آنچه که ما آموخته ایم که تا کنون در مورد که در آن اقتصاد به ریاست

در اطراف این زمان است که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شد قانون ما گرد یک گروه از مردم ک

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

در اطراف این زمان است که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شد قانون ما گرد یک گروه از مردم که به مطالعه اقتصادی و مالی تاریخچه بپرسید چه رکود بزرگ یاد می دهد ما در مورد رکود اقتصادی که مراقبت در عمل به معنای به مبارزه با.

هشت هفته بعد ما بررسی می شود پشت در با آنها به بحث در مورد آنچه که ما آموخته ایم در مورد بحران پس از آن.

"من فکر می کنم بدتر از من انتظار می رود" گفت: Eric دسته شمشیر یک استاد تاریخ اقتصاد در کالج ولزلی.

"یک ماه پیش من نمی باید گفت: آن را به عنوان بد به عنوان افسردگی به دلیل عواملی است که باعث شده این خیلی متفاوت هستند اما در حال حاضر من خیلی مطمئن نیستم" گفت: کاتلین روز یک مدرس در دانشگاه جانز هاپکینز' کری دانشکده کسب و کار است که دارای تخصص در بحران های مالی.

"انتظار من این است که آن را نمی خواهد بود یکی دیگر از رکود بزرگ" گفت: Carola Frydman یک استاد امور مالی در دانشگاه نورث وسترن که در مطالعات مالی تاریخ است. "اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک بحران در شرایط نسبی."

بازگشت در ماه مارس قبضه روز و Frydman گفت: این امر می تواند یک ایده خوب برای نگه داشتن یک چشم بر روی نرخ بیکاری بهداشت از بازارهای اعتباری و تجاری ورشکستگی به عنوان بحران گستراند.

نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 4.4 درصد در ماه مارس به 14.7% آوریل است.

"کسانی که سطح است که ما دیده نمی شود پس از رکود بزرگ" گفت: Frydman. "سوال کلیدی رفتن به جلو است چه دائم و یا موقت است که در حال افزایش است برای رفتن به."

"از سوی دیگر بازارهای مالی در حال انجام قابل ملاحظه ای به خوبی از همه چیز در نظر گرفته" دسته شمشیر گفت. "و من فکر می کنم دلیل است که بانک فدرال فوق العاده تهاجمی پاسخ." از آنجا که بحران آغاز شد, فدرال رزرو به تصویب برنامه های است که می تواند قرار داده تا آنجا که $6 تریلیون دلار به اقتصاد است. "به طوری که کاهش آسیب به حد بسیار قابل توجهی است."

اگر چه برخی از فروشندگان به خوبی شناخته شده اند برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت اخیرا از جمله Neiman Marcus, J. Crew و J. C. Penney تعداد کل تجاری ورشکستگی براده کمتر بود در آوریل سال 2020 نسبت به ماه مشابه سال گذشته است.

"اما این یک عقب مانده شاخص" Frydman گفت. "من فکر می کنم در ماه های آینده ما ممکن است بیشتر از آنها بریزد ،

برای روکش کردن بیکاری بد است و به احتمال زیاد بدتر; بازارهای اعتباری هنوز هم به نظر می رسد عملکرد خوب است که خوب است; و ورشکستگی — ما باید به صبر کنید و ببینید.

اما دسته شمشیر و روز Frydman تمام گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما در مورد نمی دانم چگونه این بحران را بازی خواهد کرد.

"این واقعیت است که وجود دارد فقط خیلی قطعیت" بعد گفت:. "وجود خواهد داشت یک جهش در موارد هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن ؟ همه این عوامل آنقدر نامشخص در حال حاضر که ما فقط نمی دانم."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن