چه خواهد شد COVID-19 انجام به مراکز خرید ؟

ما دیده ایم که تحت تاثیر شیوع کروناویروس تا به حال در خرده فروشان کسب و کار است که راه را به پایین. که به ویژه

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

ما دیده ایم که تحت تاثیر شیوع کروناویروس تا به حال در خرده فروشان کسب و کار است که راه را به پایین. که به ویژه در فروشگاه های بزرگ مثل macy's, Neiman Marcus و J. C. Penney. در حال حاضر گزارش های سبز خیابان مشاوران پیش بینی کرد بیش از نیمی از فروشگاه های واقع در ایالات متحده مراکز را تا پایان سال 2021. و است که می تواند یک اثر دومینو.

مراکز به طور معمول ساخته شده در اطراف لنگر فروشگاه که اشغال چند طبقه و ده ها هزار فوت مربع. تمام فروشگاه های کوچک در میان است که فروش لباس و یا جواهر یا چوب شور تکیه بر کسانی که مجریان را در مشتریان است.

"هنگامی که یک لنگر می رود, تاریک, فروشگاه تخصصی که اشغال تلاقی چند خیابان یا جاده منتهی به فروشگاه لنگر مبارزه به دلیل ترافیک بسیار کاهش یافته گفت: Mark A. Cohen که هدایت خرده فروشی مطالعات برنامه در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

به همین دلیل است که او گفت: این فروشگاه های کوچک اغلب بند در اجاره است که اجازه می دهد آنها را به پرداخت پایین تر اجاره اگر یک لنگر فروشگاه تعطیل.

کوهن رنگ یک عکس ترسناک از آنچه اتفاق می افتد بعدی.

"مراکز شده اند که مبتلا به این پدیده شروع به سرمایه گذاری کمتر در خانه داری و در امنیت," او گفت:. "پارکینگ به عنوان بکر. بازار کمتر می شود جذاب به عنوان یک مقصد."

او انتظار دارد که بسیاری از مراکز به دلیل این بحران است.

اما فروشگاه های بزرگ برای مبارزه کرده اند و برخی از مراکز در بر داشت خلاق جایگزین برای آنها.

در حال حاضر ما ممکن است همچنین مراکز تبدیل به "مراکز خدمات که در آن لنگر فروشگاه های جایگزین شده با تناسب اندام یا زیبایی و یا رستوران و یا حتی ارائه دهندگان خدمات پزشکی که بیشتر در سمت سرویس از در محصول جانبی گفت:" باربارا استوارت که می آموزد خرده فروشی و مصرف کننده علوم در دانشگاه هوستون.

مشکل این است که این نوع از کسب و کار ممکن است به دنبال باز کردن یک محل جدید در هر زمان به زودی.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن