحه

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود که خود را به پرده $1 تریلیون coronavirus امداد لایحه پنج شنبه. کنگره هنوز تصمیم

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود که خود را به پرده $1 تریلیون coronavirus امداد لایحه پنج شنبه. کنگره هنوز تصمیم گرفته نشده که آیا به گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مکمل بیکاری که منقضی می شود در پایان این ماه است.

بازار را نانسی مارشال-Genzer است پیگیری این اخبار. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: نانسی در حال جمهوریخواهان در حمایت از گسترش اضافی بیکاری ؟

نانسی مارشال-Genzer: آنها تقسیم بیش از این است. آنها می توانند پیشنهاد تمدید موقت از 600 دلار پرداخت. و یا آنها ممکن است به کارگران بیکار پایین تر هفتگی مکمل — شاید چند صد دلار در هفته است.

بن-Achour: و هنگامی که انجام آن 600 دلار پرداخت کرد ؟

مارشال-Genzer: در چند روز. رسما پایان می رسد در تاریخ 31 ژوئیه که یک روز جمعه است. اکثر ایالت پرداخت نرخ بیکاری در هفته منتهی به شنبه نه جمعه. این بدان معناست که برای بسیاری از کارگران بیکار این است که در هفته گذشته آنها را دریافت اضافی $600.

بن-Achour: چه نگه داشتن کنگره از گسترش اضافی 600 $در هفته ؟

مارشال-Genzer: برخی از جمهوری خواهان می گویند 600 دلار پرداخت بیش از حد بالا است و مانع مردم از به دنبال یک شغل زیرا آنها کسب درآمد بیشتر در بیکاری از آنها را زمانی که آنها مشغول به کار بودند. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کرد و گفت: در CNBC که بیکاری نباید بیش از 100 درصد از کارگران حقوق و دستمزد:

"اما ما به مطمئن شوید که افرادی که در خارج وجود دارد که می تواند به پیدا کردن شغل و دریافت دستمزد معقول جایگزین. پس از آن خواهد شد بر اساس حدود 70 درصد دستمزد تعویض."

Mnuchin همچنین گفت که وجود خواهد داشت نه یک اعتبار مالیاتی حقوق و دستمزد در جمهوری امداد لایحه. این چیزی است که رئیس جمهور تهمت بود هل دادن.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن