چه زمان اعتراض به نابرابری اقتصادی

مالکیت سهام و نرخ بیکاری و دستمزدها به طور متوسط تنها برخی از مکان های ما دیدن نژادی تقسیم ثروت در این اقتصاد

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

مالکیت سهام و نرخ بیکاری و دستمزدها به طور متوسط تنها برخی از مکان های ما دیدن نژادی تقسیم ثروت در این اقتصاد است. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با دوروتی قهوه ای استاد در دانشگاه اموری مدرسه قانون در مورد نابرابری اقتصادی آمریکایی های سیاه و سفید چهره است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: بدیهی است که تقریبی علت آنچه که اتفاق می افتد در این کشور امروز و در روز گذشته است و نه نژادی و اقتصادی تقسیم درست است ؟ که فوری تحریک عامل, اما شما نمی توانید بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد بدون که ،

دوروتی قهوه ای: درست است. در واقع من می توانم در قرعه کشی یک خط از آنچه که اتفاق می افتد به اقتصادی تقسیم شده است. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد دولت های ایالتی و محلی بودجه و چقدر از مالیات دهندگان دلار از جمله سیاه و سفید مالیات دهندگان دلار که صرف در پلیس به عنوان مخالف به برنامه های اجتماعی وجود دارد یک خط مستقیم.

Ryssdal: این یک وضعیت است که شما و من مورد بحث در این برنامه است نه در قدرت از هر رئيس جمهور — واحد ترم یا دو ترم — برای رفع. وجود دارد برخی از مسائل ساختاری در اینجا است که من فکر می کنم ما باید به آدرس. یکی است و در واقع ساختار چگونه پوستان هستند محروم از لحاظ اقتصادی. می تواند شما را در مورد بحث که به صورت یک کمی ؟

قهوه ای: آره مطمئن شوید که شما می توانید فکر می کنم در مورد آن از منظر گرفتن یک کار. سیاه نرخ بیکاری همواره حداقل دو بار به عنوان بالا به عنوان سفید نرخ بیکاری است. و ما با کارگران ضروری است که به طور نامتناسبی را ندارد و دسترسی به مراقبت های بهداشتی آنها ندارد و دسترسی به حساب های بازنشستگی. آنها از همه مهمتر ندارد و بیمار روز. بنابراین علاوه بر پلیس خشونت COVID-19 واقعا به ارمغان آورد به جلو نژادی و نابرابری اقتصادی.

Ryssdal: آیا شما فکر می کنید با این بیماری همه گیر و مستند و تلخ احزاب سیاسی در این کشور آیا شما فرض کنید این است که یک لحظه که در آن ما در واقع ممکن است قادر به اقدام در برخی از این مسائل ساختاری? چون خداوند می داند که ما به صحبت کردن در مورد آن را در این کشور حداقل برای 50 سال.

قهوه ای: توافق رسیدند. من فکر می کنم جورج فلوید نوار نشان داد بسیاری از آمریکایی ها که اغلب بهانه ای برای این چیزهایی که وجود دارد هیچ بهانه ای. و شما ببینید چند نژادی تظاهرات از شهرستان پس از شهرستان پس از شهرستان. بسیاری از مردم اعتراض می خواهید برای شروع یک سیستم جدید به دلیل راه چیزهایی که ما در حال ترک بسیاری از مردم خارج است. اگر شما می خواهید یک فراگیر, اقتصاد, شما باید برای مقابله با نژاد پرستی و شما باید برای شروع جدید.

Ryssdal: آره من شنیدم. با اذعان به این که شما یک وکیل و متخصص سیاست های مالیاتی و نژاد و طبقه و نه یک اقتصاددان, من تعجب می کنم اگر من می توانم ناخن شما را کمی در سیاست های اقتصادی گزینه های که ممکن است ساخته شده برای شروع یک تغییر ؟ شما چه فکر میکنید ؟

قهوه ای: بنابراین یکی از چیزهایی که من فکر می کنم گسترش کسب درآمد مالیات های اعتباری است که برای کم درآمد دستمزد بگیر. به جای دادن معافیت های مالیاتی به سود سرمایه به درآمد حاصل از فروش سهام — به جای در حال اجرا تریلیون دلار کسری که اجازه اجرا تریلیون دلار کسری بودجه برای کارگران به دستمزد زندگی می کنند.

Ryssdal: بسیار سریع شخصی سوال اگر من ممکن است در این راه از اینجا. شما بوده ام به تحصیل و زندگی این مسائل برای یک زمان بسیار طولانی است. چگونه شما نگه داشتن ؟

قهوه ای: آن دشوار است. من حتی نمی تواند... آن دشوار است. با تشکر از شما برای درخواست. آن را بسیار سخت برای تماشای این ویدئو. آن را بسیار سخت به شما می دانید کنسول من دوستان است. آن را بسیار سخت به شنیدن از دوستان که زده شده است با این بیماری است. اما در اینجا چیزی است که من می دانم. من می دانم که من به زودی به 89 ساله و مادر زندگی می کردند که از طریق Jim Crow رفت و از طریق یک خیلی بدتر از این. و اگر او می تواند آن را انجام دهد, بنابراین می تواند I.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن